Şimdi Ara

Samsung'un ChatOn uygulaması Android cihazlar için güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un ChatOn uygulaması Android cihazlar için güncellendi

Samsung'un kendi geliştirdiği WhatsApp benzeri sohbet uygulaması ChatOn, geçtiğimiz günlerde 100 milyon kullanıcı sayısına ulaşmıştı. Bu popüler uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazlar için 3.0 sürümüne güncelleyen firma, yeni özellikler eklemiş durumda.

Yeni sürümüyle ara yüzü yenilenen ve eskiye oranla daha sade ve aynı zamanda kullanışlı bir yapıya kavuşan Samsung ChatOn, ayrıca artık fotoğraf ve video gibi multimedya içeriklerin paylaşılmasına ve profil sayfasının arka planına istenilen görsellerin eklenmesine izin veriyor, Samsung LIVEpartners üzerine direkt olarak paylaşım yapabiliyor ve Samsung Push servisi kullanıldığında meydana gelen kendi kendine durma ve çökme sorunlarından kurtuluyor.

Samsung tarafından hazırlanan ücretsiz olarak sunulan ChatOn sohbet uygulamasını buradan elde edebilirsiniz.

• 100 milyon kullanıcıya ulaşmasının tek sebebi(bence) benim gibi Samsung telefon(tablet) kullanıp denemesi, bayağıdır kullanmıyorum en çok göze batan iki eksiği vardı çevrimiçi olup olmadığı birde ileti yazdığını göstermiyordu hala böyleyse çöp..
  • Olum yeter her guncellenen uygulamanin haberini yapmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok da fifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 6 Ekim 2013; 12:49:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle galaxy s 3 ve note 2 sahiplerinin dört gözle beklediği güncellemeydi (!)

Yapımda emeği geçen tüm samsung çalışanlarının..........

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.