Şimdi Ara

Amerika'dan iphone 5s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Yarına bir yakınım las vegasa gidecek görev gereği. Oradan iphone 5s aldırmayı düşünüyorum.

Mağaza olarak nerden almalı ve sim kilidi bulunmayan cihaz için ne demeli de satıcıdan öyle istemeli? Ben burada hiç bir sorun olmadan çalışmasını istiyorum.

Acil yardımcı olursanız çok memnun olurum.

• att full price derseniz onların anlayacağı dilden kilitsiz ürün almış olursunuz
  • cnryldz kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkür ederim.

Oradaki mağazalar nasıldır peki hiç bilgim yok? Bildiğimiz elma resimli apple store lar mı yoksa bizim burdaki gibi büyük marketler ya da gsm şirketleri mi satıyor?
  • ben edirne'den ileri gitmedim hiç :D sadece forumda okuduklarımı söylüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.T.Çetesi

Anladım çok teşekkür ederim.

Oradaki mağazalar nasıldır peki hiç bilgim yok? Bildiğimiz elma resimli apple store lar mı yoksa bizim burdaki gibi büyük marketler ya da gsm şirketleri mi satıyor?

elma logolu dükkanlardan alsın. bak mesela şu adreste las vegastaki bir dükkanın fotoları varhttp://www.apple.com/retail/townsquare/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gduman G kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam.

ikinizede teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • Amerikadan haber yok şimdilik. Daha dün gitti yakınım. Bu hafta içi olayın rengi belli olur muhtemelen.

16gb gold 5s aldırmayı planlıyorum. Bakalım eyalet vergisiyle kaça gelecek ve gold bulabilecek mi?

Burdan paylaşırım merak edenler olursa.
  • yakınınız satın alabilirse ve geldiğinde Turkiyede çalıştığında bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.
    Bayramda benimde bir yakınım Amerikada oalcak aldırmayı düşünüyorum.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam haberdar ederim bu konu üstünden.
  • Dün kötü haber geldi. Las vegas apple store da 5 ve 5s yokmuş. 5c ve 4s varmış sadece. 4s in fiyatı da 470$+eyalet vergisi şeklindeymiş. Amerika genelinde 5s stok sıkıntısı varmış sanırım. Ben de vazgeçtim ve hevesim kursağımda kaldı.
  • quote:

Dün kötü haber geldi. Las vegas apple store da 5 ve 5s yokmuş. 5c ve 4s varmış sadece. 4s in fiyatı da 470$+eyalet vergisi şeklindeymiş. Amerika genelinde 5s stok sıkıntısı varmış sanırım. Ben de vazgeçtim ve hevesim kursağımda kaldı.

Hocam 470$+eyalet vergisi derken? Yani eyalet vergisi o paradan düşücek mi üstüne mi eklenicek?
  • Üstüne eklenecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Üstüne eklenecek.

Ortalama ne kadar eklenir? Yani ben şunu merak ediyorum üstad. Bugün Amerika'dan iPhone 4S getirtsem kaç dolara gelir?
  • 450+ tax odersiniz oda yaklasik olarak 470 $ cebinizden cikacak toplam para bu

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

450+ tax odersiniz oda yaklasik olarak 470 $ cebinizden cikacak toplam para bu

Aslında bizim akrabanın kızı Amerika ' da şuan Virginia da master yapıyor. Onunla konuşsam iPhone 5S getirtsem olur aslında, ama pasaport işini ne yapıcam
  • Pasaport yoksa bulasma derim sikinti baska bisey

• 470$+30$ falan oluyormuş yani 500$ toplamda. Bi de burda 150 pasaport kaydı de (o da en iyi ihtimal, haklarını satanlardan alırsan 250 yi bulur geçer bile) astarı yüzünü geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TanrıMisafiri

quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Üstüne eklenecek.

Ortalama ne kadar eklenir? Yani ben şunu merak ediyorum üstad. Bugün Amerika'dan iPhone 4S getirtsem kaç dolara gelir?

New York'ta vergi oranı %8.
  • quote:

470$+30$ falan oluyormuş yani 500$ toplamda. Bi de burda 150 pasaport kaydı de (o da en iyi ihtimal, haklarını satanlardan alırsan 250 yi bulur geçer bile) astarı yüzünü geçer.

Ben vazgeçtim
  • Sadece 5 S için uygun olur, pasaportun yoksa nüfusunla Kıbrıs'a git gel kaydettir sıkıntın olmaz. 115 TL harç yatıracaksın sadece...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.