Şimdi Ara

KAVGADA YUMRUK YEMEKTEN KORKUYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
8.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ONCELIKLE YASIM 15 BOYUM 1.70 YAPILIYIM DUMBELL CALISIYOM KOLLARIM KASLI BOX TORBASI VAR EVDE .

HAYATIMDA HIC KAVGA ETMEDIM 1 KERESINDE 4. SINIFTA ARKADASIM YANAGIMA YUMRUK ATTI O KADAR .

KORKUM KAVGA ANINDA BIRI BANA KAFA ATSA BURNUMU KIRSA CANIM COK ACIRMI YANI YUMRUK FALAN YESEM CANIM ACIRMI ACIRSA NE KADAR ACIR YANI ?

• acımaz o heyecandan hissetmezsin sonra çıkar acısı oda 1-2 güne geçer yani tabi kırılırsa başka ki kolayına kırılmaz ya
  • Çok acır
  • burnuna yeme

ayrıca vücut çalışmayıda bırak daha yumruk yersem küçük parmağım incinir mi diye düşünüyorsun, vücut çalışır kalıp yaparsın birde dayak yersin hepten rezil olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 6 Ekim 2013; 16:16:11 >
  • Aleyküm selam. Bu kavgadan korkan,dayak yiyenler hep kaslı ve yapılı oluyor zaten. Bir çeşit ego tatmini mi bu?
  • Adrenalin salgılandığı sırada kafanda beton kırsalar acısını hissetmezsin yumruk yemek canını acıtmaz sonradan ağrır felan orasını bilemem
  • vücut çalışıcağına iki kavgaya girip bi kaç yumruk yesene.
  • korkarsan kendini kasarsın ilk yumrukta devrilirsin + canın normalden çok acır
  • Kızlara hava atmak için çalışıyosun herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kum torbası yumruklayacagına çinliler gibi banbu agacı tekmele yumrukla kafa at vucudundaki bı bölgelerde bulunun sinirleri öldür acı hissi olmaz ben boksa gittigimde hoca kaval kemigimin olduğu kısmı merdane gibi bişey ile yufka açar gibi dümdüz ederdi ama o acıya dayanmak zor bayılabilirsin ama acı hissini yok ediyosun sonunda

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafa yersen göz yaşı gelir herşey olur kafa yeme mutlaka yeme
  • yüze bıçak izi yeme.
  • Bende yumruktan değilde hayalarıma tekme gelir diye korkuyorum birde bıçak falan onun dışından yumruktan ya da başka şeyden korkmuyorum da hayalarıma gelir tekme kısır kalırım diye.
  • Korkarsan,baştan kaybedersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksklee35.5

Esselamun aleyküm ....

ONCELIKLE YASIM 15 BOYUM 1.70 YAPILIYIM DUMBELL CALISIYOM KOLLARIM KASLI BOX TORBASI VAR EVDE .

HAYATIMDA HIC KAVGA ETMEDIM 1 KERESINDE 4. SINIFTA ARKADASIM YANAGIMA YUMRUK ATTI O KADAR .

KORKUM KAVGA ANINDA BIRI BANA KAFA ATSA BURNUMU KIRSA CANIM COK ACIRMI YANI YUMRUK FALAN YESEM CANIM ACIRMI ACIRSA NE KADAR ACIR YANI ?

İlk hamleyi sen yap raki
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLemposte

Bunun zararı ne mutlaka bi zararı vardır

Kiclbox tai box vs sporcuları hepsi yapar zararını görmedim

• Ben de kavga etmek istiyorum kavga çıkmıyor.Ben çıkarsam üniversitede suçlu olurum diye çıkaramıyorum da.Yok ki sataşan ağız yüz gireyim bi değişiklik olsun

Edit : Ama bu kavgada çok sinirlenmem lazım mutlaka.Şöyle gözlerime bi perde inip başımdan aşağı kaynar sular aksın gerisi otomatiğe bağlıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 8 Ekim 2013; 5:17:27 >
  • Pıçakla onu raki, hadi evlat ortadakine salla ortadakine !!!!

Birader kavgada gelen tekmenin yumruğun acısını almazsın o anda tabi sen karşılık vermezsen canın yanar ama karşılıklı çatışırsan birşey olmaz burnun kırılmasın yeter zaten her adamda ha diyince kafayı atamaz atarsada yerden kalkamazsın zaten o anda nakavt olmuşsundur
  • S.a bilader Bende izmirliyim bornovada oturuyorum. Bende KARŞIYAKAlıyım ve sana böyle şeyleri yakıştıramadım. göztepe maçlarına hiç mi gitmiyorsun o anki adrenalin le hala yumruk yer miyim canım acır mı diye düşünüyorsan sen arkadaşlarını dostlarını bırakıp kaçarsın. Böyle şeyleri düşünme çok gaza gelmek istiyorsan green street holigans izle Hadi bakalım yardımcı olmamı istersen olurum yeke yek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.