Şimdi Ara

arkadaşlar iphone 5 alacağım tekrar sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 aylık garantili siyah iphone 5 imi yeni sattım beyaz renk istiyorum ama üstüne biraz para katmam lazım . sizce beyazını almalı mıyım yoksa 5s in garantilisinin türkiyeye gelmesini mi beklemeliyim bu saatten sonra . çok da acelem yok diyemem 1 haftaya kadar alabilirsem iyi olur arkadaşlar. şimdiden sağolun

• up acil
  • Bence 5S al derim ama garantisi hakkında bir fikrim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih98

Bence 5S al derim ama garantisi hakkında bir fikrim yok

alırsam 5s i tr garantili alırım hocam ama o ne kadar olur allah bilir applestore açılsa bile istanbulda
  • xxpisiko41xx kullanıcısına yanıt
    Limitin yoksa al hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Semih98

Limitin yoksa al hocam

limit var tabi :) ama 5s apple storeda ne kadar olur acaba limiti zorlayıp alabilirim az fark olursa
    Emin olOperatör firmalarının satığının 2katı altında olur fiyat

• beyaz iphone da neymis ya.

iphone dedigin siyah olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: number352

beyaz iphone da neymis ya.

2 tane kullandım siyah ip5 değişiklik arıyorum konumuz o değil ama . 2 kat bir fark olduğunu düşünmüyorum operatörlere gelse tahmini olarak fiyatı 2500 olur apple store da ise tahmini olarak fiyat 2200 olur yanılıyor muyum bilmem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxpisiko41xx

quote:

2 tane kullandım siyah ip5 değişiklik arıyorum konumuz o değil ama . 2 kat bir fark olduğunu düşünmüyorum operatörlere gelse tahmini olarak fiyatı 2500 olur apple store da ise tahmini olarak fiyat 2200 olur yanılıyor muyum bilmem..

2300 2400 olur rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

quote:

quote:

2300 2400 olur rahat

en aşağı o fiyatlarda olabilir storeda ben daha iyimser davrandım belli de olmaz ama 5s in fiyatı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

quote:

quote:

2300 2400 olur rahat

en aşağı o fiyatlarda olabilir storeda ben daha iyimser davrandım belli de olmaz ama 5s in fiyatı

Haklisiniz

• 1 kasımda gelecek diye söyleniyor 5s. beklenmeli mi yoksa 2000 e gidip 5 mi almalıyım tekrar...
  • quote:

1 kasımda gelecek diye söyleniyor 5s. beklenmeli mi yoksa 2000 e gidip 5 mi almalıyım tekrar...

Hocam kesinlike bekleyin varsa elinizin altinda idarelik bi telefonla idare edin . Hem 2000 TL ip5 verilmez kesinlikle! Ve alacaginiz ip5S beklemenize degecek.. Yinede karar sizin!

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

quote:

1 kasımda gelecek diye söyleniyor 5s. beklenmeli mi yoksa 2000 e gidip 5 mi almalıyım tekrar...

Hocam kesinlike bekleyin varsa elinizin altinda idarelik bi telefonla idare edin . Hem 2000 TL ip5 verilmez kesinlikle! Ve alacaginiz ip5S beklemenize degecek.. Yinede karar sizin!

değecek mi beklemek orası muamma çok farklı bir şey beklemiyorum açıkçası ama 1 kasım kesin tarih mi ondan da emin değilim
    Acikcasi suanda herkes 29 ekim ve 1 kasima odaklandi , bunlarda kesin degil.. Ip5`in islemcisi bildigim kadariyla 1.3 ghz ve ip5S`in 1.7 ghz.. Evet calismalarinda bir sorun olmaz ama bir sonra ki ios guncellemesinde bunun degerini anlarsiniz diye dusunuyorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

Acikcasi suanda herkes 29 ekim ve 1 kasima odaklandi , bunlarda kesin degil.. Ip5`in islemcisi bildigim kadariyla 1.3 ghz ve ip5S`in 1.7 ghz.. Evet calismalarinda bir sorun olmaz ama bir sonra ki ios guncellemesinde bunun degerini anlarsiniz diye dusunuyorum ..

bir sonraki güncellemede sorun çıkacağını düşünmüyorum çünkü ip5c'de ios7 ile geldi ve 1 ios'luk ömrü yoktur heralde
  • Hocam 1 kasımda geliyor telefon 21-22 gün falan bekleyebilirsen 5s al
  • quote:

Orijinalden alıntı: furielelfamy

Hocam 1 kasımda geliyor telefon 21-22 gün falan bekleyebilirsen 5s al

evet hocam öyleymiş fakat ne kadara gelir örneğin bir turkcell'e ? ben buna göre bekleyebilirim 5 bile bir dünya para hala turkcellde
  • Hocam şu an ne desek yanlış olabilir fakat şöyle bir hesaplama yapabiliriz;

BIM bizi şaşırtarak 2300 liraya satacak 11 ekim'de. Operatörlere kesin geliş tarihi 1 kasım 2200-2400 arası bir şey olur 16 gb 5s büyük ihtimal bir yerde de 2200-2400 arası deniyordu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.