Şimdi Ara

Logitech'in mobil oyun kontrolcüsüne ait olduğu iddia edilen bir görsel yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Logitech'in mobil oyun kontrolcüsüne ait olduğu iddia edilen bir görsel yayınlandı

Hatırlayacağınız üzere Apple, iOS 7 ile birlikte mobil işletim sistemine oyun kontrolcüsü desteği eklemişti. Bu destek sayesinde geliştiriciler Apple'ın kendi yazılımını kullanarak kontrolcü desteğini oyunlarına kazandırabiliyor. Ayrıca, oyun kontrolcüleri de ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan kolaylıkla kullanılabiliyor.

Asıl haberimiz ise, önde gelen aksesuar üreticilerinden Logitech'in mobil oyun kontrolcüsü ile ilgili. iOS 7'nin yayınlanmasıyla birlikte yayınladığı bir görselle "Bir şeyler eksik" mesajını veren üretici bu eksikliğin yakında giderileceğini belirtmişti.

Logitech'in kontrolcünün tam olarak neye benzeyeceği hakkında henüz resmi bir görsel yayınlanmış değil. Ancak, "Evleaks" kaynaklı yeni bir görsel nasıl bir kontrolcü ile karşılaşacağımızı ortaya koyuyor. 

Söz konusu görselde yer alan kontrolcünün iPhone ve iPod Touch için tasarlandığı görülürken, kontrolcünün cihazı çevreleyen bir yapıda olduğu da, göze çarpan detaylar arasında. Görselden yola çıkarak kontrolcünün rahatlığı hakkında konuşmak ise, oldukça zor. 

Kontrolcünün ne zaman raflardaki yerini alacağı halen merak konusu olsa da, Apple'ın bu ay düzenleyeceği etkinlikte kontrolcü konusuna değinmesi bekleniyor.

Logitech'in mobil oyun kontrolcüsüne ait olduğu iddia edilen bir görsel yayınlandı

• Analog'lar eksik. Nasıl FPS oynayacağız?
  • Piyasda iphone 5 için böyle oyun kontrolcüsü var mı?
  • buna vereceğim paraya gider ipad alır canavar gibi oynarım
  • 4 inçlik ekranda oyun oyun oynamanın zevkimi olurmuş ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 2 Ekim 2013; 20:24:54 >
  • 4 inç oyun için yetersiz fakat gelecek adına güzel bir uygulama
  • Gayette 4'' de oynamak olur gameboy umu hala hatırlar ve özlerim kaldı ki diğer mobil cihazlar için böyle özelleştirilmiş kontrollü seçenekleri nede adam akıllı storeları yok zevk alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

buna vereceğim paraya gider ipad alır canavar gibi oynarım

iPad ile oynarken de sıkıntı çıkıyor. bende konuya acaba iPad içinde var mı diye girdim uzun süre oyun oynayınca el kayıyor yada analog kontrol ederken bazen bakıyosun parmagın dışarı taşmış falan. telefonla oynamayı zaten tercih etmiyorum tablet varken ama eger bu alet sadece telefona çıkarsa artık telefondan da oynarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolqan

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

buna vereceğim paraya gider ipad alır canavar gibi oynarım

iPad ile oynarken de sıkıntı çıkıyor. bende konuya acaba iPad içinde var mı diye girdim uzun süre oyun oynayınca el kayıyor yada analog kontrol ederken bazen bakıyosun parmagın dışarı taşmış falan. telefonla oynamayı zaten tercih etmiyorum tablet varken ama eger bu alet sadece telefona çıkarsa artık telefondan da oynarız

Hocam ipad var ken napacan 4 inçlik telefonu hem bu zaten ipad içinde çıkacak iphone icin cikip ipad icin çıkmaz olur mu asil oyun oynanacak yer ipad zaten

• Logitech yapıyorsa eğer gerçekten güzel bişey çıkacak demektir
  • Apple parası olanlar için değişik ürünler üretmeye devam ediyor.
  • Tekefonun alt ve üst tarafını (Home tuşu ve ahizeyi) içine alsaymış daha güzel olurmuş.

• bu sektörde biri iyi para kaldıracak ama kim kazancak belli değil, logitech çok iyi yere çalışıyor
  • aşırı pahalı olmazsa on numara ürün ama benim kanaatin pahalı olacağı yönünde.
  • Ipad mini için de benzer IOS7 destekli ürün gelecek. Bu cihazların ios ve androidde jb/root ile bluetooth ile tanıtıp kullandığımız ps3 gameloft vs. gamepadlerinde farkı
    işletim sistemi tarafından resmi destek verilip dokunmatik kontrollerin ekrandan kalkarak psp gibi oyuna izin vermesi. Yani dokunmatik kontrollere sanal olarak tıklamıyor.

Oyun keyfi asıl bu şekilde olacaktır bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Ipad mini için de benzer IOS7 destekli ürün gelecek. Bu cihazların ios ve androidde jb/root ile bluetooth ile tanıtıp kullandığımız ps3 gameloft vs. gamepadlerinde farkı
    işletim sistemi tarafından resmi destek verilip dokunmatik kontrollerin ekrandan kalkarak psp gibi oyuna izin vermesi. Yani dokunmatik kontrollere sanal olarak tıklamıyor.

Oyun keyfi asıl bu şekilde olacaktır bence :)

daha ergo bişey olsa tadından yenmez

yeni retina mini ayped gelsinde oyunun dibine vuralım

• kesinlikle analog olmalı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.