Şimdi Ara

iPhone 5s, eylül ayında ABD'nin en çok satılan telefonu oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 5s, eylül ayında ABD'nin en çok satılan telefonu oldu

Satışa sunulduğu ilk hafta sonunda Apple’ın 9 milyonluk rekor satışa ulaşmasında çok önemli bir paya sahip olan iPhone 5s çılgınlığı hız kesmeden sürüyor.

Pazar araştırma şirketlerinden Canaccord Genuity’nin Cnet’le paylaştığı son verilere göre iPhone 5s, eylül ayında ABD’nin en çok satan akıllı telefonu oldu. Ülkenin 4 büyük operatörünün (AT&T, Verizon, T-Mobile, Sprint) satış listelerinde ilk sıraya oturan iPhone 5s, bu çıkışıyla en büyük rakibi Samsung Galaxy S4’ü  liderlikten ederken; iPhone 5c ise 4 büyük operatörün satış listelerine ikinci ya da üçüncü sıradan girerek Galaxy S4’le sıkı bir yarışa başladı.

iPhone'ların yanı sıra pazarın diğer önemli telefonlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Canaccord, eylül ayında HTC One’a olan talebin çok zayıfladığını; Blackberry’nin iki önemli telefonu Z10 ve Q10’a olan talebi ise durağan olarak değerlendirirken, Samsung'un eylül döneminde güçlü S4 satışının altına imza atmasını beklediklerini söyledi.

Diğer taraftan Canaccord’un verilerine göre Apple, dünya genelindeki yeni iPhone satışlarını yıl sonunda 52 milyona kadar yükseltecek.

• Bende S4 mini olur sanmıştım :)

• Şu an apple 6s çıkarsa daha yeni 5s alanlar 5s lerini satıp hemen 6s alır yine rekor kırarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 7 Ekim 2013; 14:54:56 >
  • Doğaldır Apple donanımı kötü çalışmayacak dedğin telefona bi İOS sürümü atar sonra telefon canavar olur.Bugün İphone 5S S4 ün yada G2 yanında donanımsal olarak çok d
    üşük kalıyor ama sonuçta İOS var bide arkasında ELMA resmi bu herşeye ve tüm dünyaya yeter :D

• yerli malı herkez onu kullanmalı
  • Obamanın yerli malına teşvik konuşmalarının ve Apple'ın designed in US kampanyasının doğal bir sonucu. Çok kurcalamaya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapsınlar bizde de 600 $ görün siz rekoru !

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Yapsınlar bizde de 600 $ görün siz rekoru !

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Yapsınlar bizde de 600 $ görün siz rekoru !

doğru demişsin ülkemizde 600 $ yapsalar Türkiyede bi 100 milyon filan satar herhalde millet çifter çifter alır :d

• Bunun bir milyonu mermi ile vurma testleri bir milyonu yere düşme testi bir milyonu suya dayanıklılık testi için alınmıştır.

• Benim dükkanım var milletin kıçına don satıyorum günde 5 tane satamıyorum anlamadım bu işi

• quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Doğaldır Apple donanımı kötü çalışmayacak dedğin telefona bi İOS sürümü atar sonra telefon canavar olur.Bugün İphone 5S S4 ün yada G2 yanında donanımsal olarak çok d
    üşük kalıyor ama sonuçta İOS var bide arkasında ELMA resmi bu herşeye ve tüm dünyaya yeter :D

Donanim ve yazilimdan hic anlamadiginiz belli.
    Zayif dediginiz iphone 5s donanimi piyasadaki butun telefonlari tokat manyagi yapti sen daha ne zirvaliyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

quote:

Doğaldır Apple donanımı kötü çalışmayacak dedğin telefona bi İOS sürümü atar sonra telefon canavar olur.Bugün İphone 5S S4 ün yada G2 yanında donanımsal olarak çok d

Zayif dediginiz iphone 5s donanimi piyasadaki butun telefonlari tokat manyagi yapti sen daha ne zirvaliyorsun?

Galiba okumaktan özürlüsün ben burda Apple'ın 5S'in iyiğinliden bahsettim bu arada apple fanı olduğunu anladım :) donanım hakkında senle sidik yarışına dahi girmem...

• quote:

quote:

Hocam test falan varsa paylasir misin? Bakalim skorlarina 5s icin.
  • Anandtech.com da iphone 5s incelemesine bakabilirsin. Test skorları orda mevcut.
  • quote:

Anandtech.com da iphone 5s incelemesine bakabilirsin. Test skorları orda mevcut.

Orda tüm telefonları tokat manyağı yaptı diye birşey yazmıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Galiba okumaktan özürlüsün ben burda Apple'ın 5S'in iyiğinliden bahsettim bu arada apple fanı olduğunu anladım :) donanım hakkında senle sidik yarışına dahi girmem...

Doğaldır Apple donanımı kötü çalışmayacak dedğin telefona bi İOS sürümü atar sonra telefon canavar olur.Bugün İphone 5S S4 ün yada G2 yanında donanımsal olarak çok düşük kalıyor

Demişsin. Senin sonanımdan anladığın 2gb ramli ekran kartı değil mi? Sorsalar bilgisayarında ne var diye ilk söyleyeceğim şey 2gb ramli grafik kartıdır :) Sonra gelmiş burda olmayan donanım bilginle mobil arenasında ahkam kes.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Anandtech.com da iphone 5s incelemesine bakabilirsin. Test skorları orda mevcut.

Orda tüm telefonları tokat manyağı yaptı diye birşey yazmıyor.

Google translate çevirememiş olmasın?
    Test sonuçlarına bakın bir zahmet, grafikler kendini açıklıyor.
    iPhone 5S in galip gelemediği bir takım grafik testleri yeni nesin Power VR6 gpu sunun optimizasyonu ile alakalı. PowerVR yeni driver ile bu eksiklikleri kapatacaktır.
  • Hak ediyor. Harika bir telefon olmuş.
  • quote:

iPhone 5S Sgs4 u ikiye katlayip cebine koyuyor testlerde. Ve emin ol antutu testlerinde rekor kiran sgs4 gunluk kullanimda perte çikiyor. Buyuk ekran avantaj eyvallah fakat dogru durust calismadiktan sonra ne ise yarar?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.