Şimdi Ara

yardim edin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar orjinall siyah iphone 4s aldim appstore girince hemen internete bagliyor ve cyndia da icinde yüklü versiyon 5.1.1 cyndia actimdada memory bölümü geliyor ve ayrica kablosuz aga daha bulamiyorum bana lütfen yardim edin cihaz kesinlikle orjinalldir.....napicagm simdi?yoksa gercekden sahte mi iphoneum ama orjinall olmasi gerekiyor.........simdi dis gürünüsü ile resimler var
     yardim edin lütfen
     yardim edin lütfen
    simdi ilk aclis resmi
     yardim edin lütfen
    menüsü...
     yardim edin lütfen
    apple store aciyorm direk bu cikiyor
     yardim edin lütfen
    cyndia actigim zamanda bu cikiyor...
     yardim edin lütfen
    ve sign in yapmak istiyinde apple yada siri acmak istedigmde böyle oluyor ve gidiyor ama hicbisey olmuyor
     yardim edin lütfen
    bu orjinall mi degil mi annem aldi bana ama orjinall mi degil mi?orjinall ise restore yapsam sorunlar cözülür mü?

• pardon cümlerler kaymis ilk 2 resim dis görünüs sonra acilis sonra menü ve sonra apple store actigim zaman ve cyndiayi actikdan sonra ki resimler
  • internete hic baglanmadi yani sim karti bile takmadim daha ondan olabiliri mi acaba?
  • Ben de 5.1.1 kullanıyorum ama appstore öyle değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasil öyle degil anlamadim?iphone sahte mi ozaman?
  • Appstore şu şekilde bende:

yardim edin lütfen

• benim iphone sahte mi ozaman anlamadim sence sahte mi orjinall mi?
  • Bilmiyorum kardeş. Anormal ucuz bi fiyata aldıysan çakma olabilir.

• saskey005 S kullanıcısına yanıt
    ellere bakılırsa bayan bi arkadassın:)

• yok erkekim ve 13 yasindayim ve banyodan ciktim ve krem zürdüm ondan olabilir belki fiyatini bilmiyorum). ama cakma mi degil mi anliyamadim.....
  • ayrica menüde itunes simgesi yok ayarlardada itunes yok......anlamadim nmi
  • Arkadaşım elindeki cihaz %100 çin malı çakma iphone
    Üzgünüm
  • Bana da çin malı gibi geldi...
  • cin mali olamaz cünkü bende bitane var zaten hem cin mali hem dubai mali ve ikiside menü geciclerinde kasiyor ve arkasi aciliyor bunun acilmiyorum ve kasmiyor ve cin malinda ble itunes simga var bunda oda yok bu

ci malisa nasil jailbreak yapmislar onu anlamadim ve simdi teyzemi araradim oh bana hediye etmisdi japonyadan almis ama sahte degil orjinnalerden almis japonyadan japonyada iphone farkli mi?
  • Geçmiş olsun iPhone Çin malı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WTF Viqqy -- 2 Ekim 2013; 19:01:26 >
  • tmm ozamam ps vita oynamaya devam bende suan galaxy tab 3 10.1 var almanyadan aldim fifa 14 var mi?android icin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saskey005

cin mali olamaz cünkü bende bitane var zaten hem cin mali hem dubai mali ve ikiside menü geciclerinde kasiyor ve arkasi aciliyor bunun acilmiyorum ve kasmiyor ve cin malinda ble itunes simga var bunda oda yok bu

ci malisa nasil jailbreak yapmislar onu anlamadim ve simdi teyzemi araradim oh bana hediye etmisdi japonyadan almis ama sahte degil orjinnalerden almis japonyadan japonyada iphone farkli mi?

Bu telefon sahte yani çakma ürün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • number352 kullanıcısına yanıt
    hahahaha abı onamı dıkkat ettın ya :)))
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    moruk nabim direk dikkatimi cekti :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.