Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vankomicin V kullanıcısına yanıt
    Merhaba vankomicin ;

Keçe konusunda desteğiniz için teşekkür ederim.

An İtibariyle...

• Bir konuda kafam rahat değil, umarım doğru değildir..

Ben aracıma Sunroof eklettim, bir kaç opsiyonun yanında. Tavan 1.4T 150hp Dynamic'te siyah renkti, Sunroof olunca renk beyazmı oluyor, siyahmı kalıyor. Beyaz ise işte bu işin suyu çıktı derim artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Bir konuda kafam rahat değil, umarım doğru değildir..

Ben aracıma Sunroof eklettim, bir kaç opsiyonun yanında. Tavan 1.4T 150hp Dynamic'te siyah renkti, Sunroof olunca renk beyazmı oluyor, siyahmı kalıyor. Beyaz ise işte bu işin suyu çıktı derim artık..

Evet, dynamicte normalde siyah fakat sunroof alırsanız beyaz oluyor. Neden bu kadar canınızı sıktı bu durum?
  • aliaydn A kullanıcısına yanıt
    Beyaz çok kir gösteriyor ondan. Siyah çok iyi duruyordu, beyaz olması tamamen sinir bozucu. Peki neden beyaza döndürdükleri konusunda bir açıklama varmı.
  • YasiN® Y kullanıcısına yanıt
    Hocam ses değilki michelinlerin sorunu araba kayıyor 35-40la kavşaktan dönemiyorsun arkayı salıyor ve absyi çabuk devreye sokuyor birde kalkışlarda sarmalama dersi varki hiç sorma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyaz çok kir gösteriyor ondan. Siyah çok iyi duruyordu, beyaz olması tamamen sinir bozucu. Peki neden beyaza döndürdükleri konusunda bir açıklama varmı.

Bu konuda bir fikrim yok ama daha önceki aracım sunrooflu ve tavanı beyazdı. Kolay kolay kirlenmiyor merak etmeyin. Beyaz tavan sunroof ile çok şık olur
  • umur.cilli kullanıcısına yanıt
    Kaskoda kişiye göre değişiyor diye biliyorum ben. Kaskoya 1300 t sigortasına 770 verdim

• aliaydn A kullanıcısına yanıt
    Belki dediğinz gibi iyi durabilir, ama siyah renk benim çok hoşuma gitti. Ve en önemlisi bana Sunroof alınca tavan beyaz olacak haberiniz olsun diyen bir ST olmadı. Çok ciddi söylüyorum tavan beyaz olacağını bilsem Sunroof yerine LED Matrix far alırdım. Keçe beni çıldırttı, bu beyaz tavan ise iyice beni çileden çıkarttı. Pazartesi Bayiye gitmek şart oldu. Ben aracımı özel sipariş verdiysem, özel olmasını isterim. Tavan siyah olması için yine bir mail trafiği bana gözüküyor.
  • Şu an Opel Türkiye adımı ve telefonumu ezbere biliyor, en tepeden en alt kademeye kadar. Haziranın 20'sinde Kuşadasına gideceğim şirket aracıyla. İzmir Torbalı'dan geçip bi Opel Türkiye'ye uğramak şart oldu. Tamda yolumun üzeri.
  • Akrep3484 A kullanıcısına yanıt
    Herkese yeni arabaları hayırlı olsun.Bende dün yeni neptun mavi opel imi teslim aldım.1.6 diesel Excellence.Maasallah sizin bayi güzel hediyeler vermis.Benim aldıgım fiyatta asagı yukarı aynı.Yalnız karter mi korumamı artık
    ne deniyorsa sahsen otomobillerden fazla anlamam(sürme dısında) neyse bana bunları VIP adı altında 1250 tl ye verdiler.Hediye olarak motor koruması aldım sadece,bununda degerını bılmıyorum acıkcası.
    Size sormak istedigim konu,satıcıyı bayaa bir zorladım hediye icin,ama sadece motor korumayı alabidik.İnsan bir shark anten verir,ama bilemiyoruz burası Türkiye.
    Konu hakkında yorumlarınızı almak istedim.
  • Akrep3484 A kullanıcısına yanıt
    Akrep3484 @ 28 Mayıs 2016; 18:27:54

quote:

Orijinalden alıntı: war3021

Bugün beyaz renk, dizel, otomatik, excellence, KP2 için pazarlık yapmadan 93000 TL fiyat verdiler. Fiyat nasıl? Sadece tek bayii den fiyat aldım.

İyi fiyat birkaçtanede hediye ile eksikleri tamamladınızmı tamamdır bu iş.
    Ama önce biraz daha PAZARLIK yapın sonra hediye konusuna geçin.
    Ben 92500 aldım kış paketi yok sadece sizinkinden farklı olarak
    Hediyelerde
    Cam filmi
    Karter koruma
    Shark anten
    Jantlar dynamic ile takas oldu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Orijinalden alıntı: war3021

Bugün beyaz renk, dizel, otomatik, excellence, KP2 için pazarlık yapmadan 93000 TL fiyat verdiler. Fiyat nasıl? Sadece tek bayii den fiyat aldım.

İyi fiyat birkaçtanede hediye ile eksikleri tamamladınızmı tamamdır bu iş.
    Ama önce biraz daha PAZARLIK yapın sonra hediye konusuna geçin.
    Ben 92500 aldım kış paketi yok sadece sizinkinden farklı olarak
    Hediyelerde
    Cam filmi
    Karter koruma
    Shark anten
    Jantlar dynamic ile takas oldu.

• quote:

Belki dediğinz gibi iyi durabilir, ama siyah renk benim çok hoşuma gitti. Ve en önemlisi bana Sunroof alınca tavan beyaz olacak haberiniz olsun diyen bir ST olmadı. Çok ciddi söylüyorum tavan beyaz olacağını bilsem Sunroof yerine LED Matrix far alırdım. Keçe beni çıldırttı, bu beyaz tavan ise iyice beni çileden çıkarttı. Pazartesi Bayiye gitmek şart oldu. Ben aracımı özel sipariş verdiysem, özel olmasını isterim. Tavan siyah olması için yine bir mail trafiği bana gözüküyor.

Opel, resmi sitesinde ve kataloğunda bu durumu "*" ile açıkça belirtiyor, bu nedenle hiç bir sorumlulukları yok.

Ben bayiye gitmeden önce, sunroof istersem, siyah tavanın olmayacağını biliyordum, ST bilmiyordu ama

Dersimizi iyi çalışıp gitmeliyiz

• guida kullanıcısına yanıt
    Tavan beyaz değil açık gri oluyor bildiğim..öyle kirlenme problemi olacağını sanmıyorum..Siyah sportif, gri ferah duruyor..Özel sipariş olur mu bilmem.Ama canınızı sıkmaayın..Keçe de aynı şekikde..Şu yaşadığınız stres 300 liralık keçeye değmez inanın..

• Arkadaslar bu arka on park sensoru cok hassas ve herseye caliyor nasil bir yolu vardir bunun komple iptalmi edicez herseye caliyor s.ici cekilmez durumda

• Berkant69 B kullanıcısına yanıt
    Herkese yeni arabaları hayırlı olsun.Bende dün yeni neptun mavi opel imi teslim aldım.1.6 diesel Excellence.Maasallah sizin bayi güzel hediyeler vermis.Benim aldıgım fiyatta asagı yukarı aynı.Yalnız karter mi korumamı artık
    ne deniyorsa sahsen otomobillerden fazla anlamam(sürme dısında) neyse bana bunları VIP adı altında 1250 tl ye verdiler.Hediye olarak motor koruması aldım sadece,bununda degerını bılmıyorum acıkcası.
    Size sormak istedigim konu,satıcıyı bayaa bir zorladım hediye icin,ama sadece motor korumayı alabidik.İnsan bir shark anten verir,ama bilemiyoruz burası Türkiye.

VIP Paket hakkında bilgisi olan arkadas varmı forumda.Birde herkes nereden ne hediye almıs anlatırlarsa,en azından yeni arac alacak arkadaslar ın ne isteyip ne istemecegi konusu hakkında bilgileri olur.
    Yorumlarınızı bekliyorum.
  • Arkadaşlar aracım 442 km oldu. Dizel otomatik Dynamic. Yarısı şehir içi yarısı İstanbul-Edirne yolu. Ortalama yakıt şimdilik 6,6 lt.

Özellikle Sport tuşu ile ilgili aklıma ilk gelen sözcük "hunhar" oldu. Bu tuşa basınca yüzünüzde hafiften bir gülümseme oluşuyor istemeden.

Sunroof olunca tavanın açık renk olması da bir "keşke" hissi oluşturuyor. Ama çok önemli de değil bence.

Plakaları yapıştırmak için henüz fırsat bulamadım. Sensörler ara ara ötüyor. Düğmeye basıp kapatıyorum öttükçe.

Motor sesi ve yol sesi çok rahatsız etmedi. Benzini Honda Civic'ten geçtiğimi söyleyeyim. Arnavut kaldırımı biraz kendini hissettiriyor.

Genel olarak aracı aldığıma şimdilik çok memnunum. Umarım bu böyle devam eder.

• Benim on sensorler cok otuyor istanbul en yogun trafikteyim acaba bir sorunmu var herseye otuyor seside kisalmiyor. Kapatiyorum tekrar aktif olup oto boka ses cikartiyor. Servisemi ugrasam varmi baska bir cozumu

• Watts olmayan astra k ların yol tutuş ve viraj tepkileri nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkant69

Shark anten bayinin verebileceği en basit hediye yok veremiyoruz derlerse gerçekten ayıp ederler.
    Bi aksesuarcıya gidin 40-50 TL ye takarlar 👍

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.