Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
41.260
Cevap
307
Favori
2.349.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuess

panoramik sunroof olursa alıcam, olmazsa onlar kaybeder :D

Panoramik sunroof K kasada yok
  • Fiyatlar ne zaman açıklanır ve ön satış ne zaman başlar ki?
  • Arkadaş bi araç bukadar mi kendine özgü olmaz heryerini bi araçdan almişlar özgünlük "0" i30,leon'julietta bu üç aractan ne ararsan var bu araçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • landscapee kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar 5-10 yıl önceden taslak olarak belirliyor tasarımlarını. Çin ve hindistan araçları dışında bu görüşe katılmıyorum

• Merhaba Arkadaşlar
    astra K'yı bekliyorum ama fiyatlar daha da şişerse ne olucak bilmiyorum. bütçem max 70 bin.
    sıfır 1.6cdti sport için 69,500 tl
    cosmo için 74.500 tl fiyat teklifi aldım. biraz daha düşebilirler gibi.
    Astra K daha güzel geliyo ama dizel 1.6 başlangıç fiyatı 70 gibi gelirse sport yada cosmo gibi bi donanımda araç 80-85 i bulur. ki bu durumda baz pakete mahkum olurum. Sizce 1.6cdti cosmo mu alayım sınırımı zorlayıp. yoksa astra k 1.6 dizel mi biraz bekleyip şansa bırakıp ?
    Cevap veren herkese teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isates26

Merhaba Arkadaşlar
    astra K'yı bekliyorum ama fiyatlar daha da şişerse ne olucak bilmiyorum. bütçem max 70 bin.
    Astra K daha güzel geliyo ama dizel 1.6 başlangıç fiyatı 70 gibi gelirse sport yada cosmo gibi bi donanımda araç 80-85 i bulur. ki bu durumda baz pakete mahkum olurum. Sizce 1.6cdti cosmo mu alayım sınırımı zorlayıp. yoksa astra k 1.6 dizel mi biraz bekleyip şansa bırakıp ?

Hocam Astra K çıktığında J kasa Classic IV olarak satılmaya devam edecekse (bundan önce hep öyle oldu) daha uygun fiyatlara J kasa alabilirsiniz. H kasanın Classic III versiyonunda konfor donanımla 6 ileri şanzıman, kol dayama, yağmur-far sensörü, elektronik klima, alaşım jant, GID ekran geliyordu donanım Essentia olarak da geçse. Belki gene bu şekilde donanımlı olarak sunarlar Classic IV'te de. Bence tam K çıkma arefesindeyken J kasaya çok para bağlanmaz.

• bu arada araba daha gelmeden unutuldu #newastra hashtagında bile bi halt yok.

• astra j den ne farkı var ki ön panjur değişmiş farlar biraz değişmiş stoplar değişmiş astra h ile j arasındaki fark uçurumdu mesela ama bu sefer öyle olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fahrenheit

quote:

Merhaba Arkadaşlar

Hocam Astra K çıktığında J kasa Classic IV olarak satılmaya devam edecekse (bundan önce hep öyle oldu) daha uygun fiyatlara J kasa alabilirsiniz. H kasanın Classic III versiyonunda konfor donanımla 6 ileri şanzıman, kol dayama, yağmur-far sensörü, elektronik klima, alaşım jant, GID ekran geliyordu donanım Essentia olarak da geçse. Belki gene bu şekilde donanımlı olarak sunarlar Classic IV'te de. Bence tam K çıkma arefesindeyken J kasaya çok para bağlanmaz.

Classic IV olmayacak, Astra J'nin üretimi bitiyor. Hatta opsiyonlu siparişleri artık almıyor fabrika.

• quote:

Merhaba Arkadaşlar

Beklentiyle alakalı. Eğer ki K kasa çok hoşunuza gittiyse ve J kasada sizce eksik olan şeyler varsa bekleyebilirsiniz.
    Ancak fiyat açısından şunları söyleyeyim. Dövizin durumu malum tırmanıyor ve yakın donanımlardaki bir K kasa J kasadan 8-10 bin pahalı olur. Cosmo 1.6 dizel Astra J'ye 74-75 iken, Astra K Innovation 84-85'leri görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: butterfly_effect_53

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fahrenheit

quote:

Merhaba Arkadaşlar

Classic IV olmayacak, Astra J'nin üretimi bitiyor. Hatta opsiyonlu siparişleri artık almıyor fabrika.

Bilgi icin tesekkurler hocam. Olmamasina cok sasirdim dogrusu. Bugune kadar gecmis 3 kasanin da satisi Classic adi altinda devam etmisti. Hatta ozellikle H kasada Classic III normal donemden iyi satmisti bile diyebiliriz. Demek ki Opel de strateji degistirdi.

• Yeni Astra’nın dünya prömiyeri Frankfurt'ta

Opel'in 24 milyonun üzerinde üretimi ile en çok satan modeli Astra'nın dünya prömiyeri 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirilecek. Opel'in ürettiği yeni nesil motorları, 200 kilograma kadar daha hafif atletik bir tasarımı, üst segment teknolojisi ve çığır açan yeni IntelliLux® Led-Matrix far teknolojisi ile dikkat çekecek. Yeni Astra, Kasım ayından itibaren Türkiye'de satılmaya başlanacak.

GM CEO'su Mary Barra'nın ve Opel Grup CEO'su Dr. Karl -Thomas Neumann katılımıyla Frankfurt Otomobil Fuarı'nda 15 Eylül 2015 saat 09.00'da Salon 8.0 Stant D09 'da Yeni Astra'nın dünya prömiyeri gerçekleştirilecek.

Yeni Astra'nın üç önemli özelliğini "verimlilik, bağlantı sitemleri ve dinamik performans" olarak belirten Dr. Neumann, 3 bin 300 metrekare büyüklüğünde Astra Galaxy'nin içinde yeni modeli basına sunacak. Kompakt sınıf geleneğinin en güçlü temsilcisi küçük hacimden yüksek güç üretebilen, verimliliği, performansı ve doğa dostu özelliklere sahip motorlar ile piyasaya sunulacak. Boyutlarının daha küçük olmasına rağmen hem iç genişliği hem de sağladığı konfor ile dikkat çeken Astra önceki modellerden 200 kilograma kadar daha hafif. Geleneksel farlara kıyasla daha güçlü bir aydınlatma sağlayan, uzun ömürlü, uzun farda diğer sürücüleri rahatsız etmeyen sürüş sunan IntelliLux Led-Matrix far teknolojisi ilk kez kompakt sınıfta Yeni Astra'da sunulacak. IntelliLink bilgi-eğlence sistemi, tüm modellerde standart olarak sunulması otomobil severlerin konfor ve sürüş performansını arttıracak. Yeni Astra, 8 inçlik dokunmatik ekran, araç içi Wi-Fi, akıllı telefon bağlantı kolaylığı, IntelliLink R4.0 bilgi-eğlence sistemi imkânıyla Apple CarPlay ve Android Auto, otomatik park sistemi, havalandırmalı ve masaj fonksiyonlu genişliği ayarlanabilir ergonomik koltuklar sürücü yardımı ve konfor alanında ön plana çıkacak.

Opel'in yeni kompakt sınıf nesli ve en yeni teknolojiye sahip mobil bağlana bilirlik özellikleri, farklı ve dikkat çekecek gösterim ile 15 Eylül 09.00'daki Opel Basın Konferansında tanıtılacak.

• Benim asil merak ettigim simdiki kasanin classic olarak fiyati ne olacak.

• Hiçbir markanın ilk 1 sene çıkan modelini almam,tavsiye etmem. Bmw Mercedes dahil. En aşağı birkaç eksiği okur ilk üretilenlerin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle. Göstergeler duzelmıs sonunda.
    Hafıflemesı, 1.4 150 hp motoru ıle aklımi çeler ama Leon 1.4 140 hp gıbı dolu olsun deyince arada 10-15 bin fark olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

Benim asil merak ettigim simdiki kasanin classic olarak fiyati ne olacak.

klasik olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: butterfly_effect_53

quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

Benim asil merak ettigim simdiki kasanin classic olarak fiyati ne olacak.

klasik olmayacak.

İnsanları yanıltmayın. Opelden bir açıklama gelmediği sürece belli değil.
  • arkadaşlar, 1.0 motor otomatik şanzıman fiyatı fiyatı ne kadar olur sizce?

max bütçem 70bin TL, seat leon 1.2 tsi dsg almayı planlıyordum. (60bin tl)

beklesem mi bilemedim?
  • Aracın iç mekan ve plastik kalitesi sizce nasıl olur ? Bana göre h kasanın ön konsolu j kasaya göre daha yumuşak. Şuan j kasa 1.6 cdti 136 ps kullanıyorum. Araca dokunmak lazım. Beni k kadaya çelebilir anca o dokunuş

• astraların arkası torsiyon mu bağımsız mı?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.