Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mudanyali137

quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

bizim milletse sanırsın s class tan inip buna binecek. yok arka kol dayamaymıș, torpido ışığı yokmuş sanki çok önemli şeyler.

Kol dayama ve torpido ışığı gibi ayrıntılar önemliyse size bir stilo lazım.en kralını 25 bin tl ye alırsınız.kalan parayla da ikinci el astra j bile alabilirsiniz.

Astra nın arka kol dayama ve torpido ışığı olmayanı stilo ya denk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün inciraltı'nda yeni Astra k tanıtımındaydık.

Araç fotoğraflardan daha etkileyi ve çok daha spor duruyor. Boyutları çok hoşuma gitti. Çok basık, kısa, ve geniş geldi bana.

Araç boyutlarına bakarsanız aile arabası olarak sanki küçük gibi duruyor ama içerden enteresan şekilde geniş. Kalite algısı iyi. Kokpit üstü ve kapı içlerinin üstlerinde yumuşak plastik kullanılmış.

Led farlı versiyonunun görünüşü güzel ama ledsiz olanın da dış görünüşü ilginç bir şekilde en az ledli model kadar iyi. Far tasarımlarını çok beğendim.

Aracın içi j ye göre daha sade. Dynamic versiyonda standart olan 7 inclik ekran parlaklığı ve çözünürlüğü çok hoşuma gitti. 4 tane 1.6 cdti, 1 tane 1 litrelik turbo benzinli getirilmiş. Turbo benzinlide 170 tork 2400 le 4300 devir arası sabit olması olumlu.

Ben aracı beğendim. Çok satacaktır. Görünüş açısından profilden görünüşü gerçekten çok etkiliyiciydi. Sanki fırlayacak gibi. Ön görünüş ise bence en zayıf yönüydü.

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 25 Ekim 2015; 16:32:44 >

• Hocam surus imkani oldumu?malzeme kalitesi ? Donannim farkliliklari? Fiyat ? Bilgilerinizi beklioruz ltf

• 1.6 cdti 136 lık dynamic versiyon için 85, excellence versiyon için 92-95 gibi fiyat söylendi ama kesin de değilmiş.
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

• İlk defa siteye fotoğraf yüklüyorum. Tek mesajda hepsini yükleyemedim. Kusura bakmayın.

Test imkanı ben oradayken yoktu. 1 saat kalabildim etkinlikte.

• Dynamic versiyonu çok dolu arkadaşlar. Meraklısına sadece sunroof ya da led far ekletilip alınır. Eklemeye de gerek yok bence. J kasanın sportuna denk geliyor ama ondan dolu.

• Tesekkurler

• güzel araba da fiyat önemli işte:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

İlk defa siteye fotoğraf yüklüyorum. Tek mesajda hepsini yükleyemedim. Kusura bakmayın.

Test imkanı ben oradayken yoktu. 1 saat kalabildim etkinlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sudkaldo -- 25 Ekim 2015; 16:27:45 >

• Bunlar da son;))

• quote:

Bunlar da son;))

Hocam en çok hangi rengi beğendiniz. Maviler benim çok hoşuma gidiyor ama beyaz ve kırmızı da güzel gibi
  • Benzinlilerin fiyatlari bellimi bisey soyledilermi bide ne zaman bayiilerde olacak ki

• quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

Neptün mavisi mi deniyor, o renge duyarsız kalacak bi Astra sever düşünemiyorum. Kırmızı lansman rengi ama o renk çok daha etkileyici bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: torr_besh

Benzinlilerin fiyatlari bellimi bisey soyledilermi bide ne zaman bayiilerde olacak ki

Benzinli soramadım hocam kusura bakmayın. Aralık lafı dolanıyordu ortada ama..

• torr_besh T kullanıcısına yanıt
    Dizel dynamic 85 gibi gelse dynamic benzinde 75 gibi olur hatta biraz daha dusuk olsa harika olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Dizel dynamic 85 gibi gelse dynamic benzinde 75 gibi olur hatta biraz daha dusuk olsa harika olur

Bu fiyatlar otomatik içinmi acaba
  • Onu fiyat veren arkadaşa sormak lazım @ superegoid

• Yanlış hatırlamıyorsam 1.6 cdti dynamic manuel 85 otomatik 88.

Excellence da eminim ama 92-95 dendi.

• quote:

Yanlış hatırlamıyorsam 1.6 cdti dynamic manuel 85 otomatik 88.

Excellence da eminim ama 92-95 dendi.

Hocam fiyatlar çok yüksek değil mi? vw golf kıyaslarsak 1.6 Tdi Dsg 110 HP Comfort'u 91.400 TL + 1520 TL park sensörleri 93.000 TL %5 Lovemark indirimi diye bi zımbırtıyla 87.000 TL civarı alınır, kısaca fiyat yüksek değil mi?
    Bence 1.6 dizel otomatikleri Excellence 90.000 TL ve Dynamic de 83.000 TL civarında olmalıki sadece fiyat olarak albenili olsun

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendizz -- 25 Ekim 2015; 19:40:34 >

• insignia 95-100 bin arasına alınabiliyorken 90 bin astraya ağır gelir.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.