Şimdi Ara

Telefonu Şarj Eden İnanılmaz iPhone Kılıfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte böyle farklı tasarımları ve ürünleri görünce gerçekten teknolojinin geliştiğini anlıyor insan. Biraz sonra görsellerini inceleyeceğiniz kılıf, iPhone kullanıcılarının en önemli sorunlarından birisi olan şarj problemine ufak da olsa bir çözüm getiriyor.

Boyut olarak iPhone’ununuz en olarak iki katına çıkaran bu kılıf, size sunduğu avantajlarla bu kötü yönünü tamamen ortadan kaldırıyor. Kılıfın kendisine ait bataryası var ve bu batarya şarj edilebiliyor. Daha sonra ise iPhone’ununuzun şarjı bittiği zaman kılıf alt tarafında bulunan bir tuşa basarak dinamo kısmını açıyorsunuz ve başlıyorsunuz pompalamaya. Her 1 dakikalık pompalama size yarım dakikalık konuşma süresine yetecek kadar şarj sağlıyor.

Bu kılıfın tasarımcılarına göre ise kılıf tam şarj dolu olduğu zaman yani 4 saat boyunca şarj edildiğinde kullanıcılarına 2 saatlik bir ek kullanım süresi tanıyor. Tabi bunun için dinamoyu ne kadar süre pompalamanız gerektiğini siz hesaplamışsınızdır.

Ayrıca telefonunuzu ayrı kılıfınızı ayrı olarak şarj etmenize de gerek yok. Alt kısımda bulunan bir micro usb giriş yeri sayesinde iki cihazı da eş zamanlı olarak şarj edebilirsiniz. Toplamda 78.000$’a mal olan bu cihazın satış fiyatı ise 25$ olarak duyuruldu. Ne zaman çıkacağını merak edenler için onu da söyleyelim. Bu acil durum kılıfı 2014 Şubatından itibaren raflardaki yerini alacak.

• vallahi benim aklıma gelmişti gerçekten :)))))))))))
  • E bu kılıf zaten var olan bişey benim arkadaş yıllardır 3gs sinde kullandı. Tasarım yeni değil ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chupacabra

E bu kılıf zaten var olan bişey benim arkadaş yıllardır 3gs sinde kullandı. Tasarım yeni değil ki

3gs icin hareket enerjisini elektrik enerjisine ceviren kilifi yillardir kullandi mi arkadasiniz?

Yoksa sadece ilk resme bakip yorum mu yapiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

quote:

Orijinalden alıntı: chupacabra

E bu kılıf zaten var olan bişey benim arkadaş yıllardır 3gs sinde kullandı. Tasarım yeni değil ki

3gs icin hareket enerjisini elektrik enerjisine ceviren kilifi yillardir kullandi mi arkadasiniz?

Yoksa sadece ilk resme bakip yorum mu yapiyorsunuz?

Arkadas 3gs de kullandi mi bilmem ama ben ayni mekanizmaya sahip bir el fenerini yillardir kullaniyorum. 5tl gibi bir fiyati vardi, manyetizmadan elektrik uretmenin de yeni birsey olmadigini farzedersek 78.000$ arge biraz abarti geldi nedense bana..

• Telefonu %100 şarj edene kadar bilek kası yaparsın :))
    Mantıken iyi olabilir ama kullanım açısından pek tercih edileceğini sanmıyorum.

• Ben bunu bisiklete bağlarim iki tur attinmi yeter

• Ayrıca telefonunuzu 5110 modeline benzetme özelliğine de sahip :D Nasıl kalınlaşıyor be
  • bazen öyle bir an geliyor ki %1 sarjınızın olması için dua ediyorsunuz , o sırada bu alet işimize yarıyabilir . Satısa cıktıgında link paylasır mısın ? Teşekkürler.
  • Kaba değilse güzel ürün.
  • bulabilirsem paylaşırım tabii, doğa sproları ile ilgilenenlerin çok işine yarar bence
  • Ürün iyi niyetli ama yemezler.

Bunun satışa sunulacağı fiyata muhtemelen şu satılan (adını tam bilmediğim) harici iphone şarj güç kaynakları var. Onlardan almak daha mantıklı.
  • cihazı bozar bu yahu bende el feneri vardı o güzeldi... ha bir de sürekli pompalarken gacırt gucurt ses veriyo rahatsız edıyo buda aynıdır bence

güneş enerjisi ile dolan vardı bırde
  • onu pompalarken elinin içi o mengene kısılınca acısını bilen bilir mosmor ediyordu elimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.T.Çetesi

Ürün iyi niyetli ama yemezler.

Bunun satışa sunulacağı fiyata muhtemelen şu satılan (adını tam bilmediğim) harici iphone şarj güç kaynakları var. Onlardan almak daha mantıklı.

harici şarj kaynakarlı da elektriğe ihtiyaç duyar :)

doğa sporları ve elektrik bulunamayacak yerler için cihazın kullanım ve elektrik üretim şekli mantıklı...
    fiyat sürümden dolayı daha da düşerse ihtimal dahilinde değerlendirilebilir. Deprem çantasında bulunası bir ürün :P
  • ben telefona kabalaştırıyor diye 0.3mm'lik kılıfları bile takamıyorum kolay gelsin
  • 25 dolara alınmaz bu, 5 liraya el feneri var böyle bunun ne artısı var ki? Forumda 6 dolarlık portatif şarj aleti vardı tanıtımı vardı, o varken gerek yok.
  • 2 saat konuşma süresi için 4 saat boyunca pompa sıkmak pek cazip değil.
    Güneş enerjisiyle şarj olan harici bataryalar var.

• ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    tamam da hocam mahrumiyet bölgesinde yaşanıyorsa zaten orda baz istasyonu da yoktur internette yoktur :)
    doğada da elinde bunu ne kadar şarj edeceksin allah aşkına? yani benim hiç tercih edeceğim bir ürün değil kısacası.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.