Şimdi Ara

S3 mini Dokunmatik tuş sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar iyi forumlar diliyorum herkese.
    Forumdan yıllardır binlerce veri elde ettim fakat hiç üye olma gereği duymamıştım ta ki bu lanet olası sorunla karşılaşana kadar.
    Telefonum replika s3 mini mtk olanlardan.
    Telefon kendi kendine dokunmatik menü tuşuna basıyor olur olmadık yerde fakat ekranı kilitleyip açınca geçiyor sanırım yazılımsal başına gelmiş bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

• Replika almakla en büyük hatayı yapmışsınız vallahi ne desem bilemedim mecbur öyle kullanıcaksınız derseniz ki kullanamam o zaman mecbur o replikayı çöpe atıp yeni bir tel alın
  • Görmebak kullanıcısına yanıt
    Replika almamın sebebi maddi durum olduğundan mecburen bi çözüm bulmam lazım zira yeni bir tel almak için 4-5 ay gibi bir süreçden geçmem lazım
  • ROM yüklemeyi denediniz mi ? dMod, Cyanogenmod gibi romlar yükleyerek sorun düzelebilir belki. Tabi yazılımsal bir sorun varsa.
  • replikanın donanımı farklı olacağı için s3 mini romu atmak telefonu bozar
  • evet rami felan düşük onun için bana düşük bi rom lazım yani 256 mb ramin kaldıracagı 2.3.3 gibi
    varmı bildiğiniz ayrıca bi kaçkere tablet romunu güncelledim ama sıfırdan rom atma hakkında bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim.
  • dostum buyuk ihtimal yazılımsal tuşu kilitleyip açtığımda sorun kayboluyo sonra tekrar geliyo
  • bu sorunun aynısı bı tanıdıga s3mini repklika aldık aynısı ondada var çözumu yokmu bunun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.