Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.264
Cevap
306
Favori
2.350.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ruhsatı artık bayiler çıkarmıyor, size bir kağıt veriyor, geçici süre ruhsat yarine geçen, bu kağıt ile emniyete gidip ruhsatı kendiniz çıkarıyorsunuz. Herhangi bir bedel ödenmiyor. 5 dakikalık bir işlem, nüfus cüzdanı yanınızda olsun yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

Ruhsatı artık bayiler çıkarmıyor, size bir kağıt veriyor, geçici süre ruhsat yarine geçen, bu kağıt ile emniyete gidip ruhsatı kendiniz çıkarıyorsunuz. Herhangi bir bedel ödenmiyor. 5 dakikalık bir işlem, nüfus cüzdanı yanınızda olsun yeter.

Evet böyle birşeyden bahsetti diye hatırlıyorum. Yeni birşey vardır o yüzden vekalet yaptırmadı yoksa unutulacak birşey değil bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Ben daha bu hafta vekalet verdim. Her bayi farklı demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: farselem

Ben daha bu hafta vekalet verdim. Her bayi farklı demekki.

Böyle daha iyi masraf olmaz

• farselem kullanıcısına yanıt
    Bilemedim, en son aracımı 2015 Temmuz'da aldım, anlattığım gibi, emniyete kendim gittim.
  • arkadaşlar herkese merhaba. İnşallah bende aranıza katılacağım :) astra k dynamic 1.4 benzin manuel vites almayı düşünüyorum, gelişmiş park fiyatı eklenmiş halini. Fakat ne hikmetse kimi arasam bu araç yok özel üretim 2 ay sonra gelir diyorlar bakalım mail attım opele bulabileceklermi. Sizlere sorum aracın sizce gözlemlenen artıları ve eksileri nelerdir. Daha önce renault laguna 2 kullanıyordum o sedan bir araç bu hb iç hacim olarak darmı acaba? Kafamı kurcalayan en önemli olay bu çünkü araca gidip henüz bakamadım. Birde dynamic paket + gelişmiş park pilotuna 72.800 dediler sizce nasıl fiyat olarak? Önereceğiniz bir taktik filan varmı yardımcı olursanız sevinirim :)
  • dynamic90 D kullanıcısına yanıt
    Aracin ic hacmi bence sınıfında en iyilerden biri fiyat fena degil 72.000-72.500 aralığına bitirmeye çalışın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akrep3484

Belki benimki ötmeyecek :)
    Herkeste kesin oluyormu acaba ?

Ötmeyeni pek görmedik, klasik plakalık taıkılırsa çok ötüyor ve insanı deli ediyor. Opel servisleri ürettikleri arabadab bir haberler...
  • quote:

Bende vekalet verdim gittim herşey hazır arabayı aldım... Küçük şehirleri bilmem de İstanbul da bakkaldan su almak bile eziyet...
  • Bu arada neden far ayarının kapalı modu yok? Auto ve açık var bu durum çok saçma değilmi? Belki karanlıkta birini takip edecem :) belki özel durumum var nasıl farları kapatamam ?
  • 18 inc jant ozel siparis olmak zorunda mi yoksa bayide isteyip extra ucret odeyip alabilir miyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan-07

18 inc jant ozel siparis olmak zorunda mi yoksa bayide isteyip extra ucret odeyip alabilir miyiz ?

Bayide hazırda yokki mecburen sipariş vermeniz gerek. Canlı gördüm geçen gün siyah arabada güzel duruyordu.

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Evet saçma olmuş.

Kapatma butonundan çalmışlar
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Aslında, başından notere gitmek ile sonrasında emniyete gitmek arasında eziyet olarak bir fark yok aslında, bir de noter masrafı, noter ne kadar?
  • quote:

Aslında, başından notere gitmek ile sonrasında emniyete gitmek arasında eziyet olarak bir fark yok aslında, bir de noter masrafı, noter ne kadar?

80 TL noter ücreti var. Ama artık vekaletname vermeye gerek yok kimlik fotokopisiyle bayi işlemleri hallediyor size geçici ruhsatı veriyor 15-20 gün sonra size ruhsat geliyor yada siz bir emniyete gidip ücret ödemeden alıyorsunuz. Böylelikle yaklaşık 80 TL Cebimizden çıkmamış oluyor.

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    2016larda o da mı yok? Bende sadece gündüz led kapatılamıyor. Leon da o şekildeydi.

• Ben de şimdi @sarpuli arkadaşımızdan duydum. Görmüş değilim açıkçası.
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Gündüz led sürekli yanıyor.Far otomatik.Tamamen tüm far sistemini kapatmak mümkün değil.
  • Çok önceki sayfalardan birinde vardı bunun çözümü. Sanırım park lambası konumuna alıp selektör yapılıyordu. Ama net hatırlamıyorum.

• epolat80 E kullanıcısına yanıt
    test ettiğim exc. da sanki vardı. Ama o da sanırım 2015 modeldi.
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.