Şimdi Ara

Dark Evopad M7200 3g Tablet (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
12
Favori
41.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asdkjl

bu tableti kullanan arkadaslar şarj durumu hakkında bilgi verebilir mi? kullanıma göre değişiyor tabi ki ama biz en yogun kullanımı baz alarak değerlendirelim yani kaç saat dayanıyor

GooglePlay basit oyunları + tüm gün telefon görüşmesi ile 2 gün kullanan arkadaşım var yanımda.. bu bilgi yeterli olurmu size?
  • nee 2 gün mü şaka mı bu yani beklentinin çok üstünde bir cevap oldu ama fizik kurallarına aykırı değil mi 2 gün :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdkjl

nee 2 gün mü şaka mı bu yani beklentinin çok üstünde bir cevap oldu ama fizik kurallarına aykırı değil mi 2 gün :))

şunu göz önünde bulundurmak gerek, kulanan arkadaşım yoğun olarak telefon görüşmesi yapıyor, diğer alternatif durumlarda, oyun internet vs gibi durumlarda azalabilir.
  • merhaba arkadaşlar,

bu tablet bugün elime geçti ama iphone üzerinden internete bağlayamadım, ios 7.0.4 var, iphone üzerinden interneti paylaştırıyorum, bu alet wi-fi'dan görüyor, bağlanıyor, ilk 10-15 saniye süresinde internete bağlanıyor sonra bağlantı görülmesine rağmen internete giremiyor, aleti iade edeceğim çözüm bulamazsam.

başka wi-fi'lara bağlanabildim, iphone üzerinden internete çıkamadım, sorunla ilgili yardımcı olabilecek biri var mı bilen?

Ek olarak bu alete sim kart'ta takılmıyor, ya bana gelen ürün komple hatalı ya da ben beceremedim ama hiç kullanamadığım bir ürün oldu, ucuz etin yahnisi böyle oluyor işte, ürünü kontrol bile etmemişler gönderirken muhtemelen, alacak kişiler gitsin ürünü denyerek alsın, çünkü sim kart'ı bile takamıyorsunuz ürüne ve mutlaka wireless'ını kontrol edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukcamia -- 3 Aralık 2013; 22:38:24 >
  • ekran sararması değilmiş benim problem. ekran ışığıymış. yeni gelen de aynı. yan taraflarda birkaç noktadan sarı ışık geliyor ben onu arıza sanmıştım. bir de daha önce bir arkadaş ekran kilitliyken ekranda defter çizgisi gibi çizgiler gördüğünü söylemişti bu durum bende de var. demek ki ıps ekranın özelliği. ben memnunum şimdilik tabletten. gps deneyemedim daha. telefon olarak nasıl kullanıyorsunuz. Bluetooth kulaklıkla mı? rehber olarak hangi programı kullanıyorsunuz? bir de telefon 3g+ çekerken tablette H çıkıyor. son olarak ekran koruyucu kullananlar memnun mu, yansıma yapıyor mu, inceliği nasıl vb. konularda açıklama yapabilirlerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukcamia

merhaba arkadaşlar,

bu tablet bugün elime geçti ama iphone üzerinden internete bağlayamadım, ios 7.0.4 var, iphone üzerinden interneti paylaştırıyorum, bu alet wi-fi'dan görüyor, bağlanıyor, ilk 10-15 saniye süresinde internete bağlanıyor sonra bağlantı görülmesine rağmen internete giremiyor, aleti iade edeceğim çözüm bulamazsam.

başka wi-fi'lara bağlanabildim, iphone üzerinden internete çıkamadım, sorunla ilgili yardımcı olabilecek biri var mı bilen?

Ek olarak bu alete sim kart'ta takılmıyor, ya bana gelen ürün komple hatalı ya da ben beceremedim ama hiç kullanamadığım bir ürün oldu, ucuz etin yahnisi böyle oluyor işte, ürünü kontrol bile etmemişler gönderirken muhtemelen, alacak kişiler gitsin ürünü denyerek alsın, çünkü sim kart'ı bile takamıyorsunuz ürüne ve mutlaka wireless'ını kontrol edin

normal sim card takılabiliyor başka ürün almadıysanız kontrol edin.
  • bir arkadaş asphalt 8 airborn oynanabiliyor mu diye sormuştu. ben yükledim gayet güzel oynanıyor. yalnız ekran ayarlarında maximum seçenek aktif değil. ya da tablet full ayarları desteklemiyor ya da oyunda sıkıntı var. bu tabletin gerçek performansını hangi oyunla deneyebiliriz?
  • atillasulun A kullanıcısına yanıt
    rocket dialer programı telefon için, gps'i kesin dene süper. blu kulaklık farz :D yoksa çok komik bi görüntü oluşuyo, E - G - H - H+ bunlar şebekenin bulunduğun bölgeye bağlantı hızın. Edge, G bilmiyorum, :D HSDPA, H+ en iyi olan. Ekran koruyucu kullan bence çünkü ekranlar hassas biliyosun çiziliyor sonra ikinci el satmak isterken çok sıkıntı çekersin. Ekran koruyucu parlak bu arada.http://www.hepsiburada.com/liste/dark-7-tablet-uyumlu-ekran-koruyucu-film-dk-ac-tbsp701/productDetails.aspx?productId=bs41052&categoryId=60001212&SKU=BS41052&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbs41052%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dtbsp%26fh_refview%3dsearch
    Müdür muhtemelen ekran çözünürlüğü yüksek olduğu için kaldırmayacağından seçenek aktif değildir. hani en makul ayar bu hesabı. Bu aradahttp://www.youtube.com/watch?v=y9hHeXDshzI deneyin bunları. bu oyunlar efsane
  • vercer2005 V kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ilginize, ben normal sim'i takmaya çalıştım ama sim'in bir kısmı dışarıda kalıyor ve no sim diyor, yani o sd card'lar gibi bastırıp-itmeli sıkıştırmalı bir sistem yok gibiydi, ama alet hakkaten bence ucuz etin yahnisi modunda, memnun kalmadığım için iade ettim zaten
  • quote:

teşekkürler ilginize, ben normal sim'i takmaya çalıştım ama sim'in bir kısmı dışarıda kalıyor ve no sim diyor, yani o sd card'lar gibi bastırıp-itmeli sıkıştırmalı bir sistem yok gibiydi, ama alet hakkaten bence ucuz etin yahnisi modunda, memnun kalmadığım için iade ettim zaten

kendi segmentinde gayet tutarlı bir ürün, beklentinize göre yahni olayı değişir.
    Normalinde yani yuvada sorun yok ise bastırıyorsunuz ve Sim card ı alıyor yay klips sistemi var. taktıktan sonra yeniden başlatmanız gerek zaten algılaması için rica ederim
  • vercer2005 V kullanıcısına yanıt
    yorumlarınız için teşekkürler, beklentim wireless üzerinden ve sim kart ile interenete girmesiydi, sim kart yuvası bozukmuş büyük ihtimalle, bir de iphone üzerinden dahi intenete çıkamayınca, ihtiyaç kalmadı, alacak kişilerin dikkatli olması gerekenleri belirtmek istedim sadece
  • yardımınız ve ilginiz için teşekkürler.
    bu tablet acaba aşağıdaki ürünle kullanılabilir mi Bluetooth kulaklık yerine?

appscomm
  • bende bu tableti almayı düşünüyorumm sırf 3g sim kart takılabildiği için kullanan arkadaşlar detaylı video ncelerse çok iyi olur
  • quote:

merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki resimde ürünün sim takılmamış halini göreceksiniz. Simkartım Micro olduğu için normal boyuta çeviren bi aparat kullanıyorum.
     Dark Evopad M7200 3g Tablet

aşağıdaki resimde M7200 Tabletimizi sim kartı doğru bir şekilde taktıktan sonra kapatıp açtığımızda açılması için pin istediğini göreceksiniz.

aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi doğru pin kodunu girdikten sonra M7200 tabletimiz açılıyor ve Turkcell hattımızın bağlı olduğunu görüntüleyebiliyoruz.

Turkcell hattımız ve M7200 tabletimiz 3G bağlantı için hazır.. buyrun..
  • Beyler 500 tl bandına kadar telefon alacağım,sizce bu cihaz iş görürmü,kulağa götürdüğümüzde sesi hopörlerdenmi veriyor yoksa ahize varmı,birde oyun performansı nasıl,cepte taşınabilirmi cevaplarsanız sevinirim
  • sesi ahizeden alıyor, arka cepte taşınmasa da ceket ic cebinde taşınabiliyor. oyun performansı oldukça yüksek. telefondan beklentilerini fazlasıyla alabilirsin arkadaşım. memnuniyetim bu yönde.
  • Valla ben bu mesajı tabletten yazıyorum. Şiddetle tavsiye ederim. Bir de verdiğim linkteki saati alırsam tadından yenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun dostum aramıza hoşgeldin. Bu oyunları kesin dene.

http://forum.donanimhaber.com/m_84695904/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.