Şimdi Ara

700 TL'ye Kadar Bisiklet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle 14 yaşındayım bisikletimi çok eskittim yeni bir bisiklet almaya karar verdim (bütçem:500-700)
    Öncelikle bodrum gibi küçük bi yerde sadece bianchi ve salcano gibi az çeşit bisiklet satılıyo
    Alıcağım bisikleti çok kullanıcam okul vs
    Sizce ne almalıyım?
    Salcano ng650 ?
    Bianchi speed 300?
    Siz de tavsiye verebilirsiniz lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim
    Şimdiden teşekkürler :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• salcano daha hoş duruyor gibi ama tercih senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 10 Ekim 2013; 1:41:22 >
  • Benim bisikletinde perti çıkmak üzere 2 sene once 300 lira harcadim sonra kadroyu değiştirdim tabi kadro yeni vites tertibati fren vs eski oldugundan artık bisikletçi shimano dişli ve yanındaki değiştiriciler hariç kollar ve fren tertibatinn komple ve ayna kolları pedallar ve jantlarin değişmesini söyledi. Frenler artık pabuç değişerse tutmuyor gecen freni sıktığım kol elinde kaldı kırıldı yani kantlarda artık patladığı zaman farkında olmadan bir kac km. Gitmekten en az 5000 km yaptı tabi 15 20 defa patlmamıştir sesler çıkarıyor vitesler herkes arka grubu bozar ben on vitesleri bozdum yine ekimlerine fazla zorlamızın dişlileri kayıyor değiştirirken kolları değişecek sadece vites grubunu 175 liraya almıştım gecen sene Sirkeci'den tabi vitesler sağlam sadece kolları değişecek bisiklete kaba bir hesapla şöyle harcamıştım 5 sene yattığı icin komple on amortisor artı direksiyon hariç 2 sene once 300 lira 1.5 sene once lastikler jantlar ve vites grubu komple 175 lira 6 ay once orta vites artırıcı fren tertibatlari 95 lira 3 ay oncede 3. Kez kadroyu değiştirdim ortadan 3 yerden çatladı kadro 2500 km sonunda tabi yağmur kar kullandım bisey olmadı 35 derece yaz sıcağında çatlamış eski kadroyu değiştirirken 95 liraya aldığım orta attiricida gitti vs yani bir kron Doç 1000 alıcak kadar param gitti bu bisiklete ve su anda bir fosille karşı karşıyayım kadro ve vites grubuna dokunmadan vites kolları fren komple ve lastik jant degisimi e en az 200 lira bayilmalimiyim yoksa gidip bir kron Doç 250 mı almalıyım geri benin bisiklet dag bisikleti olmasına rağmen 190 boyundakine bile buyuk gelen bir kadro ve üzerindeki lastikler ince tip asfalt lastiği kron xc alırsam yine asfalt lastiği takarım o kocaman dag lastiklerini kullanm bu arada bisiklet yada parça takası düşünen olursa yazdığım parçalar elinizde var ve ipod ariyorsanız takas yapalım https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=81116766&p=2#82375673 ilanı da bu su soğuklar gelmeden bir kron xc bulmam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.