Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kuru Şanzımanın ısınmadığını iddia eden VW grubu, acaba araçlarda veren uyarıya ne diyecek. Şanzıman uyarı lambası " Sağa çek şanzıman ısındı bi 10 dk. bekleki soğusun, ondan sonra yoluna kaldığın yerden devam et " ( Tabii bu benim doğaçlama uyarım ) buna benzer bir uyarı. ( Transmission Overheated ) Şanzıman ısındığı zaman sağa çekip soğumasını beklemek ni dimek 7 ileri şanzımanda bu uyarıyı veriyorsa Golf 8'de nasıl bir uyarı alırsınız bilemem, ki Golf 8'de 10 ileri şanzıman yapmayı planlıyor. Ne diyoruz Tam Otamatik Vites 6 ileri candır, gerisi heyecandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 30 Mayıs 2016; 10:09:00 >

• Forumdaslar qhasqaimi sattim arac alma arifesine girdim artik aklimda 3 arac var
    2.el aufi a3 giris paket 0 astra 2.el orta paket qhasqai

Dizel otomatik dynamic paket istanbulda hanhi bayiden daha guzel teklif alirim
    Aracda olmazsa olmaz opsiyonlardan ne eklenmeli
    Hep benzinliye yorum yapilmis dizel otomatik yakit tuketimi nedir istanbul trafiginde

Aklima yatiyor arac 0 almak en mantiklisi sanki ilerdr 2.elde uzermj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AstraK 1.4T Otomatik Benzinli araç sahiplerine sesleniyorum....

Aracını sipariş vererek Nisan - Mayıs aylarında teslim almış, Kaput Keçesi ( Sünger ) olan arkadaşlar varmı aramızda.

Aracını bayiden gidip hazır araçlardan alan kişiler olmayacak, özellikle sipariş edip teslim alan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 30 Mayıs 2016; 11:09:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Rica ederim hocam. Ben de bu opeli alana kadar bilmiyordum j'yi, k'yı. İki araç arasında çok git gel yaşadım. J'nin 1.4 sport donanım tork konvertörlüsünü 63.500 TL'ye bırakmışlardı. 68.800 TL'ye 1.4 manuel dynamic astra k son kararım oldu.

68,800 nerden hangı bayıden aldınız bıyatı bırde nezaman?
  • magic_ocean kullanıcısına yanıt
    Aralık 2015 ankara opal

• resmi siteye aksesuarlar hala eklenmedi, arabanin resmi ne aksesuari var bilmiyorum, bilen yada katalok gibi bisey varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: guida

İstanbul'da 1.4T Otomatik için muazzam bir değer. Ben 9-10'a razıyım, bu rakam üzmez beni. Beni üzecek değer 12 ve yukarsıdır. Ne olur garaj arabası olur :) Turbo olupta benzini koklasın diye gaza hafif hafif dokunacaksam niye Turbo alıyorum o zaman :)

Hocam ben araba ne olursa olsun çok seri kullanmıyorum hatta en sevdiğim sürüş Isuzu D-Max ile dağlar taşlar dereler :) Astra ya da yakıt için dikkat etmiyorum ama çok abanarak ta kullanmıyorum. Beni de yakıt tatmin ediyor. Yıl / 15.000km e kadar kullanacak arkadaşlara şiddetle öneririm...
  • 20.000 TL 0 Faiz kampanyası Haziran ayında da devam eder mi? Bununla ilgili duyum var mı? Keşke devam etse de ben de alabilsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Rica ederim, lafı mı olur ? Yarın ST' nize, niye tek ölçü stepne var, o zaman ? diye sorun, bakalım ne diyecek ? Sonrada açsın Google amcasına sorsun bakalım, K' nın jant ölçüleri neymiş ?
    K' nın jantları, bijon ölçüsünden, offset' ine kadar, aynı mı ? Değil mi ? Bi zahmet öğrensin Neyse, çok laf var da söylemeyeceğim. Cins bir ST ise kalkın başka ST' ne geçin uğraşıp sinirinizi zıplatmayın. Aşağıda katalog değerleri ve jant bilgilerinin görselini de verdim. Gerekirse gösterirsiniz.

Bu mesaja eklenen görseller:

bunun bana 16 inç jant olanını da bulabilir misin.

eğer corolla ile uyarsa bende saç jantlı kış lastikleri var onları kendime bırakacağım. Uymaz ise satacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerozcan95

Forumdaslar qhasqaimi sattim arac alma arifesine girdim artik aklimda 3 arac var
    2.el aufi a3 giris paket 0 astra 2.el orta paket qhasqai

Dizel otomatik dynamic paket istanbulda hanhi bayiden daha guzel teklif alirim
    Aracda olmazsa olmaz opsiyonlardan ne eklenmeli
    Hep benzinliye yorum yapilmis dizel otomatik yakit tuketimi nedir istanbul trafiginde

Aklima yatiyor arac 0 almak en mantiklisi sanki ilerdr 2.elde uzermj

1.6 cdti otomatik s.ler arasi sakin kullanimda 4- 4,5 , sehir ici 5-6 arasi bir tuketimi var. Spor mod çoğunlukla acik, agresif bir kullanimda 6-7 arasina rahatlıkla çıkıyor.
    Astra ozellikle dizel ve temiz bir kondisyonda ise 2.elde kesinlikle üzmez.
    İlave olarak bu üç arac icinde motor gucu olarakta astra bir adim onde.
    Gpp ve kis paketi bence en olmassa olmaz f/p opsiyonlaridir.

• Sıfır faiz icin
    Bayiye sorduğumda olmayacak demişti, ama Şuan Şase numarası oluşmuş bir arac icin kredi kullanabiliyosun, krediyi bu ay başlatırdın arabayı öbür ay alırsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalgungor -- 30 Mayıs 2016; 14:46:24 >
  • 0 faiz 10 hazirana kadar uzadı bilginiz olsun.
  • Hocam, malesef bijon aralıkları, değerleri farklı, Toyata' nın ölçüsü 5✖️ 114,3 ve bu ölçüyü Japon ve Koreli markalar çoğunlukta kullanıyor. O yüzden, Astra için 5✖️ 105 bijon ölçüsüne sahip jantları kullanabilirsiniz. Astra J' nin beş kollu kapaklı saç jantlarından, bulursanız çıkma, onlardan alırsınız. Hem de gerektiğinde, kışın kapağını çıkartarak zinciri daha rahat kullanırsınız.
  • Arkadaşlar 3000 km bakımı yaptıran var mı?.Nasıl faydasını gördünüz mü?.Güncelleme falan gelmiş olsa yine gideceğim ama bulunduğum yer ile servis arasi 130 km ondan gidip gitmeme konusunda kararsizim

• quote:

Orijinalden alıntı: unalgungor

Sıfır faiz icin
    Bayiye sorduğumda olmayacak demişti, ama Şuan Şase numarası oluşmuş bir arac icin kredi kullanabiliyosun, krediyi bu ay başlatırdın arabayı öbür ay alırsın :)

Hangi finans kuruluşu ruhsata ülkeyedaha ithal edilmemiş şasi numarasına olmayan ruhsata rehin koymadan kredi veriyor?

• timeclup kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi baktım da, alışım jant kadar para istiyorlarmış.. Dediğim gibi uygun çıkma, yada yeni bir takım durumunuza göre bakıp alırsınız. Bijon ölçüsü uygun bulduktan istediğiniz jantı takarsınız sorun olmaz.

Söylediğim jant buydu, çıkmasını bulmadıktan sonra bu parayı vermeye gerek yok.

http://www.opelgm.com/#product&id=1964

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper74 -- 30 Mayıs 2016; 15:37:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel araba almak lazım bir tane.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viper74 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap ve ilginiz için.

Ben toyotadan aldım saç jantları hem de sıfır 4 ü 200 tl bayi de yedek parça da çalışan arkadaş vardı bijon da verdi 20 tane sağolsun. Çok iyi olmuştu.

Bende inanamamıştım bukadar ucuz aldığıma k.k. 4 taksit bile yapmışlardı.

Yeni kasalardan çıkanlarmış alaşım ile değiştirenlerden kalanlar diyordu arkadaş.
  • guida kullanıcısına yanıt
    benim araçta var olduğunu düşünüyorum (keçe resmini gönderebilirseniz kesin emin olurum) aracın motorun arka kısmında siyah bir kaplama var. aracımı dediğiniz tarihlerde aldım.
  • bende 2016 dynamic neptün mavi dinamik jantlı 70300 e aldım ondan sordum
  • 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.