Şimdi Ara

Acil Yardım !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaş. Geçen gün lg 47la620s tv ile oyun canavarı pcim oyun oyunuyordum. Ne olduysa uzaktan kumandalı klavyeyi tvnin önüne koyacakken elimden kaydı tv çarptı. İlk önce çatlak belirdi ve
    bir kaç sn için görüntü gitti. Teknik sevisi aradım babam ile ve bu gün bize ulaştılar. Ön panel için 2400 tl verdiler ve biz tv üç ay önce 2300 tl aldık. ve bkz: http://www.xn--trkiyeshop-9db.com/elektronik/televizyon/lg-47la620s-3d-full-hd-smart-led-tv.html?ref=akakce&v=1.15.7 1950 tl yuvarlak. Size resimlerini atıyorum ve belki bir bildiğiniz vardır diye ümit ile bekliyorum. Teşekkür ederim.
    Çalışınca:
     Acil Yardım !!!!
    İkinci Darbe:
     Acil Yardım !!!!
    Ana Darbe
     Acil Yardım !!!!
     Acil Yardım !!!! Acil Yardım !!!! Acil Yardım !!!!

• geçmiş olsun. yapacak bir şey yok. yenisini alın en iyisi.
  • çok teşekkür ederim. Ama yani sıfır fiyat 1950 tl olup ön panelin 2400 tl olması çok komedi
  • hani bu lg panel koruması vardı milleti işte böyle uyutuyorlar
  • geçmiş olsun lg tv satarken satıcılar sürekli karpuz seçer gibi satmaya çalışıyorlar koruma paneli falan yok .....

tv de para eden şey panel servis de acayip kazık fiyat vermiş en iyisi yeni bişey almak ....
  • Koruma gerçeği çok umurumda değildi seçerken. Ama cidden kötü oldu bakalım artık bir iki ay araştırıp yeni güzel bir şey bulmaya çalışıcaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.