Şimdi Ara

TONERLERE SERVET ÖDEMEYİN ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
6.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toner kartuşlarına servet ödemeyelim arkadaşlar.HP 35A-36A-78A-85A sıfır tonerler 40TL HP12A toner 30TL.www.baytoner.com.tr

Ayrıca lazer ve noktavuruşlu yazıcılarınızla ilgili problemlerinizi buradan paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytoner -- 21 Şubat 2014; 17:19:53 >

• baytoner kullanıcısına yanıt
    xerox 3119 yazıcı var elimde nasıl resetlenir acaba?
  • kelikuputis K kullanıcısına yanıt
    3119 çip sökülüp pony prog la yazılım atılarak resetleniyor .ben işyerimde 5 tl karşılığında resetliyorum.bulunduğunuz yerde aynı ücretle resetletebilirsiniz.
  • Hp 1102 wifi yazıcım var..yeni aldım..1kilo toz aldım..dolumunu bi şekilde yaparım ama reset veya yazılım gerekir mi? nasıl yapabilirim?
    İşyeriniz neresi acaba? Ben büyükçekmecedeyim.
  • fgum1905 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.yazıcınız yazılım ve reset gerektirmiyo.dolum yapıp kullanabilirsiniz.
  • kelikuputis K kullanıcısına yanıt
    işyerim İZMİR KARŞIYAKA da.www.baytoner.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytoner -- 11 Mayıs 2015; 16:20:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytoner

hayırlı olsun.yazıcınız yazılım ve reset gerektirmiyo.dolum yapıp kullanabilirsiniz.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytoner

Toner kartuşlarına servet ödemeyelim arkadaşlar.HP 35A-36A-78A-85A sıfır tonerler 30TL HP12A toner 25 TL.www.baytoner.com.tr

Ayrıca lazer ve noktavuruşlu yazıcılarınızla ilgili problemlerinizi buradan paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Arkadaşlar garantili 35-36-78-85A sıfır tonerler 30 TL.Toplu dolumlar 10 TL
  • samsung ml 2165 toner kartuşu kaç para
  • M@rKSm@N kullanıcısına yanıt
    merhaba .samsung 101 toner fiyatı 55 tl .şu an stoklarımızda kalmadı .bayramdan sonra gelecek.iyi bayramlar
  • 55 tl servet işte. yazıcıyı 100 liraya aldım :/
  • Merhaba,
    bende HP M1212nf 85A toner var makina yeni, dolum yaptırmayayım dedim, gittim 1 kg toz aldım, ve doldurdum toneri, az renk açık olsa da baskıda sıkıntı yok şimdilik,

yalnız halen toner ışığı yanıp sönüyor hızlı hızlı, bilgisayardan IP sini girip baktığımda toner boş görünüyor,

çipe reset falanmı atmak lazım nasıl söndürebilirim o ışığı, toneri nasıl dolu kabullendirebilirim.

syg.
  • fsagcan F kullanıcısına yanıt
    merhaba, bu model yazıcılarda toner ışığını söndürmeniz için her dolumda çip değişimi yapmanız gerekiyo.85a çipler 5 tl.85a yeni toner 25 tl.
  • Merhabalar HP Color laserjet 1215 tonerleri ne kadar?
  • merhaba 1215 tonrlerin tanesi 56 TL 63KR
  • TONERLERİN HEPSİ YENİ VE 1.SINIF KALİTELİ MUADİL TONERDİR.ORJİNALİ İLE BİREBİR ÇIKTI ALABİLİRSİNİZ.
    Merhaba Arkadaşlar, toner dolumlarıyla ve yazıcılarla ilgili problemlerinizi paylaşırsanız bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.herkese keyifli paylaşımlar.
  • Brother HL 1111 model yazıcı aldım bu yazıcının toner dolumu nasıl yapılır ve uygun fiyata toner tozunu nereden bulabilirim.Ayrıca dolumu yaparken neye dikkat etmeliyim?Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.