Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bahsettiğiniz ses elektronik direksiyon sesimi
    O ses ise normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Garip,bana araç daha gelmeden verilen motor şasi no ile bugün plakamı tescil ettirdim.öyle 3 harf falan eklenmedi..Ama saat 4 e kadar opel gümrükten geçirdiği arabaları trafik tescile bildirmemişti hala.saat 4 gibi arabayı trafik görebildi.
  • Eureka kasko nasıl arkadaslar 6 senelik hasarsızlık var yuzde 60 900 tl ...ak sigorta 1000'tl
    Sigorta malesef 940 istanbuldan dolayı...
    Birde ben bugun odedım yarın alıcam aracı 1.4 150 otomatik kış paketli 73.5 a zorlayın bayileri aynı araca 75.5 a anca ınmıstı cogu bayii...

Ses sistemi malesef kötü elimde 5000 tl liköanfi woofer var bu gidişle kompanentde almam lazım...
    Bu arada bayilerde boya koruma ucmus seramik kaplama cam filmi kaput koruma 1750 fiyat aldım son...
    Xenon taktıran var mı dynamice? Dp tuningte ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyealfa E kullanıcısına yanıt
    Anlamadım ben de, bu nedir yani yarın faturayı yollayacak sonrasında sigortacımı koşturacam,öğleden önce halledebilirse yarın plaka çıkacak de teslim olacak da...
    Tadım kaçtı hem mesai saatlerinde neden aramazsın akşam 8:00'de müjdeyi verdi bana.
    Yok hocam.

• Teşkr ederim sağolun

Vallahi,ekleme falan olmadı..Sabah trafik sigortasıyla kaskoyu ST dan aldığım proforma faturaya göre yaptırdım.Bu proformanın üzerindeki motor şasi no benim önceden daha araç RTürkiyeye gelmeden öğrendiğim numaralardı.Öğlen Emniyete gittiğimde araç hala trafikte gözükmüyordu.Meğer Opel gümrüğe kayıt yaptırmış ama trafiğe bildirmemiş.Neyse ilgilendiler,şikayet maili falan attık saat 4 gibi trafik şasi no görür oldu.Sonra tescillettim plakayı emniyette..
  • 10mehmet kullanıcısına yanıt
    Tşkkür sağolun

• Hareket halinde usb den videoyu çözemedik dimi hala speed kablosu mu ne diyorlar onu bulup kesmek lazım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..
    Hocam herşeyde vardır bir hayır. amerak etmeyin aracınızı teslim alınca bütün aksilikleri unutturacaktır. Ben cuma akşamı aldım aracı şimdiden 1000 km oldu. Bu arada yakıt tüketimim de 4,8 lt/100 km.
  • fastrower kullanıcısına yanıt
    Hayır sorun varsa akşam 5:00'e kadar arasa problem çözülecekti,anlaşıldı yarın da patates oldu.
    Bir de 28 Mayıs doğum günüme alırım diye umutlanmıştım geçen hafta.
    Şunun şurasında Çarşambaya ne kaldı canım
    Rıca ederım hocam

• İyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederim

@GILMOUR hocam seninki de talihsizlik cidden, biraz da st'nin vurdumduymazlığı var sanki ama vardır bir hayır diyelim biz bu duruma. İnşallah en kısa sürede kavuşursunuz aracınıza

Bu da bugünden bir foto, ortalama hıza göre tüketim bence gayet iyi

Bu da akşam eve vardığımdaki son durum

• schumici kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun..Bence tüketim değerleri gayet güzel.Allah kaza bela vermesin..
  • Benim aracım dynamic dizel otom.bildiğiniz gibi anahtarsız çalıştırma var. Ancak araçtan inip uzaklaştığımda kapıları kitlemiyor.ya kapı kolundaki düğmeye basarak ya da anahtarla kitleyebiliyorum.bunun bir ayarı varmı? Yanlış mı biliyorum korna çalıp kapıları kitlemesi gerekmiyormu?cevaplamanızı rica ederim

• Arkadaşlar hiç arabayı yanal rüzgarın yoğun olduğu zaman da kullanma durumunuz oldu mu? Düşünceleriniz nedir? Görüşlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.
    Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla ilk günkü heyecanla binmek nasip etsin.
    Kesinlikle temsilcinin vurdumduymazlığı,sert yapmadım bugüne kadar neyse ya sabır.
  • 10mehmet kullanıcısına yanıt
    Kör nokta uyarı da var

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.