Şimdi Ara

Superposta.com Kullananlar Baksın Lütfen !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
11.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2009 dan bu yana Superposta kullanıyorum. Ama, son 2 gündür giriş yapamıyorum.

http://www.superposta.com/

Kullanıcı adı ve şifrem ile güvenlik kodunu girince, aşağıdaki hatayı veriyor. Ne olduğunu da anlayamadım?

Access denied for user ''@'localhost' to database 'superposta'

Superposta.com kullananlar vardır aranızda, bir deneyip kontrol ederseniz iyi olur.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chinuk -- 5 Ekim 2013; 18:26:33 >

• aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum
    bu konuda yol gösterecek biri vatmı
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • Bende aynı sorunu yaşıyorum.Email adresinin altında yazan adrese mesaj gönderdim ,sizlerde gönderirseniz belki sorunun çözümlenmesine etki eder.adres. hizmet@superonline.net orada com yazıyor ama net olarak gönderilecek.Umarım bir an önce sorun ortadan kalkar önemli bilgilerime ulaşamıyorum...
  • Aynı sorun 2 gündür bende de var,
    bu siteye göre(http://who.pho.to/superposta.com) 29 aralıkta sitenin süresi doluyor, google dan devam edilecek herhalde...
  • Arkadaş bu ne rezilliktir anlamadım gitti. Superonline a telefon açtım. 5 kişi ile görüştüm. Sonra telefonumu alıp bana döndüler ve şunu söylediler.

''Bu işle biz ilgilenmiyoruz. Gmail e başvuracaksınız. Çünkü alt yapıyı Gmail sağlıyor.''

E iyi de kardeşim, o zaman neden her hangi bir sorun olduğunda, hizmet@superonline.com adresinden bize ulaşın yazıyorsunuz ki.
    Zaten bu adrese de ileti yollasak geri dönüyor.
    .net uzantısna yollayınca gidiyor.

Gmail e de yazdım başkaları da yazmış ve Gmail de bu konu, superonline ı ilgilendirir diyor.
    BTK ya şikayet edeceğim bu işi çözmezlerse. Ulaştırma Bakanlığına bile yazarım, artık nereden ses gelirse.
    Adres defterim önemli maillerim hepsi kaldı. Ulaşabilsem zaten başka adrese taşlıyacağım ama girmiyor ki.
    Yaktın bizi Superonline...

• bir kere siteden giriş yapınca çıkan hata mesajı mysql veritabanı hatası formatında. Koskoca Google mysql veritabanına mı kaldı? Belli ki sorun onlardan kaynaklanıyor.

ben ve tanıdığım bir kişi daha var superposta kullanan, birincil mail hesabı olarak kullanıyoruz ve önemli postalar bu mail adresine geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocZ -- 6 Ekim 2013; 4:55:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DocZ

bir kere siteden giriş yapınca çıkan hata mesajı mysql veritabanı hatası formatında. Koskoca Google mysql veritabanına mı kaldı? Belli ki sorun onlardan kaynaklanıyor.

ben ve tanıdığım bir kişi daha var superposta kullanan, birincil mail hesabı olarak kullanıyoruz ve önemli postalar bu mail adresine geliyor.

Aynen, birincil mail hesabım bu ve önemli maillerim var. Adres defterim var. Madem veritabanı hatası neden düzeltmezler anlayabilmiş değilim.
    BTK ya şikayet edeceğim birazdan. İnsanları aptal yerine koymasınlar. Eğer toptan kapatmaya niyetleri varsa, önceden haber verselerdi...
  • Arkadaşlar G-mail üzerinden giriş yapılabiliyor. Google sayfanızdan hesabınıza erişebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayaz87

Arkadaşlar G-mail üzerinden giriş yapılabiliyor. Google sayfanızdan hesabınıza erişebilirsiniz.

giriş yaptığın linki verebilir misin? ben denedim şöyle diyip superposta.com'a yönlendiriyor:

Your Google Account is managed by
    superposta.com
    In a moment you'll be sent there to finish signing in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocZ -- 6 Ekim 2013; 18:55:17 >
  • google.com.tr ye girip sağ üst köşeden oturum aç deyip, gelen sayfada superpsota.com uzantılı mailinizi ve şifrenizi girin. daha sonra resimdeki gibi bir ekran çıkacak oradan sadece oturumu aç deyip mail hesabınıza erişebiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rayaz87 -- 6 Ekim 2013; 19:10:26 >
  • rayaz87 R kullanıcısına yanıt
    bu sayfa hesap güncelleme sayfası, bende böyle bir sayfa çıkmadı. oturum açma işlemi de çalışmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocZ -- 6 Ekim 2013; 19:20:59 >
  • rayaz87 R kullanıcısına yanıt
    Ben de buradan giriş yaptığımda, Superposta.com adresine yönlendiriyor ve mail yine açılmıyor. :(
  • BTK ve Ulaştırma Bakanlığına şikayetimi bildirdim. Bakalım ne sonuç çıkacak?...

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

bilgi@ubak.gov.tr

Superonline Genel Müdürü Murat Erkan' ın Twitter hesabı var. Ben Twitter kullanmıyorum acaba, kullanan arkadaşların ulaşma imkanı var mı?

https://twitter.com/Murat__Erkan

Edit: Linkler eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chinuk -- 6 Ekim 2013; 19:50:30 >

• ilk mesajımda ki ekrandan sonra yalnızca oturumu aç dedim ve alttaki resimlerde görünen ekran geldi. sonra üst menüden postaya tıkladım ve superposta hesabıma eriştim
     Superposta.com Kullananlar Baksın Lütfen !!! Superposta.com Kullananlar Baksın Lütfen !!!

• Thunderbird gibi programlarla sorunsuz girilebiliyor hesaplara sorun sadece superonline'nin sitesinde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ilk mesajımda ki ekrandan sonra yalnızca oturumu aç dedim ve alttaki resimlerde görünen ekran geldi. sonra üst menüden postaya tıkladım ve superposta hesabıma eriştim
     Superposta.com Kullananlar Baksın Lütfen !!! Superposta.com Kullananlar Baksın Lütfen !!!

ben ve arkadaşım bu şekilde giremiyoruz, kendi sitelerine yönlendirme yapıyor.

Steamwork'un dediği gibi eğer hesapta pop3/imap aktifse bu yöntemlerle Thunderbird, Windows Live Mail gibi programlarla bağlanılabilir belki ama web arayüzüyle hiç bir şekilde bağlanamadık. Posta hesaplarını 2000-2001 yıllarında almıştık.

• quote:

Orijinalden alıntı: DocZ

quote:

ilk mesajımda ki ekrandan sonra yalnızca oturumu aç dedim ve alttaki resimlerde görünen ekran geldi. sonra üst menüden postaya tıkladım ve superposta hesabıma eriştim

ben ve arkadaşım bu şekilde giremiyoruz, kendi sitelerine yönlendirme yapıyor.

Steamwork'un dediği gibi eğer hesapta pop3/imap aktifse bu yöntemlerle Thunderbird, Windows Live Mail gibi programlarla bağlanılabilir belki ama web arayüzüyle hiç bir şekilde bağlanamadık. Posta hesaplarını 2000-2001 yıllarında almıştık.

Maalesef ben de yönlendirmeden dolayı hesaba giriş yapamıyorum.

Thunderbird ile de denedim ancak, şifremi kabul etmiyor. Ne yaptıysam olmadı. Belki de, pop3/imap aktif değildir bilemiyorum.

Beklemekten başka çarem kalmadı....

• Chinuk kullanıcısına yanıt
    o durum düzeldi ve hatta şu an daha hızlı açılıyor arayüz menüsü.

benim başka bir sorunum var.

ben de yıllardır superposta.com kullanıyorum fakat Turkcell Superonline satın aldıktan sonra cep telefonumdaki posta uygulamasından mail adresime ulaşamıyorum. Pop ve SMTP ayarlarını hem Superonline'ın hem de Gmail'in söylediği şekilde yapmama rağmen bağlantı kurulamıyor.

Superonline müşteri hizmetleri de böyle bir hizmetimiz yok diyor ısrarlarıma rağmen. Halbuki giriş menüsünde Turkcell Superonline logosu ve destek için hizmet@superonline.com adresi yazıyor.

Bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Ferdi -- 7 Ekim 2013; 17:30:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ferdi

o durum düzeldi ve hatta şu an daha hızlı açılıyor arayüz menüsü.

benim başka bir sorunum var.

ben de yıllardır superposta.com kullanıyorum fakat Turkcell Superonline satın aldıktan sonra cep telefonumdaki posta uygulamasından mail adresime ulaşamıyorum. Pop ve SMTP ayarlarını hem Superonline'ın hem de Gmail'in söylediği şekilde yapmama rağmen bağlantı kurulamıyor.

Superonline müşteri hizmetleri de böyle bir hizmetimiz yok diyor ısrarlarıma rağmen. Halbuki giriş menüsünde Türkcell Superonline logosu ve destek için hizmet@superonline.com adresi yazıyor.

Bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

şuradaki talimata göre posta istemcinizi ayarlayabilirsiniz. ayrıca kullanıcı adını ...@superposta.com dahil olacak şekilde girmeniz gerekiyor.

https://support.google.com/mail/troubleshooter/1668960?rd=1

• DocZ kullanıcısına yanıt
    Bunları ve daha bir sürü öneriyi denemediğimi düşünmeyin arkadaşlar. Bu konulardan anlayan biri olarak çözüm bulamadığım için soruyorum. Bunların dışında cep telefonundan (özellikle HTC veya Android işletim sistemli) e-posta uygulaması yoluyla superposta.com maillerine bakan varsa veya konu hakkında daha detaylı bilgisi olan...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.