Şimdi Ara

'Google, Gem akıllı saatini 31 Ekim'de lanse edecek'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 'Google, Gem akıllı saatini 31 Ekim'de lanse edecek'

Akıllı saat segmentine her geçen gün yeni firmaların katılmaya başladığı dikkatlerden kaçmazken, Microsoft, Apple, Nokia, Google gibi devlerin de hamleleri merakla bekleniyor.

Kaynaklardan edinilen yeni bilgilere göre Google, Gem adını verdiği yeni akıllı saatini 31 Ekim'deki Android 4.4 KitKat etkinliğinde resmen lanse edecek. 

Gem akıllı saati aslında Motorola'nın xWatch projesi iken, Google'ın Android dünyasına hitap edecek bir model olmasını istediği için Nexus programına dahil edildi. Google hakkında Gem Nexus olacağına dair başka bir iddia daha olan akıllı saatini Nexus 5 akıllı telefonu ve Nexus 10 2 tablet modeli ile birlikte görücüye çıkaracak.

Gem Nexus akıllı saatinin ne tür özellikler sunacağı şimdilik belirsiz. Ancak kullanıcı tecrübesi ve özellikle batarya konusunda cihazdan beklentiler oldukça yüksek. 

• bu yıl da saati tutturuyorlar. bunuutut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolunda duvar saati taşımak isteyenlere

bu işin geleceği 4.7" 4 çekirdekli akıllı saat
  • İşte bunlar hep Star Trek..
  • stock rom da olsa neden belirli bir temada iconlar oluşturulmamış ki? Sırf iconlardan dolayı sevmiyorum, Samsung ROM ları kullanıyorum. Sağdan soldan bulunan icon packler de tamamen bir tema içinde olduğu için bir uygulamaya bile bulamazsan bütünlük bozuluyot. oysaki sadece ayarlar telefon rehber vs telefonu ilk açtığın andaki iconlar bir temaya bağlı olsa daha güzel olur

• Ben akıllı saatlerde metro arayüzünun çok başarılı olacağını düşünüyorum.

• Samsung gear varken

• Herkes bir akıllı saat peşinde ama ben bu işin tutacağından baya şüpheliyim.

• iyi ve bilindik markalar ürünleri geliyor ondan tuta bilir kötü firmalar cıkarsa idi tutmazdı
  • Akıllı telefonu becerdiler de akıllı saat kaldı.

• tasarım güzel ama
  • Tutarsa bi bu bide Apple saati tutar. Samsung sony falan .. şupheliyim onlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Tutarsa bi bu bide Apple saati tutar. Samsung sony falan .. şupheliyim onlardan

Evet Apple ın saati fiyatiyla herseyiyle tam KOL saati olur..

• Şarjı 2-3 gün giden saat. Mobil cihazların sarj durumu ortada. Umarım insanlar bunu yemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir tasarımla gelirse SmartWatch'ı tahtından edebilir.

• Akıllı olmayan bir saat kalmıştı.

• Google CEO ben olsam apple şu anda patates satıyordu. Google glass gibi bir projen var şu akıllı saati modern küçük ve yeni kullanışlı bir sistemle donat ve google glass ile tam uyumlu bir şekilde hazırla almayanı döverler yemin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Battlelife

Google CEO ben olsam apple şu anda patates satıyordu. Google glass gibi bir projen var şu akıllı saati modern küçük ve yeni kullanışlı bir sistemle donat ve google glass ile tam uyumlu bir şekilde hazırla almayanı döverler yemin ediyorum.

hocam öyle olmicağini nerden biliyorsun
    bunu sence ceolar mühendisler düsünemiyor mu

• googledan şarj konusunda ümidim var

• samsung gear diyen arkadaş bu fikrinde ciddi ise diyecek birşeyim yok. ciddi değilse de diyecek birşeyim yok. anlayan anlar...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.