Şimdi Ara

iphone 5s mi android bir telefonmu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 16 yaşındayım bu zamana kadar nokia 5210 kullandım ancak bozulduğu için iphone 5s veya herhangi bir android telefona geçmek istiyorum (samsung hariç).

Macbook pro 13" kullanıyorum iphone alırsam ikiside apple cihazı olduğundan bir avantajı varmı ?
    Iphone a müzik yüklemek için o müziği itunes dan satın almak zorundamıyım?
    Android telefonlar ios kadar stabil diyorlar doğru mu?
    Birde telefon u şubatta almayı düşünüyorum iphone 5s in şubat ayındaki fiyatı ne kadar olur ?

teşekkürler.

• Iphone 5s
    Android ios kadar stabil degil.
    Macbook-iphone cok avantaji olan bir durum degil sadece kullanim rahatligi.
    Hayir her sarkiyi itunesdan almak zorunda degilsin.
    Subat fiyatini bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tobiobito kullanıcısına yanıt
    Mac kullanan birisin ikisinin uyumuna şaşırıp kalırsın ben bile bazen yuh bu da mı eşleşmiş diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

Mac kullanan birisin ikisinin uyumuna şaşırıp kalırsın ben bile bazen yuh bu da mı eşleşmiş diyorum

Ben merak ettim simdi mesela? Hem mac kullaniyorum hem iphone, sasirtan hicbirsey olmadi simdiye kadar da?

• Ben Bada diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows phone la androidi kiyaslasan eywallah ama bu olmamis ayni siklet degil bu karsilastirdiklarin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

Ben merak ettim simdi mesela? Hem mac kullaniyorum hem iphone, sasirtan hicbirsey olmadi simdiye kadar da?

Al benden de o kadar Sadece hizli oluyor islemler oda uyumdan degil mac den kaynakli

• Peki sorumu değiştiriyim mac ile iphone arasında sağladığım eşleşmeyi android telefon ve mac ile sağlıya bilirmiyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.