Şimdi Ara

Rockstar: 'GTA 6 İçin Aklımızda Yığınla Fikir Var'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Rockstar North başkanı Leslie Benzies Develop isimli internet sitesiyle yaptığı röportajda Grand Theft Auto 6 için akıllarında pek çok fikir bulunduğunu ancak şu aşamada yalnızca GTA Online'a odaklanmak istediklerini belirtti:

"Ne yapmak istediğimizle ilgili aklımızda 45 yıla yetecek kadar fikir var. Grand Theft Auto 6 nasıl olacak net değil ama kafamızda bazı fikirler oluştu. Şu an içinse odaklanmamız gereken GTA Online. Grand Theft Auto V'i bitirip dinlenmeden Online'a yoğunlaştık."

Rockstar şu sıralar önemli sorunların yaşandığı GTA Online ile uğraşıyor ve mevcut hataları en kısa sürede düzeltmek için güncellemeler üzeride çalışıyor.

• Vice City'de geçer diye düşünüyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Rockstar kurtarılamadı :( tek umut CdProject :/

• Konsollara GTA 6 duyurulunca pc'ye GTA 5 gelebilir -_-
  • En iyisi WATCH_DOGS piyasaya çıkmışken piyasadan çekilmeleri,kimse oynamaz bunu WATCH_DOGS varken.
  • Oyunu pc cikarin ilk once orjinal almassam namerdim youtubedeki tum videolarin alayini seyrettim genede yetmedi ps3 bile var ama 200 tl vermek istemiyorum bi oyuna simdi bu sekilde soyleyip sonrada millet hucum etmesin bana korsanci vs gibisinden oyunlara verebilecegim max mebla 50. 100 tl arasi o yonden indirime girmesini beklemem gerekicek ne yazikki.
  • Rockstar da otomatiğe bağlıcak anlaşılan.. RIP Rockstar. Tek umudumuz Valve ve Cd Project artık.

• Resim süper.
  • çıkarsınlar seneye alıştık nasılsa
  • Bana göre gta 6 vice city'de geçecek ve tommy'den görevler alabileceğiz gibime geliyor.
  • yeni neslin gelmesiyle beraber hızlı şekilde çıkışını yapsa ve WD ile karşılaştırmalar yapsak. Pardon GTA ya hakaret oldu biraz. WD Ancak GTA : watch dogs adı altında bir alt oyunu olur olsa olsa. Söz valla pc ye çıksın WD ile karşılaştırmak gibi bir günaha girmeyeceğim yeter ki çıksın ben yeni ekran kartı almaya razıyım :) 1080p AA ultra 60 Fps GTAV yeme de yanında yat :)
  • Benmde bi fikrim var oyun gta 4 gta vice city ve gta 5 haritasinda geçsin hatta yeni şehir de eklenebilir hava limanina gidip sehirle arasi yolculuklar yapabilelim az degil bundan 4 5 sene sonra cikar

• Bence ya fransa da ya da italya da geçsin daha güzel olur. Hep macera dolu amerika olmaz.
  • beşi bitirseydi millet ondan sonra konuşurdun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bence ya fransa da ya da italya da geçsin daha güzel olur. Hep macera dolu amerika olmaz.

illa o ülkeler değilde artık oyunlar farklı ülkelerde geçmeli. hep abd hep abd. bizim akıllılar oyun pazarı deyip abd'de geçmezse tutulmaz diyor. tmm kabul bi etkisi var elbet. ama söyleyin bana gta gibi bi seri yeni şehirler yeni ortamlarda geçse oyuncular buna üzülür mü sevinir mi? crytek almanyada yaşayan Türklerin kurduğu bi şirket ama onlar bile abd'ye odaklandı. oysa en zevk aldığım crysis, adada geçen 1. oyunlarıydı. zaten talewords'ü hiç anlatmayayım.... söylenecek söz çok ama anlayacak yok.

• 3 karakterle oynama işi hala bi'garip geliyor bana. Bence Saint's Row'da ki gibi oyuna Yüz de dahil tamamen özelleştirilmiş bir karakterle başlanmalı. Özelleştirilebilen oyunlar fazlasıyla hoş oluyor çünkü. Sonrasında berber mağza falan önceki seriilerde ki gibi satın alınabilir fazladan şeyler.
    Bu arada Resim PATRICK BROWN'a aittir.
    http://patrickbrown.deviantart.com/art/GTA-Game-Of-Legends-76629713?q=gallery%3APatrickBrown%2F12736987&qo=190

• Artık yep yeni bir harita bekliyoruz R* dan . 10 Yılda 3 harita gördük . Yeni harita süper olırdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trapdoor

3 karakterle oynama işi hala bi'garip geliyor bana. Bence Saint's Row'da ki gibi oyuna Yüz de dahil tamamen özelleştirilmiş bir karakterle başlanmalı. Özelleştirilebilen oyunlar fazlasıyla hoş oluyor çünkü. Sonrasında berber mağza falan önceki seriilerde ki gibi satın alınabilir fazladan şeyler. <br>Bu arada Resim PATRICK BROWN'a aittir.<br>http://patrickbrown.deviantart.com/art/GTA-Game-Of-Legends-76629713?q=gallery%3APatrickBrown%2F12736987&qo=190

Gta %100 senaryo üstüne kurulu bir oyun olmasaydı kesinlikle haklısın derdim ama gta'nın en çok karakterleri ve onların yaşamının ilgi çekiciliği söz konusu

• Benimde.
  • GTA VI hakkında konuşmak için erken davrandılar acaba yeni nesle yepyeni bir GTA gelebilir mi?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.