General Mobile Discovery Wi-fi Sorunu
3 Cevap2532 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

125 Mesaj
6 Ekim 2013; 20:00:01 

Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta arkadaşımın tavsiyesiyle GM Discovery aldım ve genel olarak beni fazlasıyla tatmin etti diyebilirim. Öte yandan keyfimi kaçıran bir wifi sıkıntısı bulunmakta:

Özellikle evde kullanırken telefonu uyku modundan normal moda aldığımda kesinlikle Wifi bağlanmıyor, modemi açıp kapatmam gerekiyor. Hadi açıp kapatıp bir şekilde bağlantıyı kurdum, 1 saat sonra girdiğimde bağlantı yine yok, tekrar modeme müdahale etmem gerekiyor. Evde internete bağlanan 1 iphone, 1 ipad, 2 pc, 1 tv, 1ses sistemi var ve hiç birinde böyle bir sorun yok, diğerleri bağlanırken GM telefonum bağlanmıyor. Ağa bağlı gibi durduğundan 3g'ye de geçmiyor. Öte yandan işyerimdeki wifi ağına bağlanırken hiç bir sorun yaşamıyorum. Şimdi sorun sizce nerede, evdeki modemde sorun var desek diğer 6 alet neden sorunsuzca bağlanmakta? Telefonun wifi sorunu var desek işyerindeki ağa bağlanırken neden sıkıntı yaratmıyor?

bunlarla ilgili ne yapmam gerektiği konusunda bilen kişilerden yardım ve tavsiyede bulunmalarını rica ederim. Teşekkürler

1266 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Meteliğe Kurşun Atan Adam
6 Ekim 2013; 20:21:57 

Bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Red Hot Chilli Peppers Hayranları

101 Mesaj
4 Kasım 2013; 0:01:53 

Ayni olay birebir bendede var... Sanirim gm kronik bir hastaligi.. Garantiye gondrrsende degisen bisey olacagini sanmiyorum.... Basa gelen cekilir....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

theado38
FORD alırsan lord olursun, CONNECT alırsan KRAL olursun........

604 Mesaj
9 Kasım 2013; 12:19:20 

Modem ayarlarından frekansı channel 6 yapın ben böyle çözmüştüm. olmassa düzelediği bir frekansı seçin.Bazı modemlerde böyle oluyor evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyinkafasi -- 9 Kasım 2013; 12:20:12 >

Aptallara göre insanlar; ırk, cinsiyet, milliyet, yaş, statü, renk, din ve dil başta olmak üzere 8’den fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir. İnsanlar sadece 2’ye ayrılırlar: İyi insanlar ve kötü insanlar.
-Albert Einstein
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Diğer Android Telefonlar » General Mobile Discovery Wi-fi Sorunu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219