Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben bu sabah bana verilen donanım ve teknik özellikler kitapçığına tekrar baktım. Alarm hariç tüm güvenlik donanımları hava yastığı da dahil her donanımda standart ve yanında şu modelde yoktur diye vs bi uyarı yoktu.

ayrıca dikkatimi çeken birşey yeni astra da esp düz değil. esp plus yani araç hem tekerlere hem de gerektiğinde direksiyona müdahale ediyor. esp plus genelde d sınıfı araçlarda oluyor.
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi sürüş stiline göre otomatik tanımlama oluyorsa eğer arkadaşım 1 saat falan kullanmıştı aracı çok fazla gaza basıp birden duran birisidir aşırı agresif kullanır. Ondan kaynaklı bir şey olabilir. Ama eğer öyleyse bu bir saatte onun sürüşüne entegre olup sonra benim sürüşüme tekrar entegre olmaması da garip doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sifir faiz kampanyasi ile ilgili guncel biligi alabilen varmi?
    Bayi ile gotustugumde onlarda Mayis ayi icin kampanyanin devam edip ermeyecegi hakkinda bilgi beklediklerini belirttiler.

• StyLer6134 S kullanıcısına yanıt
    Olur diye düşünüyorum. Aksi takdirde servise gösterirsiniz, bilgisayarda fabrika ayarlarında mı acaba diye....
  • arkadaşlar aracım dinamik modeli bu araçalrda yüksek hızda giderken önümüze ani engel çıktığında kırmızı ışık cama yansıyor peki araç bu arada fren işlerine giriyor mu
  • Herkese merhaba,

Araç sahibi arkadaşlara bir sorum olacak.

Navi900 alınmadığında standart olarak gelen R 4.0 IntelliLink® ile de Apple Carplay kullanabiliyor musunuz acaba?
  • merhaba,

mayıs ayında 0 faiz kampanyasının devam edeceğini belirtiyorlar.

Fiyatlar da bugün öğleden sonra veya yarın belli olacakmış.

Ayrıca 1.0 motor düşünenlere şiddetle tavsiye edilir. ( servise gelen araç test edildi) yokuş performansı gayet iyi.
  • Duratorq kullanıcısına yanıt
    Evet kol dayamanın içinde kablo bağlantısı yapılıp kullanılabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: StyLer6134

Dediğiniz gibi sürüş stiline göre otomatik tanımlama oluyorsa eğer arkadaşım 1 saat falan kullanmıştı aracı çok fazla gaza basıp birden duran birisidir aşırı agresif kullanır. Ondan kaynaklı bir şey olabilir. Ama eğer öyleyse bu bir saatte onun sürüşüne entegre olup sonra benim sürüşüme tekrar entegre olmaması da garip doğrusu.

Araçların ECU ları kullanım tarzını algılayıp ona göre davranabiliyor. O nedenle her araç aynı değil.
  • dnztk D kullanıcısına yanıt
    aktif acil frenleme sistemi 85 km/s e kadar çalışıyor. kitapçıktan okuduğum bu sistem hafif bir fren basıncıyla aracın hızını düşürüyor. frenlerde hazır hale geliyor.
    60km/s hıza kadar acil otomatik frenleme aracı sistemi çalışıyor ve aracı durduruyor.
  • Aracı alan foruma uğramıyor herhalde :)

• Merhabalar,

Yeni Astra HB 1.4 Benzinli 150 HP AT6 S&S Dynamic için 75000 TL fiyat aldım. Aracın istediğim rengi ellerinde yokmuş. Kapora verdim.
    3 gün bekleyin dediler. Yeni listeler oluşuyormuş vs. Bu aracın üzerine hangi ilave paket almak mantıklı olur? Kış paketi vs. mantıklı bir ilave yapabilirim.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaTRaiN1

Aracı alan foruma uğramıyor herhalde :)

Aracı alanlar feste grup kurmuş resimlerini paylaşıyorlar ve kafelerde buluşup çay iciyorlar.

Biz acaba gemi bu hafta gelir mi ?
    Acaba bu ay araç zamlı mı ?
    Acaba sıfır faiz kampanyası bitti mi ?

• Akrep3484 A kullanıcısına yanıt
    ya bilader hakkaten alemsin :). sana araba satacak adamın vay haline. adam arar söyler heralde böyle birşey olsa.
  • supergokhan kullanıcısına yanıt
    Ben aramasam adamın arayacağı yok. Mail atıyorum günde 9 kere cevap yok. 10 bin yatıyor onlarda vadeyi bozup gönderdim. Şimdi yazıcam bu hafta araba yoksa cuma gönder parayı geri 1 aydır gemi gelmezmi arkadaş ben şimdi çıksam yola yürüyerek giderim bir Aya alamanyaya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akrep3484 -- 2 Mayıs 2016; 12:54:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdierdi

Merhabalar,

Yeni Astra HB 1.4 Benzinli 150 HP AT6 S&S Dynamic için 75000 TL fiyat aldım. Aracın istediğim rengi ellerinde yokmuş. Kapora verdim.
    3 gün bekleyin dediler. Yeni listeler oluşuyormuş vs. Bu aracın üzerine hangi ilave paket almak mantıklı olur? Kış paketi vs. mantıklı bir ilave yapabilirim.
    Teşekkürler.

Aynı donanım için 74,500 fiyat almıştım ben geçen hafta. Navi900 Çok güzel bir seçenek. Otomatik park falan alınabilir ihtiyaca göre soğuk yerde yaşıyorsanız kış paketi alabilirsiniz.
    Az kaldı az. Sabret bence değecek sabretmene. Bu arada opel senin komşun şu zam olayını da konuşsana ne olacak diye.
  • B.A.L B kullanıcısına yanıt
    yaptırdınız mı hocam?
  • Arkadaşlar Bu gün Ç.kale Opele uğradım, çıkışta dikkatimi çekti Neptün mavi dizel otomatik Dynamic modeli vardı, Fiyatını bilmiyorum. Neptün Mavi arayanlara
    E bizi de alsınlar gruba ses etmeden bakarız :)

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.