Şimdi Ara

Ed Boon, Injustice'ın PC Sürümünden Umutlu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Geçtiğimiz saatlerde PC, PS4 ve Vita için de duyurulan Injustice: Gods Among Us adına oyunun yapımcısı Ed Boon, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Ed Boon, Injustice'ın PC sürümünden olan beklentisini ortaya koydu.

Yaptığı açıklamalarda Boon, "Mortal Kombat'ın PC satışları oldukça iyiydi, çoğu kişiyi şaşırttı. Injustice da PC'de harika işler yapacak!" sözlerine yer verdi. Ed Boon, daha önceden de Mortal Kombat'ın PC satışlarından memnuniyetini bir röportajında belirtmişti.

• Tabi öyle olacak boru mu bu, DC kahramanları. Sırf Batman ve Superman için bile almayı düşünen fan var. Tabi Wonder Woman unutmamak lazım :))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle almıcam ben daha sonradan çıkan pc için çıkan hiçbir oyunu almıcam acayip sinir oluyorum şahsi düşüncem tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: omer4294

Kesinlikle almıcam ben daha sonradan çıkan pc için çıkan hiçbir oyunu almıcam acayip sinir oluyorum şahsi düşüncem tabi.

+1 oyunu 1 yıl sonra çıkar millet konsolda eskitsin sonra sen bana bu oyunu orjinal satmaya çalış.

oldu canım başka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: omer4294<br> <br> Kesinlikle almıcam ben daha sonradan çıkan pc için çıkan hiçbir oyunu almıcam acayip sinir oluyorum şahsi düşüncem tabi.<br> </blockquote><br> +1 oyunu 1 yıl sonra çıkar millet konsolda eskitsin sonra sen bana bu oyunu orjinal satmaya çalış. <br> <br> oldu canım başka?

Adamlar bütün oyunu 39 dolara veriyor her birine ayrı para vermektense hiç uğraştırmadan gelicek işte güncellemerde cabası

• Sırf Batman için bile alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcyi canlandıralım lütfen biraz güzel haber
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.