Şimdi Ara

8.3 inçlik LG G Pad tablet 14 Ekim'de satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 8.3 inçlik LG G Pad tablet 14 Ekim'de satışa sunuluyor

LG'nin Eylül ayı başlarında teknoloji dünyasına sunduğu ve tablet pazarına geri dönüş yaptığı G Pad, 14 Ekim tarihi itibariyle piyasada boy göstermeye hazırlanıyor.

8.3 inçlik 1920x1200 piksel çözünürlükte IPS ekran taşıyan G Pad, 273ppi piksel yoğunluğu sunuyor. 1.7 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 600 işlemcisinden gücünü alan model, Adreno 320 grafik birimi barındırıyor. 

Tasarım itibariyle LG G2 modelinin çizgilerini miras alan LG G Pad, Kore merkezli firmanın iddiasına göre, kendi ekran boyutunda Full HD çözünürlük sunan ilk cihaz.

Modelde 2GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, microSD kart girişi, 5MP çözünürlükte arka kamera, 1.3MP çözünürlükte ön kamera, 4600mAh batarya, Android 4.2.2 işletim sistemi şeklinde diğer özellikleri mevcut.

LG G Pad modeli ilk olarak 14 Ekim tarihi itibariyle Güney Kore'de piyasaya sürülecek. Fiyatının ise 515$ olması bekleniyor. Model yıl sonuna kadar 30 ülkede daha satışa sunulmuş olacak.  

• 1920x1200 ekrana Adreno 320.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a7v8x -- 7 Ekim 2013; 22:43:31 >
  • Tablette tek söz söylüyorum
    Nexus 7 ( 2013 ) 32GB

• Tasarım itibariyle LG G2 modelinin çizgilerini miras alan LG G Pad, Kore merkezli firmanın iddiasına göre, kendi ekran boyutunda Full HD çözünürlük sunan ilk cihaz.

8.3inç kaç tane tablet var alla sen LG ya

• quote:

Orijinalden alıntı: a7v8x

1920x1200 ekrana Adreno 320.

aslına bakarsanız çokta abartmamak lazım ben şuan benzer özelliklerde bir cihaz kullanıyorum öyle çokta rahatsız eden bir durum yok. tamam arada ufak tefek takılmalar oluyor ama oyun sırasında insan çokta dikkat etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: a7v8x

1920x1200 ekrana Adreno 320.

Ondan once:
    500 dolara w8'li dell venue 11 varken buna 515 dolar vermek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayped akar alem bakar ayıqssss

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500dolara gerçek (x86) Windows 8 Li venue ler var

• öndeki o saçma lg yazısı olmasa güzel alet ama tabletlerde önde yazı hoş durmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

Tasarım itibariyle LG G2 modelinin çizgilerini miras alan LG G Pad, Kore merkezli firmanın iddiasına göre, kendi ekran boyutunda Full HD çözünürlük sunan ilk cihaz.

8.3inç kaç tane tablet var alla sen LG ya

8.3 incte full hd sunan kac tablet var?

• Bana nexus 7 ilk versiyon fazlasiyla yetiyor. 1-2 sene daha gecsin bakariz, yoksa bu elektronik yuzunden cep delik cepken delik gezecegiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Tablette tek söz söylüyorum
    Nexus 7 ( 2013 ) 32GB

Ipad kullanmayan adamın dramı

• nerede bunun kamera flaşı ... geçiniz LG yi efenim
  • LG G Pad'in isim hakkı için Arnavut'lu Şevket abimizden izin alınmalı. Bunlar G Pad Pad ama lezzetli G Pad Pad değil.

• Görüntüsü ve boyutu güzel ama fiyat biraz fazla kaçmış. Ederi $300-350 olmalıydı.

• Kullanmamam mümkün mü ?
    Ipad muhteşem bir cihaz...
    Ama ben android'i daha özgür görüyorum....
    Hayırlı günler.
  • quote:

Tasarım itibariyle LG G2 modelinin çizgilerini miras alan LG G Pad, Kore merkezli firmanın iddiasına göre, kendi ekran boyutunda Full HD çözünürlük sunan ilk cihaz.8.3inç kaç tane tablet var alla sen LG ya

8.3" olup da 1920x1080 çözünürlük sunan ilk cihaz demiş. İyi okuyun. Benim eleştireceğim nokta grafik birimi. Çok çok yanlış bir seçim. Andreno 330 olmalıydı. Telefondan kötü tablet yapılmaz, tam tersi olmalı bir öğrenemediler şunu arkadaş. Benim LG'de yanılmış.

• quote:

Tasarım itibariyle LG G2 modelinin çizgilerini miras alan LG G Pad, Kore merkezli firmanın iddiasına göre, kendi ekran boyutunda Full HD çözünürlük sunan ilk cihaz.8.3inç kaç tane tablet var alla sen LG ya

8.3 inç tableti 8.3 sınıfı tablet pazarına göre kıyaslamamış , zaten öyle bir pazarda yok. 8 inç klasmanındaki ilk FHD cihaz bunu kastetmiş.

• LG'nin bu yıl Akıllı Telefon pazarında iyi bir çıkış yakalayacağını düşünüyorum fakat ;

Tablet olarak Full HD'ye SP 600 gitmişmi ? tabikide gitmemiş , İOS'mu kullanıyon kardeşim Anroid'de bu ne cesarettir...

• haybeye sallamyın ya lg g pro da adreno 320 ama telefon ne kasılıyor ne de oyunlarda zorlanıyo . g pad de sorun çıkması bence imkansız. tegra 3 lü full hd tabletler var zorlanmıyoda bu niye zorlansın ipad 4 aynı şekilde. quallcomm bi açıklama yaptı diye şartlamayın kendinizi. s4 pro lu işlemcilerdeki adreno 320 ler için söylemişti qualcomm onu. s600 hala güçlü senkronizasyon sorunu yaşamayan bir işlemci. lg optimizasyon da artık çok başarılı. optimus g ve g pro da performans sorunu yaşayan hiç duymadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.