Şimdi Ara

lg g2 arka kapak sorunum var YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 gün önce lg g2 aldım fakat arka kapakta ses tuşunun altında biraz boşluk var gibi (resmen biraz içe göçüyo)
    ses geliyo
    böyle bir sorun için iade isteyebilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acsar33 -- 5 Ekim 2013; 0:59:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acsar33

merhaba
    3 gün önce lg g2 aldım fakat arka kapakta ses tuşunun altında biraz boşluk var gibi (resmen biraz içe göçüyo)
    ses geliyo

G2 Forumunu biraz okusaydınız, bu dediğiniz olayla ilgili birçok mesaj bulabilirdiniz. Böyle bir şey için iade kabul edeceklerini sanmıyorum ki, cihazı alan herkes de mevcut bu olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mori

quote:

Orijinalden alıntı: acsar33

merhaba
    ses geliyo

G2 Forumunu biraz okusaydınız, bu dediğiniz olayla ilgili birçok mesaj bulabilirdiniz. Böyle bir şey için iade kabul edeceklerini sanmıyorum ki, cihazı alan herkes de mevcut bu olay.

Alirken buna dikkat edelim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de dün g2 aldım.Alırken anlayamadım. Eve gidince kasadan ses geldiğini farkettim. Arkadaşın dediği gibi ses ses kısma tuşunun hemen alt bölümü epey bir içeri göçüyor. tekrar mağazaya gittim diğer g2 lere baktım aynı problem onlarda da var. Gerçekten sinir bozucu özellikle sesssiz ortamarda..
  • demekki tuşun arkaya konumlu olmasının bir dezavantajı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilonur

ben de dün g2 aldım.Alırken anlayamadım. Eve gidince kasadan ses geldiğini farkettim. Arkadaşın dediği gibi ses ses kısma tuşunun hemen alt bölümü epey bir içeri göçüyor. tekrar mağazaya gittim diğer g2 lere baktım aynı problem onlarda da var. Gerçekten sinir bozucu özellikle sesssiz ortamarda..

kılıfla kullanmak şart o zaman ne olur ne olmaz
  • acsar33 A kullanıcısına yanıt
    aynen hocam.yalnız kılıf bulmak şu ara biraz sıkıntı.
  • evet kılıf bulması sıkıntı anca ebaydan bulunabilir, ki quick windows özellikli kılıflar satılmaya başlamış.
    Nasipse alacağım kılıf şu :http://www.ebay.com/itm/151124967435?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fsch%2Fi.html%3F_sacat%3D0%26_from%3DR40%26_nkw%3D151124967435%26_rdc%3D1

şüpelenip üreticiyede sorduğumda quick windows ve ücretsiz kargo olayı için şu cevabı verdi

quote:

Hello, I am writing from Turkey.
    Do you have Quick Window feature in the image, such as holsters and original lg?
    http://cdn.gsmarena.com/pics/13/08/lg-quick-window/gsmarena_001.jpg

Will I be paid Visa card?
    My country shipping free?
    Thank you very much for your attention.

- ahme_ertu
    -----------------------------------------------------------------
    Dear ahme_ertu,

dear ahme_ertu:
    thanks for your kindly email:)
    i am very appreciate that you are interested in our item.
    yes, we have. from the following link, you will find the item. it is for LG G2.
    http://cgi.ebay.com.hk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=151124967435
    we use standard airmail, it is a free shipping. it takes a little long time to arrive. it takes about 38 days or longer time to arrive.
    if you have any problem, please send email to us, we will give you the best services.
    looking forward to doing business with you.
    best wishes.
    Johnson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahme_t -- 6 Ekim 2013; 16:25:18 >

• Yarın teknosaya gidip inceleyececğim bu durumu. Bende almayı düşünüyorum bakalım...
  • Bu Tarz Konular Acmadan.Once Lutfen Ana Konuyu Inceleyelim Boyle Konular Acilinca Bazi Alma Arifesindeki Arkadaslar Bir suru Konu Aciyor Iste Boyle Sorunu Varmis Soyle Sorunu Varmis Diye Ayni Sıkınti bendede mevcut ustune kenarlardan ses geliyor ama kilif ile boyle seylerin ortadan kalkacaginada eminim

• Dünkü canlı yayında Mesut Çevik'e sordum bu konuyu. Evet bir çıtırtı var dedi, ama note 3'te de bu var dedi. Bütün plastik telefonlarda var bu biraz da olsun dedi.
    Eğer ses istemiyorsanız Xperia Z gibi HTC One gibi cam, metal kaplamalı telefonlar almanızı öneririm dedi. Ben teknosada da vodafone da da cihaza baktım elinizle özellikle bastırmadığınız sürece çıtırtı gelmiyor.
  • Arkadaşlar benim g2 mde ne bir çatırdama ne de bir göçme falan var. Taş gibi çıktı şansıma. G2 almayı düşünen varsa yeni serilerden alsın onlarda yok kasa sorunu felan benim aldığıö telefon daha yeni stoklara girmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlos2222

Arkadaşlar benim g2 mde ne bir çatırdama ne de bir göçme falan var. Taş gibi çıktı şansıma. G2 almayı düşünen varsa yeni serilerden alsın onlarda yok kasa sorunu felan benim aldığıö telefon daha yeni stoklara girmiş

bende alıcam kısmetse. son seri olduğunu nasıl anlıyoruz numarası fılan var mı? sizinkinde ne yazıyor mesela? adamlar bu son seri diye verirlerse nasl anlycaz?
  • ben olsam takmazdım kafaya ama dert edeceksen ver gitsin. telefon senin kafaya takacak olan sensin.
  • bu kadar hızlı yeni seri geleceğini zannetmem ama seri numarası nedir merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: celloman13

quote:

Orijinalden alıntı: carlos2222

Arkadaşlar benim g2 mde ne bir çatırdama ne de bir göçme falan var. Taş gibi çıktı şansıma. G2 almayı düşünen varsa yeni serilerden alsın onlarda yok kasa sorunu felan benim aldığıö telefon daha yeni stoklara girmiş

bende alıcam kısmetse. son seri olduğunu nasıl anlıyoruz numarası fılan var mı? sizinkinde ne yazıyor mesela? adamlar bu son seri diye verirlerse nasl anlycaz?

hocam aç kutuyu bak bir kasa sorunu felan çıkarsa ver yenisini göndersinler yeni serilerden sorunsuzlardan gönderin de

• acsar33 A kullanıcısına yanıt
    Arka kapağın koruma kılıfını (üzerindeki seffaf naylon koruma) 20 gün içinde pürürekli hale gelip çıkmaya başladığı için beni rahatsız etti. Çıkartmaya çalıştım. Arka ses açma tuşuda yapışkan koruma ile çıktı. Ses açma kısmını itip yerine takmaya çalıştım. Ama tuş takılmaya başladı. Servise garanti belgesi ile gönderdim. Koruma kılıfını çekmek garanti dışı imiş!. F5 - Tus bordu garanti dışı değiştirildi. 75 tl ödemek zorunda kaldım servise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menman -- 14 Mayıs 2014; 12:10:06 >

• LG G2 Arka Pil Kapağı Satıyorum. Siyah ve Beyaz Renklerinden birer adet kaldı. Almak isteyen PM atabilir, resimlerini atabilirim. Fiyatı UYGUN
  • ya arkadaşlar lg g2nin arka kapağını çıkartınca garantiden çıkmış olurmu
  • Evet garanti kapsamı dışında kalıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.