Şimdi Ara

Limitless (2015) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
22
Favori
14.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk bölümden polisiye ye girmeyip çocukluk zamanları , bir işte tutunamama dönemlerini görseydik iyice acıyı yaşayıp 4-5. bölüm gibi de diziye girse daha fazla olumlu yorum alırdı . Zaten bir ilaç etrafında hafif sherlock vari bir polisiye olacağı belli . Konu olarak çok fazla birşey çıkmaz gibi en fazla 2 sezon anca gider .
  • Dizi konu olarak berbat güzelim konuyu ne hale getirmişler.Suç hırs para kazanma güç üstünlük kurma tarzı içerikle gitmeliydi ama olmuş sana polisiye dizi gibi saçma sapan bir şey 2 bölüm dayanabildim.Ben napim polisiye diziyi yeni bölümleri izlemeye dayanabileceğimi hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

indirirken bir yorum gördüm katılmamak elde değil:
    This show has so much more potential. It's sad to see it turning out to be a week-week buddy cop show.

Türkçesi nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper00

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

indirirken bir yorum gördüm katılmamak elde değil:
    This show has so much more potential. It's sad to see it turning out to be a week-week buddy cop show.

Türkçesi nedir acaba ?

Bu kadar potansiyeli olan bir dizinin, haftalık polisiye dizisine dönüşmesi çok üzücü tarzı birşey söylüyor.
  • Limitless filmi severim. Polisiye sevmem , her bölüm ayrı konulu dizi de sevmem. Sonuc S01E02 terk.
  • beğenmedim açıkcası her bölümde fbı dosyasını çözmeye uğraşıyor çok sıkıcı, diğer yandanda kendi hayatı nzt falan filan işleniyor, banane fbı işlerinden, hiç beklediğim gibi olmadı
  • Düşüşe devam ediyor bence. İzlediğim herşey havada kalıyor. Hele şu bölüm üç tane olaya girdiler ordan oraya atladılar hiç zevk alamadım.

• Dizi polisiye olarak devam ediyor

Chuck'a benzeten bi ben değilimdir herhalde diziyi?
  • 2.bölüm sonu bıraktım polisiye sevmiyorum bıktık fbi dizilerinden
  • bugünkü bölüm başındaki sıradaki kız neydi öyle ya ismini bilen var mı
  • İlk bölümünü izledim. Devam etsem mi etmesem mi bilemedim. Filmdeki hava yok sanki. Bradley fazla görünmüyor zaten.
  • Çok sıkıcı bir bölümdü. Dizi gittikçe düşüşe geçiyor.
  • Ben de benzetiyorum biraz.
    İkisi de devlet için değerli, kendi başına bırakmak için tehlikeli.
    Peşinde korumaları var, Chuck'ın aksine araba yerine odada takılıyor.
    İleride NZT'nin peşine de düşerlerse tam olur.

• Klişe...
  • ilk bölümü sevmiştim ama şimdi izlemek bile gelmiyor içimden.

• bu dizi sardı baya. ama baş roldeki adam cıvık olmasa daha iyi olurdu.
  • Herkesin benimle aynı fikirde olması güzel cidden 2. Bölümden sonra devam bölümlerini seyretmedim. Belki dizi biterse can sıkkınlığına izleyebilirim. Limitless keşke hep film olarak kalsaydı.

• son bölümle bırakma aşamasına geldim güzelim konuyu çöp etmişler 5. bölüm final galiba onu da izlerim belki ama cidden değiştirmeleri gerek konuyu yoksa izlenmez gene de çok garip bir şekilde akıcı dizi
  • Hayret bana güzel geliyor

• Çok rezil bir bölümdü,klasik fbi dizisi oldu artık.Çeşitli fantezilerle türlü türlü fbi dizileri çekiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.