- x
facebookla ilgili 2 ciddi sorun yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim
0 Cevap161 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Ekim 2013; 3:19:44 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

facebookla ilgili 2 ciddi sorun yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

1. sorun

e-posta veya telefon kısmına e-postamı yazıyorum şifre kısmına şifremi yazıyorum sonra giriş yap butonuna tıklıyorum direkt profilimin çıkması gerekirken gene aynı sayfa çıkıyor yani e-posta veya telefon yazılması gereken kutucuğun ve şifre yazılması gereken kutucuğun boş olduğu sayfa çıkıyor ekran resmini koydum sonra sol üst köşedeki facebook yazısının herhangi bir harfine tıkladığımda profilim açılıyor bu durum google chromede böyle siz de google chromeden face e girerken bu durumu yaşıyor musunuz acaba birisi profilimi mi ele geçirdi ya da ele geçirmeye mi çalışıyor diye kaygılanıyorum ama opera internet explorer mozilla firefox maxthon da normal açılıyor ama onları çok yavaş oldukları için kullanmıyorum

2. sorun

eskiden facede birini engellediğimizde profil resmi boşluk olurdu şimdi birini engellediğimizde profil resmi boşluk olmuyor aynen gözüküyor bu sizde de böyle mi?
0
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » Sosyal Medya ve Mesajlaşma » Facebook » facebookla ilgili 2 ciddi sorun yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.125