Şimdi Ara

Xbox One Başarımları Otomatik Olarak Kaydedilecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Xbox One'ın 5 dakikalık video kayıt özelliği olduğunu biliyoruz. Konsol oyununuzun son 5 dakikalık bölümünü otomatik olarak kaydediyor. Bunun yanında oyundaki başarımlarınız da (achievement) otomatik olarak kaydedilecekmiş.

Açıklamalara göre bir başarımı nasıl kazandığınız da otomatik olarak kayıt altına alınabilecekmiş. Muhtemelen bu özellik opsiyonel olacak, ama gerçekten de güzel düşünülmüş bir sistem olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca oyuncuların istedikleri anda Xbox One'ın kayıt özelliğini de çalıştırabileceğini belirtelim. Eğer Kinect konsola bağıysa tek yapmaları gereken "Kinect-record that" yani "Kinect bunu kaydet" demeleri.

• güzel bi özellikte youtube oyun kanallarından geçilmiyor o kadar kayıdı kim izleyecek
  • Knect yaz bakalım sevgılı ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaay sevdim ve kıskandım bu özelliği :) (neden kıskandım PS4 alacağım için :))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Vaay sevdim ve kıskandım bu özelliği :) (neden kıskandım PS4 alacağım için :))

• Guzelmis

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

Vaay sevdim ve kıskandım bu özelliği :) (neden kıskandım PS4 alacağım için :))

Bu özellik PS4'te zaten aktif. Şöyle ki: oyun her zaman kayıt altında ve siz bir olayı paylaşmak istediğiniz anda, geriye doğru 15 dakika hakkınız var.

http://tr.playstation.com/ps4/
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

Vaay sevdim ve kıskandım bu özelliği :) (neden kıskandım PS4 alacağım için :))

Bu özellik PS4'te zaten aktif. Şöyle ki: oyun her zaman kayıt altında ve siz bir olayı paylaşmak istediğiniz anda, geriye doğru 15 dakika hakkınız var.

http://tr.playstation.com/ps4/

Aynı şey mi? Ben sadece başarımların kaydedilmesi olayı diyorum genel kayıt değil PS4'de var mı?

• Söylemek istediğim Tropy kazandığın zaman kayıt altında olması. Fazlası değil.
  • Xbone
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.