Şimdi Ara

Titanfall'dan Yeni Bir Tanıtım Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Xbox One, Xbox 360 ve PC için çıkacak olan Titanfall, Electronic Arts'ın 2014'teki en önemli umutlarından birisi. Geçtiğimiz günlerde Avustralya'da düzenlenen EB Expo isimli fuara EA cephesi, Titanfall'ı da götürdü.

EB Expo'da Titanfall'a özel bir sunum yapan yapımcılar, oyundan yeni videolara da yer verdi. Bu videoları ve sunumun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Askerleri saymazsak, Transformers oynuyormuş gibi havası var. Değişik bir yapım denemek lazım ama çok heyecan yarattığı söylenemez...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl en çok istediğim yapım kesinlikle bu. Umarım vaat ettiklerini sunabilir...

• kesınlıkle guzel oyun olçak ustelık bu nesıl için

• sadece source motoru için bile oynanır.
  • Ryse ve Dead Rising 3'ün oynanış videoları da yayınlandı.Onları da paylaşırsanız sevinirim.
  • Oyun güzel gibi de beklediği ilgiyi göreceğinden emin değilim ..

• yeni neslin şişirilmeyi hak eden tek oyunu ve muhtemelen en bomba yapım olacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • oyun dünyamızın güzel bir kız producder ü daha oldu :) kız güzel.böyle bir güzellikten çirkin oyun çıkmazsaz :)

• Merakla beklediğim 5 oyundan birisi .:)

* Battlefield 4
    * Destiny
    * Shadow Fall
    * Drive Club
    * Titanfall

• En revaçta olan PS4 oyunları beklediğim oyun listesine yazdım diye PC'ciler biraz kızmış galiba .:)))

• Oyun MOH:W gibi balon da çıkabilir umut bağlamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

oyun dünyamızın güzel bir kız producder ü daha oldu :) kız güzel.böyle bir güzellikten çirkin oyun çıkmazsaz :)

Bildiğin erkek gibi bu kız demesen erkek zannederdim neresi güzel
  • Şu videoları koymayayın artık!!

Uzak doğudan gelen konsolara hasta olan bir arkadaşım az önce videoyu izledi ve sonra odasına gitti. Şimdi battaniyenin altına girdi ve ağlıyor!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Şu videoları koymayayın artık!! <br><br>Uzak doğudan gelen konsolara hasta olan bir arkadaşım az önce videoyu izledi ve sonra odasına gitti. Şimdi battaniyenin altına girdi ve ağlıyor!!!!

Bu oyuna sahip olamadığı için mi ağlıyor anlayamadım ?

• 07.58 de ben mi yanlış görüyorum sanki playstation un X tuşu gözüküyor!!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

07.58 de ben mi yanlış görüyorum sanki playstation un X tuşu gözüküyor!!!!!!!!!

Xbox'ın X işareti mavi renkli görmüyor musun ...

• script değil de saf bir oynanış videosu yayınlasalar artık gerçek oyuncuların oynadığı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.