Şimdi Ara

Google Nexus 7 (2013) video inceleme 'Daha ince, daha hafif ve çok daha hızlı'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google'ın yeni nesil Nexus 7 tableti video inceleme konuğumuz oldu. Android 4.3 işletim sistemi, Krait 300 tabanlı 4 çekirdekli işlemcisi, 7-inç Full HD ekranı ve yüksek fiyat/performans dengesi gibi özellikleriyle ön plana çıkan tablet bilgisayar, aynı zamanda bir Google cihazı olduğu için Android işletim sistemine ait tüm güncellemeleri alma garantisi veriyor. Android dünyasındaki en iyi 7-inç tablet olarak değerlendirilen 2013 model Nexus 7'yi tüm detaylarıyla sizler için inceledik.

• Daha ince, daha hafif ve çok daha hızlı ve daha ESKİ

• Saf android diyorlar ama yinede stabil değil.

Edit: Bunu alırsanız sakın düşürmeyin sonuç çok kötü olur çerçeve nerdeye yok

Edit 2: 6:55.. işte size androidin gerçekleri. 4 işlemcili ama 3gs veya L520 bile daha stabil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inwwisible -- 3 Ekim 2013; 22:19:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

Saf android diyorlar ama yinede stabil değil.

android stabil değildi

• hile vardir bir daha bakin birde benchmarkin ismini degistirin ehu ehu :)

• Sonunda

• İzleyelim o zaman

• 2014 duyurulmadan incelemeniz iyi oldu. Bazen DH e hak vermek istiyorum ama çok daha küçük sitelerin incelemelerine baktığımda haklı yan göremiyorum.

• İzleyelim yorumu editleriz.
  • izlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyordum sonunda.

• Acelesi yoktu 3.versiyonla birlikte incelerdiniz :D

• Dürüstçe yanıtlayın, çok gecikmedi mi? Yarın yayınlayacağız denilen günleri demin gibi hatırlıyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Çevik'e attığım 52014145 adet twit işe yaramış gibi.

• Ipad minim ve s4'üm oldukça yeterli geliyor. Ben almayı düşünmüyorum.

• Erdi beyde gene bakışlar bakışlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.E.S.A.R.S -- 3 Ekim 2013; 22:41:48 >
  • cihazı geçen hafta aldım bende ince ve şık tasarımı ve ilk nexusa göre ayasında hız farkı anlaşılıyor ikisinide kullanan biri olarak söylüyorum kesinlikle fiyat performans ürünü 7 inc android tablet alacak arkadaşlar nexus 7 II den başkasını düşünmesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

Saf android diyorlar ama yinede stabil değil. Edit: Bunu alırsanız sakın düşürmeyin sonuç çok kötü olur çerçeve nerdeye yok Edit 2: 6:55.. işte size androidin gerçekleri. 4 işlemcili ama 3gs veya L520 bile daha stabil.

öle ama mkv video izleyemezsiniz. elinde akıllı bir telefon olan bir kişi bu tabletler ile bir süre sonra sadece film yada dizi izleyip internete girmeye başlıyor. android yapabildikleri düşünülünce son derece stabil. hiç bir şey yapamadığınız cihazlar ile bu ve benzeri ürünleri kıyaslamanız bile yanlış.

• Yine en kapsamlı incelemeyi yapmışsınız. Teşekkürler. Videoda da söylediğiniz Amazon alternatifine de bakacağım.

• telefondan, tabletten de inceleme sırası donanım'a gelmiyor bir türlü.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.