Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.261
Cevap
307
Favori
2.349.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÇOK KARARSIZIM 1.4 T BENZİNLİ OTOMATİK Mİ YOKSA 1.6 DİZEL OTOMATİK Mİ
    YILDA 12000 CİVARI KM YAPIYORUM BENZİNLİ DAHA MANTIKLI GÖRÜNÜYOR ANCAK ORTALAMA 100 KM'DE 9-10 LİTRE ARASINDA TÜKETİMİ OLMASI BİRAZ DÜŞÜNDÜRÜYOR BENİ. 1.4 BENZİNLİ OTOMATİK ARACI OLAN ARKADAŞLARIN GÜNCEL TÜKETİM VERİLERİ NE DOĞRULTUDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM
  • Halı Bagaj Havuzu H kullanıcısına yanıt
    Bir de şu kaput keçesini yapsanız çok sevaba gireceksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akrep3484 A kullanıcısına yanıt
    Vay Kadıköy yakası örgütlenmiş desene dur bakayım kısmetse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Vay Kadıköy yakası örgütlenmiş desene dur bakayım kısmetse :)

Faruk'suz Ömer olurmu hiç ?
    ÖMER-FARUK👍

Araba nerede bu arada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akrep3484 -- 31 Mayıs 2016; 12:47:38 >
  • quote:

E-devletten kontrol ediyorum adıma tescilli plaka görünmüyor, mesai bitimi 17:30 kendi hataları yüzünden işim bugüne kaldı ne yapıp edip işimi halletmeleri gerek bugün.

Ekleme: Plaka belli oldu, FR Faruğun FR'si süper oldu :)

Kadıköy bölgesi FR plaka...

Tekrar hayırlı olsun...

• Kaput keçesi yüzünden pskolojim bozuldu, çok umursamıyor gibi görünsemde. Aksam rüyamda kaputun ustundeki boyalarda
    kabarıklar gordum elimi surdum boyalar cıktı :D kaputu açtım içine baktım tam boya atan yerlerde metal ısınmasından renk
    değiştirdigini gördüm. Sonra uyandım biz bu işe imza attık ama nerelere mail atalım biraz daha toplu hareket gösterelim.Bence
    yurtdısana mail atanlar mailli paylaşsınlar bizde aynen yollayalım.Bence genel merkeze almanyaya atılacak maillerin sayısı artarsa
    birşeyler olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi91

ARKADAŞLAR ÇOK KARARSIZIM 1.4 T BENZİNLİ OTOMATİK Mİ YOKSA 1.6 DİZEL OTOMATİK Mİ
    YILDA 12000 CİVARI KM YAPIYORUM BENZİNLİ DAHA MANTIKLI GÖRÜNÜYOR ANCAK ORTALAMA 100 KM'DE 9-10 LİTRE ARASINDA TÜKETİMİ OLMASI BİRAZ DÜŞÜNDÜRÜYOR BENİ. 1.4 BENZİNLİ OTOMATİK ARACI OLAN ARKADAŞLARIN GÜNCEL TÜKETİM VERİLERİ NE DOĞRULTUDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM

Ben aydinda 1.4 otomatik kullaniyorum isiklarda falan dur kalk var cok trafik yok uzun yol karisik 7.5 yakiyo 45 km ort hizla

• quote:

Orijinalden alıntı: schumi91

ARKADAŞLAR ÇOK KARARSIZIM 1.4 T BENZİNLİ OTOMATİK Mİ YOKSA 1.6 DİZEL OTOMATİK Mİ

Ben de yılda 12.000 km anca yapıyorum benzinli alsammı diye ben de düşündüm ama bir depoyla 550 km gidince iyiki benzini almamışım diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TAbutcuREis

Kaput keçesi yüzünden pskolojim bozuldu, çok umursamıyor gibi görünsemde. Aksam rüyamda kaputun ustundeki boyalarda
    kabarıklar gordum elimi surdum boyalar cıktı :D kaputu açtım içine baktım tam boya atan yerlerde metal ısınmasından renk
    değiştirdigini gördüm. Sonra uyandım biz bu işe imza attık ama nerelere mail atalım biraz daha toplu hareket gösterelim.Bence
    yurtdısana mail atanlar mailli paylaşsınlar bizde aynen yollayalım.Bence genel merkeze almanyaya atılacak maillerin sayısı artarsa
    birşeyler olabilir.

Size kaput keçesinden daha önemli bir şey söylemek istiyorum arabayı alalı yaklaşık bir ay oldu bir depo ile 550 km gittim ve arabanın her tarafından ayrı bir ses geliyor. Bu daha önemli bir sorun değilmi sizcede ?

• Arkadaşlar seramik kaplama hakkında ne düşünüyorsunuz, yaptırıp yaptırmamakta kararsız kaldım. Fiyatı biraz pahalı malumunuz. Bayi 1300 lira istiyor. Bir de üç beş ay sonra yaptırsak problem olur mu?
  • quote:

Sağol Ömer kardeşim
    Plaka satış temsilcisinin gayreti de olabilir mahcubiyetine karşılık.

alakası yok kadıköy 1 yıldır fr serisi devam ediyor sizinki de fr 6-7 bin serisidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: demons_eye

Arkadaşlar seramik kaplama hakkında ne düşünüyorsunuz, yaptırıp yaptırmamakta kararsız kaldım. Fiyatı biraz pahalı malumunuz. Bayi 1300 lira istiyor. Bir de üç beş ay sonra yaptırsak problem olur mu?

yeriniz istanbulda ise gidin o fiyata meguiars kızıltoprakda yaptırın serviste ne ürün kullandıkları belli değil
    Aracın yakıt tankı 48litre olduğundan bir depoyla az gidiyor. Ben antalya trafiğinde ki istanbul kadar olmasada dur kalkı çoktur şehir içinin aracım benzinli otomatik 3500kmde ortalama 630km fidiyorum bir depoyla. Yol bilgisayarı 1i hiç sıfırlamadım3500km ortalaması 7.5 gösteriyor şuan bence çok değil

• @Akrep3484
    Hazreti Ömerin lakabı Faruk'muş bilirsin Hakk ile batılı ayıran :)
    Araç Çekmeköy'de

@vankomicin @alphi458
    Söylediğiniz iyi oldu lafını edecektim bir de bugün kendisine ,kabaracaktı durduk yere ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhanalkan07

Aracın yakıt tankı 48litre olduğundan bir depoyla az gidiyor. Ben antalya trafiğinde ki istanbul kadar olmasada dur kalkı çoktur şehir içinin aracım benzinli otomatik 3500kmde ortalama 630km fidiyorum bir depoyla. Yol bilgisayarı 1i hiç sıfırlamadım3500km ortalaması 7.5 gösteriyor şuan bence çok değil

Sizin benzinli ile yaptığınız km yi ben dizelle yapamıyorum bu Nasıl iş 🤔
    Benzinlilerin ortalaması da 7.5 ne andık dizelden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akrep3484 -- 31 Mayıs 2016; 14:14:47 >
  • Boya ölçümü yaptırdınız mı alırken ben rica ettim kontrol ettirmiş sorun yok dedi , arada tanıdık vasıtasıyla alıyorum aracı yalan söylemez diye düşünüyorum ama işte.
    Benim bildiğim Alman araçlarının boyası kalın oluyormuş.
    Boyanın mikron derecesi 0.200-250 arası mı olmalı.
  • ben istanbul trafiğinde 7litre yakabileceğini düşünerek dizel aldım aslında istanbul trafiği için gayet normal bir değer hocam. 2013 dizel otm corallamla 8 litre yakıyordum corolla 90hp bu 136 hp arada dünyalar var sport mod var hertürlü zevki alıyorum bırakın olsun okadar ;) ses olayına gelirsek gerçekten çok bozuk yola girince iliklerime kadar hissediyorum lakin 17 jant sonuçta.
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Yok oyle bir kalinlik almani fransizi italyani farketmez. 90-140 arasindadir +-5 oynar.

• schumi91 S kullanıcısına yanıt
    Bende yılda 12000-13000 km civarı yol yapıyorum. Bu kadar km yapan için benzinli mantıklı ama sürekli benzinliğe abone olmak insanı biraz kızdırıyor. Aracım corsa ve gözüm devamlı benzin ibresinde. Dizel golf yada astra bakıyorum.

Yazdığımı tekrar okudum anlam karmaşası olmasın bir depo 48litre benzin alıyor ve bununla 630km yapıyorum. Bilgisayarda 3500 könin ortalama yakıt tüketimi7.5 yazıyor. Aynen böyle hesapta 15.000 km altına dizele zaren gerek yok

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.