Şimdi Ara

iOS 7 jailbreak ufukta göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iOS 7 jailbreak ufukta göründü

iOS 7 işletim sistemi ile birlikte artık jailbreak işlemlerine ihtiyaç kalmayacağı şeklinde görüşler gündeme gelse de, hacker grupları çalışmalara çoktan başladı. 

İnternette paylaşılan bir görsel, tethered şekilde jailbreak edilmiş iPhone 4 üzerinde Cydia platformunu çalışırken gösteriyor. Cydia'nın stabil bir şekilde çalıştığı belirtilse de geliştiricinin şimdilik bir alfa sürümü yayınlama gibi bir niyeti yok. 

iOS 7 için jailbreak çözümünün ne zaman yayınlanacağı belli değil. Bu bakımdan kullanıcıların son stabil jailbreakli sürümlerinde kalmaaları ve yükseltme yapmamaları öneriliyor.  

• 6.1.3 icin bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oturmamış sisteme bence jb için erken
  • Bana göre 7.0.2 jailbreak için yeterli oturmuşluktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Bana göre 7.0.2 jailbreak için yeterli oturmuşluktadır.

Katlılıyorum sana fakat hackerlerin asıl korkusu çıkacak olan ufak tefek buglardan kaynaklı tekrar güncellemelerin gelmesi. Kanımca tam ve sağlıklı bir sürüm güncellemesinden sonra jailbreak tool'u yayına sokacaklar. Ios 7 yüzünden 6.1.3 kullananlara bile bir JB tools çıkarılamadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 7 jailbreak ile oturacak

• quote:

Orijinalden alıntı: chronics

quote:

Katlılıyorum sana fakat hackerlerin asıl korkusu çıkacak olan ufak tefek buglardan kaynaklı tekrar güncellemelerin gelmesi. Kanımca tam ve sağlıklı bir sürüm güncellemesinden sonra jailbreak tool'u yayına sokacaklar. Ios 7 yüzünden 6.1.3 kullananlara bile bir JB tools çıkarılamadı.

Bu ay sonu çıkar bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chronics

quote:

Bu ay sonu çıkar bence

inşallah dediğiniz gibi olurda özgür takılırız

• Tahminimce 7.1 gibi bug siz bir surum bekleniyor yukarida arkadasin da yazdigi gibi

• iphone 4 ios 7 ile zaten kasiyordu. Simdi ustune jb gelecek ve jb yapan kullanicilar tweak yuklemek isteyecek. Zaten kasim kasim kasilan iphone 4 tweaklar da eklenince kullanilamaz hale gelecek. 6.1.3 icin cikmaliydi.

• quote:

hocam kusura bakma da ilgisi bile yok. kilit ekranında kamerayı aç telefonu yan-düz çevir ve sonra kilit açmak için ekranı yana çek, klavye dikey konumda yataymış gibi geliyor yarısını görebiliyorsun,

kilit ekranında cihaz uyuma moduna geçerken dokununca uyanması lazım, uyanmıyor.

daha kilit ekranındaki bug'lar bunlar, güvenlik açıkları ve yazılımın kendisindeki bug'Lar hariç

ios 7, 7.1'den önce ios standartlarının çok altında bir kararlılığa sahip bence.

• Artık Jb ile uğraşmıyacam yettti artık onu bekle bunu bekle sıkıldım kararımı verdim HTC one alıcam kurtulucam .
  • 6.0.1 devam
  • Surumlerle alakasi yok jailbreak in. Herhangi bir surumu beklemiyorlar. İso7 de ve 6.1.3 te cydia mobil, substrates calismiyor. Uygulamalar kendinden siliniyormus. Cydia yi port edip jailbreak i stabil hale getirdiklerinde yayinlayacaklar. İos surumu bekledikleri yok.

• Bekliyoruz gelsin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

Surumlerle alakasi yok jailbreak in. Herhangi bir surumu beklemiyorlar. İso7 de ve 6.1.3 te cydia mobil, substrates calismiyor. Uygulamalar kendinden siliniyormus. Cydia yi port edip jailbreak i stabil hale getirdiklerinde yayinlayacaklar. İos surumu bekledikleri yok.

En mantikli cevap

• quote:

Müzik uygulaması iPad4 de sürekli patlıyor. Genius liste olayı düzgün çalışmıyor. Liste kısmında iMatch den download et derken direk atıyor uygulama.
    En az 7.1 de gelmeli. Hatta genpa Türkiye'ye 5S getirdiği zaman çıkarsa daha iyi. 5S imizde de engelleri kaldıralım.
    iFile ve xbmc siz olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

quote:

Müzik uygulaması iPad4 de sürekli patlıyor. Genius liste olayı düzgün çalışmıyor. Liste kısmında iMatch den download et derken direk atıyor uygulama.
    En az 7.1 de gelmeli. Hatta genpa Türkiye'ye 5S getirdiği zaman çıkarsa daha iyi. 5S imizde de engelleri kaldıralım.
    iFile ve xbmc siz olmuyor.

Bir an önce gelsin de :)
  • Dah 7.02 tam stabil değil 7.1 den öce çıkmaz

• Hemen çıksın

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.