Şimdi Ara

Nano Sim Kart / 128 kb - 64 kb farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum için nano sim kart aldım. Hattımı taşıdım. Bana bayii kesip kullanabilirsiniz dedi normal sim kartı. bende hayır orijinal istiyorum diye dayatınca neyse biryerlerden çıkardılar ve 64 kb nano sim kart verdiler.

Şimdi araştırdım ve 128 ile 64 kb arasında sadece rehber boyutu değil çekim kalitesi farkı olduğunu da söyleyenler var.

Değiştireyim mi sizce? Bilseydim 128 kb için diretirdim ama ellerinde var mıydı bilemiyorum.

• Bir fark yoktur, cekim kalitesi gibi faktorler telefon ile gsm sebekesine uzaklikla alakali bir durumdur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi saçmalamayı kessinler artık :) mobil imza ve temazsız ödeme hariç hiç bi farkı yok 128kb ye şuan için mobil imzanız yoksa gerek bile yok uyumsuzluk çıkartıyo çoğu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starforces

Bir fark yoktur, cekim kalitesi gibi faktorler telefon ile gsm sebekesine uzaklikla alakali bir durumdur.

Az önce avea müşteri hizmetleri ile görüştüm. 128 kb daha iyi olabilir dedi. (bu tip konularda müşteri hizmetlerini referans almak ne kadar doğru orası tartışılır tabii)

Etrafınızda hiç karşılaştırabildiniz mi peki?

Kesin bilgi ise yarın fatura ve kimlik bilgilerini verip taşımayı kesinleştireceğim.

Yoksa fellik fellik 128 kb nanosu olan bayii aracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juske

Bi saçmalamayı kessinler artık :) mobil imza ve temazsız ödeme hariç hiç bi farkı yok 128kb ye şuan için mobil imzanız yoksa gerek bile yok uyumsuzluk çıkartıyo çoğu

telefonu yeni aldım.

ne bileyim 128 - 64 yorumlarını okuyunca cidden kafam karıştı.
  • 128 KB ın sadece mobil imza farkı vardır 64 KB dan.

• Konuyu baya bi hortlatmış gibi oldum ama; ben 5s alınca micro sim'i kendim kestim nano sim boyutlarına göre. Ve 3g açıkken sim kart tarafında rahatsız edecek düzeyde ısınma var. Acaba yeni bir nano sim çıkarttırsam bu sorun ortadan kalkar mı? Bilgisi olan varsa bi aydınlatınız beni. :))

• quote:

Orijinalden alıntı: kalkan5506

Konuyu baya bi hortlatmış gibi oldum ama; ben 5s alınca micro sim'i kendim kestim nano sim boyutlarına göre. Ve 3g açıkken sim kart tarafında rahatsız edecek düzeyde ısınma var. Acaba yeni bir nano sim çıkarttırsam bu sorun ortadan kalkar mı? Bilgisi olan varsa bi aydınlatınız beni. :))

Sinyalin dalga boyu dusukse isinmasi normal

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

quote:

Konuyu baya bi hortlatmış gibi oldum ama; ben 5s alınca micro sim'i kendim kestim nano sim boyutlarına göre. Ve 3g açıkken sim kart tarafında rahatsız edecek düzeyde ısınma var. Acaba yeni bir nano sim çıkarttırsam bu sorun ortadan kalkar mı? Bilgisi olan varsa bi aydınlatınız beni. :))

İş yerimde 3 diş çekiyor ve rahatsız edecek kadar ısınıyor.

• quote:

quote:

quote:

İcin rahat edecekse degistir ama pek farkedecegini sanmam

• quote:

quote:

quote:

quote:

İcin rahat edecekse degistir ama pek farkedecegini sanmam

İşin açığı 5 diş çeken yerlerde de durum böyle. Değiştirelim de içim rahat etsin, cevap için teşekkürler :)

• bende aycell yazan eski hat vardı dun akıllı telefon aldım taktım R cıkıyor ekranda msj atmıyor ınternete de gırmıyor sanırım sorun hattın eskı olmasından kaynaklı
  • 128 daha iyi galiba.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.