Şimdi Ara

General Mobile Discovery 16GB kapasiteli versiyonu satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
2
Favori
19.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• General Mobile Discovery 16GB kapasiteli versiyonu satışta

General Mobile'ın ülkemizde büyük ilgi gören ve Mesut Çevik'in incelemesinde fiyat/performans kralı ilan edilen Discovery, 16GB kapasiteli versiyonu ile karşımızda.

4.7 inçlik 720p ekrana sahip olan Discovery, 1.2GHz saat hızında çalışan Cortex-A7 tabanlı 4 çekirdekli MT6589 işlemci ve PowerVR SGX544MP grafik birimi barındırıyor. Sistem 1GB RAM ile desteklenirken, 4GB depolama kapasitesi microSD kart ile artırılabiliyor. İşletim sistemi Android 4.2 ve batarya gücü de 1800mAh seviyesinde. 

8MP çözünürlükte arka kamera, WiFi, Bluetooth 4.0, 3G desteği, çift SIM kart, 7.59mm kalınlık, siyah, beyaz mavi ve pembe renk alternatifleri şeklinde diğer özellikleri mevcut. 

General Mobile Discovery ülkemizde 4GB depolama kapasitesi ile rafları süslemekteydi. Firmadan yapılan açıklamada modelin 16GB kapasiteli yeni versiyonunun 699TL karşılığında satışa sunulduğu duyuruldu.

• diyer firmalara kapak olsun
  • Telefon f/p ürünü. Keske camı gorilla glass olsaydı.

• işte bu telefon alınır abi...

• parlak kaplama değilde mat bir kaplama olsa süper olur..

• Telefon prim yaptıkça fiyatı yükseliyor.
  • helalsin gm yuru bea kim tutar seni kim tutar

• 599 tl'yi duyunca sandalyeden düştüm

• Keske yine 599 Tlden satsalarmis cunku insanlar gm markasina on yargiyla yaklasiyor.

• gorilla glass urettiren firmalarda var ama maliyet artar fiyatta gorilla olmasin ya pahali olur bence mtk nin octa versiyonlu cihazini alsa discovery tepe markalarla yarisir okadar diyorum

• belliydi zaten
    2gb modelleri herkes bedavaya satmaya başladı

• Cok guzel bi haber.

• gerekli bir hamleydi

ama fiyat olarak 4gb lık model 600 e nakit bulunabiliyor

aradaki farka 32-64 gb micro sd bulmak mümkün bana fiyat farkından dolayı pek mantıklı gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

gerekli bir hamleydi ama fiyat olarak 4gb lık model 600 e nakit bulunabiliyor aradaki farka 32-64 gb micro sd bulmak mümkün bana fiyat farkından dolayı pek mantıklı gelmedi

Aynen. Hafıza kartı takılabiliyorken ve her uygulama hafıza kartına yüklenebiliyorken telefon hafızasının o kadarda hayati bir önemi kalmıyor. 64 gb kart takmak daha mantıklı nasıl olsa 16 gb olanada kart alacaksın.

• 16 Gb alanın en azında tüm oyun/uygulama/güncelleme için 13 gb lık kısmı FREE olarak kullanılıyorsa sorun yok...

8 Gb alırım. 25 Tl de 16 gb class10 hfz kartı alırım.

Yoksa 16/32 gb olsa boş ! ! ! 700 TL pahalı.

• mağazama 10 adet geldi şuanda elimde sadece bir adet kaldı 16 gb olarak geldiği gibi tükeniyor cihaz.

• Fiyat seviyesini gelecek modeller için çok fazla arttırmaz ise oldukça kullanıcı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Telefon prim yaptıkça fiyatı yükseliyor.

4gb kapasitelisi 600tl, 16gb olaninin 700tl olmasinda gariplik yok, gm 12gb i 100tl ye satiyor, apple 16gb i 300tl ye satiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 3 Ekim 2013; 17:52:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece kapasitesi değişecekse biraz gereksiz olmuş.Aynı işlevi hafıza kartı da görüyordu.Üstelik arkadaşın dediği gibi aradaki 50 TL'lik farkın daha azına kart da alınabilir.Keşke pil kapasitesini de biraz artırsalarmış.

• 16GB Class 10 kart zaten 100 kusur liradir ayni seye denk geliyor gene hafiza karti alip artirirsiniz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.