Şimdi Ara

Transport Tycoon'un mobil versiyonu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Transport Tycoon'un mobil versiyonu yayınlandı

31X Ltd ve Origin 8 Technologies'in temmuz ayında mobil platformlar için duyurusunu yaptığı Transport Tycoon, Appstore ve Google Play'deki yerini aldı.

İlk olarak 1994 yılında karşımıza çıkan Transport Tycoon, Chris Sawyer tarafından tasarlanmış ve MiroProse tarafından yayınlanmıştı. İzometrik kamera açısıyla oynanan bir ekonomi simülasyonu olan yapımdaki amacımız nakliyat şirketlerini yöneterek taşınan yolculardan ve mallardan kar elde etmeye çalışmak. 

iOS 5.1, Android 4.0 veya üzeri yazılma sahip cihazlarda çalışan Transport Tycoon, Appstore'da 12.99 TL'den Google Play'de ise, 6.44$'dan satışa sunulmuş durumda.

• Android versiyonunda bi problem var galiba facebook sayfası üzerindende bununla ilgili bi açıklama yaptılar sanırım android sürümü hiç bi telefonla uyumlu olarak çalışmıyor şuanda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wrongday -- 4 Ekim 2013; 14:55:13 >
  • Oyunu indirdim indirmesinede bir Turlu cozemedim
    Birisi bana oyunun oynanis mantigini anlatabilir mi birde oyun ingilizce

Not; ulen bu ingilizler ne sansli millet her oyun kendi dillerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

Oyunu indirdim indirmesinede bir Turlu cozemedim

Türk oyun şirketleri ya da Türk oyun yapimcilari bile oyun yaparken ingilizce dil yapip Türkçe dil yapmiyorlar, öncelikle bu yönden Türk yapimcilari şiddetle kiniyorum! (crytek hariç. Ama oda Türklere ait olmasina rağmen Türk şirketi sayilmaz ne yazikki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 4 Ekim 2013; 18:35:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be yıllar önce oynardı arkadaşlar ben de onları izlerdim. Şimdi telefona gelmiş demek ki. Bir bakalım.
  • Eskiden PC'de oynadığım Locomotion'un aynısı yahu bir garip oldum çok oynardım :)

• 13 TL nedir arkadas? asphalt , real racing bile bu kadar deg,l
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

Oyunu indirdim indirmesinede bir Turlu cozemedim

Kendimizi dünyaya iyi tanıtamamamızdan kaynaklanıyor, ve de tabi ki maddi kaygılar. Türkiye lokasyonundan yeterince kişi satın alıp maddi kazanç sağlatmıyor ki takmıyorlar.
    Türkçe oyun beklemeyle ömür tüketmektense 2. dil olarak en kötü orta üstü(upper intermediate) seviye bir ingilizce edinmek çok daha mantıklı, bizim kısa ömrümüz Türkiye'nin ve Türkçe'nin dünya bazında adamdan sayılacağı
    yılları görmeye yetmez. Ki zaten atı alan üsküdarı geçti, İngilizlerin kolonicilik(sömürgecilik) ve yayılmacılık, dili zorla benimsettirme politikalarıyla İngilizce bu hale geldi. Dikkat edersen oyunlarda ekstra diller hariç varsayılan olarak
    hep kolonici/emperyalist Avrupa devletlerinin dilleri vardır, çünkü dillerini zamanında dünyanın öbür ucuna taşıdılar ve empoze ettirdiler. Yaygın bir alanda gelişmiş topluluklarca konuşulmaktalar.

Oyuna gelince zamanında pc'de az oynamadık çok bağımlılık yapan bir oyundu, mobil versiyonunu da kesinlikle bir denemem lazım.

• arkadaşlar ben oyunu telefona yükledim ama oyunun ekran hatsı var ekran çok büyük
    neden yardım eebilirmisniz

• Arkadaşlar,

OpenTTD 'ye ilk başladığımda türkçe kaynak yetersizliğinden dolayı çok eziyet çekmiştim, bunu düşünerek youtube da bulunan kanalımda OpenTTD oyun videoları çekmeye başladım. İlgi duyan herkese açıktır.

https://www.youtube.com/channel/UCMG2M45Uz3CObk-7DWQ8-Zg

Ayrıca Facebook grubumuzda aktiftir,
    https://www.facebook.com/groups/openttdturkiye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.