Şimdi Ara

OS X 10.8.5 için tamamlayıcı güncelleme yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OS X 10.8.5 için tamamlayıcı güncelleme yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde sizlerle detaylarını ilk defa paylaştığımız OS X 10.8.5'in tamamlayıcı güncellemesi Apple tarafından resmi olarak yayınlandı. Bir süredir çalışanlar tarafından kullanılan ve test edilen tamamlayıcı güncelleme, birçok önemli sorun gidermesini beraberinde getiriyor.

Eylül ayında yayınlanan OS X 10.8.5'deki kimi kullanıcıların karşılaştığı sorunlara çözüm getiren tamamlayıcı güncelleme, ayrıca iTunes'u 11.1.1 sürümüne yükseltiyor. Apple'ın resmi açıklamasına göre tamamlayıcı güncellemenin içerdiği hata gidermeleri ve iyileştirmeler şöyle:

• 2013 ortası MacBook Air modellerindeki FaceTime HD kamerasının bazı uygulamalarda kullanımını engelleyen sorun çözümlendi
    • Bilgisayarların uyku moduna geçtikten sonra harici sürücülerin istem dışı çıkarılmasına sebep olan sorun giderildi
    • Uyku modundan sonra çalışmaya başlayan bilgisayarda HDMI üzerinden ses aktarımını engelleyen sorun ele alındı
    • USB Bluetooth adaptörlerinin çalışmasına engel olan sorun giderildi
    • iTunes Extra'ların yanlış gösterilmesine sebep olan hata ile silinen podcastlerle ilgili sorun giderildi (iTunes 11.1.1)

Eğer hali hazırda OS X 10.8.5 kullanıyorsanız, aşağıdaki ilk bağlantıdan tamamlayıcı güncellemeyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Eğer OS X 10.8.5'e henüz geçiş yapmadıysanız, tamamlayıcı güncellemeyi de içeren OS X 10.8.5'i son iki bağlantıdan indirebilirsiniz:

• Bana çok lazımdı kurdum süper oldu. Bilgisayara bağlı usb Diskler anlamsizca uykuya geçiyordu bu sorun çözüldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, yükledim.
  • İyi oldu bu update.
    Gelsin artık yeni os x.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hackintosh'u güncelledim. Sorunsuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.