Telefon Alınacak Xperia Z mi, HTC One mı, iPhone5 mi?
9 Cevap457 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

260 Mesaj
5 Ekim 2013; 23:56:17 

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere eski cihazımın miladını doldurmasıyla yeni telefon arayışına girdim. Tavsiyelerinizi bekliyorum, her ne kadar bir süredir internet üzerinde birçok yorumu okusam da burdan alacağım tavsiyeler de önemli benim için. Bulunduğum her ortamda bulunmasından dolayı S4'ü eledim listeden. Siz Sony Xperia Z, HTC One ve iPhone 5 arasından hangisini önerirsiniz?

Intel Core i5 3570kPowercolor HD7950 PCS+ 3GB 384bitCorsair Vengeance 2x4GB 3200 mHzMSI Z77A-G43Seagate Caviar Green 1TBCorsair Carbide Series 300R

451 Mesaj
6 Ekim 2013; 0:39:43 

g2

”Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık tutulduğunda; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak” — Şef Seattle

856 Mesaj
6 Ekim 2013; 3:34:36 

çok sayıda android kullandım ve iki adet ios kullandım ve şuanda kullanıyorum. yeni telefon alacak olsam kesinlikle ios tercih ederdim gerçekten çok stabil. bekleyip iphone 5c alabiliyorsanız bence 5c alın yoksa iphone 5 derim ben.

12075 Mesaj
6 Ekim 2013; 4:08:51 

quote:

Orijinalden alıntı: dan__

çok sayıda android kullandım ve iki adet ios kullandım ve şuanda kullanıyorum. yeni telefon alacak olsam kesinlikle ios tercih ederdim gerçekten çok stabil. bekleyip iphone 5c alabiliyorsanız bence 5c alın yoksa iphone 5 derim ben.

Iphone 5 Iphone 5C'den daha iyi hocam. İşlemci olarak daha iyi sonuç veriyor.
Android alacaksa da Z tavsiye ederim gerisi boş.

Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z Ultra - Sony Xperia Z - iPhone 5S - Sony Xperia P - Sony Alpha A37M ProCam - BB Bold 9700 - BB 9790

2 Mesaj
6 Ekim 2013; 11:31:09 

2 sene iphone 4 kullandım..ilk tecrübem ios oldu..3 hafta önce satıp htc one aldım şu an baya memnunum..benim için iphone bencil telefondur insanı çok kısıtlıyor..xperia z de düşünüyordum ama elime aldığımda çok büyük geldi zapdedemiyecekmişim hissi oldu..htc one elime aldığımda tamam dedim benim telefonum bu..bu arada oda arkadaşımda xperia z var o da memnun :) içine sineni al derim ikisi de benzer telefon içerik olarak

260 Mesaj
6 Ekim 2013; 13:11:40 

Androidlerin içinde de en çok bana yakın duran model Z ama birçok yerde ekranında kontrast sorunu olduğu belirtiliyor birçok videoda da karşılaştırmalı izlemiştim o yüzden biraz soğuk bakıyorum.

Intel Core i5 3570kPowercolor HD7950 PCS+ 3GB 384bitCorsair Vengeance 2x4GB 3200 mHzMSI Z77A-G43Seagate Caviar Green 1TBCorsair Carbide Series 300R

2920 Mesaj
6 Ekim 2013; 13:30:35 

önce androidm istiyorsun yoksa ios mu ona karar ver , android alacaksanda G2 den şaşma..

65 Mesaj
6 Ekim 2013; 13:48:23 

Sony sakın alma kardeşim ben xperia z ile bulaştım.Olur molu ayıplı ürün denk gelir sonra yaşayacağın sıkıntı paha biçilemez cidden. Şuan mahkemeye verdim mesela sony'i. bana kalırsa HTC One daha iyi ben ettim sen etme.

BATTLEFILELD 3 The Funeral
-

12075 Mesaj
6 Ekim 2013; 14:12:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Crossroads

Androidlerin içinde de en çok bana yakın duran model Z ama birçok yerde ekranında kontrast sorunu olduğu belirtiliyor birçok videoda da karşılaştırmalı izlemiştim o yüzden biraz soğuk bakıyorum.

Bende problem yok hocam. Yok yandan bakinca ekran net degilmis salak miyim ekrana yandan bakayim sacma sapan konusuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z Ultra - Sony Xperia Z - iPhone 5S - Sony Xperia P - Sony Alpha A37M ProCam - BB Bold 9700 - BB 9790

4817 Mesaj
6 Ekim 2013; 14:14:32 

z veya htc one al.
Lg g2 düşünme bile o paraya plastik telefon alınmaz.
Madem o kadar parayı gözden çıkartmışsın, kasası kaliteli bir telefon al.
Xperia z veya htc one al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Sony » Telefon Alınacak Xperia Z mi, HTC One mı, iPhone5 mi?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328