Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (1681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16791680168116821683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    notumuzu aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

14.500 km deyim. 1 yılda 15 bini bulduk :)

2025 yılında dizelle benzin arasındaki farkı kapatmış oluyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2015

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: newerdais

1 depo 1200km dedi, bende saygı duydum

saygılar sevgiler.

bende sedar hoca gibi sebepsizce gülüyorum herhalde.

Yapan yapar hocam saygı duyarım, ki revival işkembeden sallamaz.

Atilla Beye güldüm ben.

ben benzinli Golf le 950 km yapmışsam 1200 km de bir başkasıyla yapılabilir serdar hocam. ona saygılıyız. yanlış anlaşılma olmasın.

bende olanlara gülüyorum. keşke olmasa böyle şeyler.

Faruk hoca gümüşhanade mi. yakınız baya.

dizel + 10lt daha fazla yakıt (depo 60lt) 1200km yol gidiyor. bizim tdi 60lt ile 1400km gidebilir. 1.2tsi 1 depo benzinle 1050km gidiyor.
    1.4tsi 122hp 1 depo ile, ben 600km gidiyorum. kötü kullanıcıyım

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

quote:

1 depo 1200km dedi, bende saygı duydum

saygılar sevgiler.

bende sedar hoca gibi sebepsizce gülüyorum herhalde.

Yapan yapar hocam saygı duyarım, ki revival işkembeden sallamaz.

Atilla Beye güldüm ben.

ben benzinli Golf le 950 km yapmışsam 1200 km de bir başkasıyla yapılabilir serdar hocam. ona saygılıyız. yanlış anlaşılma olmasın.

bende olanlara gülüyorum. keşke olmasa böyle şeyler.

Faruk hoca gümüşhanade mi. yakınız baya.

dizel + 10lt daha fazla yakıt (depo 60lt) 1200km yol gidiyor. bizim tdi 60lt ile 1400km gidebilir. 1.2tsi 1 depo benzinle 1050km gidiyor.
    1.4tsi 122hp 1 depo ile, ben 600km gidiyorum. kötü kullanıcıyım

şehir içi verisi değil mi abi bu. istanbulda olur o kadar.

• 20bine az kaldı 1. Yaşgününe de bir 15 gün var

• 12400 civarı. 2 gün sonra yaşı doluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maverickx

Arkadaşlar bir aksilik olmazsa bir hafta 10 gün içerisinde aracımı teslim alacağım.
    Buradan bir arkadaş sıfır araç alırken neleri kontrol etmeliyiz gibi bir form paylaşmıştı,
    okuduğumu hatırlıyorum ama bulamadım.
    Linkini atar mısınız ya da formu gönderebilir misiniz?

SILVERSHADOW sayfanın linkini atmış, teşekkürler.

hakan hoca hoş geldin. araç opsiyonlar ne şekil. alta imzayı atalım o zaman.

sağolun hocam hoşbulduk.
    Araç 1.4 122 highline-beyaz-u-led ve anahtarsız çalıştırma
    alta imzayı ekleme kısmını bulursam halledicem onu da

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bir aksilik olmazsa bir hafta 10 gün içerisinde aracımı teslim alacağım.
    Buradan bir arkadaş sıfır araç alırken neleri kontrol etmeliyiz gibi bir form paylaşmıştı,
    okuduğumu hatırlıyorum ama bulamadım.
    Linkini atar mısınız ya da formu gönderebilir misiniz?

SILVERSHADOW sayfanın linkini atmış, teşekkürler.

hakan hoca hoş geldin. araç opsiyonlar ne şekil. alta imzayı atalım o zaman.

sağolun hocam hoşbulduk.
    Araç 1.4 122 highline-beyaz-u-led ve anahtarsız çalıştırma
    alta imzayı ekleme kısmını bulursam halledicem onu da

çok iyi. nazar deymesin.

canlı canlı fotoları bekleriz inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 20 Ekim 2014; 19:08:38 >

• Bugün ilandan ötürü bir arkadas beni aradi. Forumu takip ediyorsa selam göndereyim kendisine buradan. Arkadaş GOLF almayı düşünüyor. İkinci el veya 0km kesin kararı oluşmamış. Bayiye gitmiş. İstanbul içinde benzinliler 12 - 13 litre yakar demişler kendisine. Bunu söyleyen bir satış temsilcisi. Bizler burada Yasin, Emir, Orhan, Nazım, Faruk ve diger hocalar 1 senede neredeyse 20.000km dolaylarını geride birakmisiz, 1 kere benzinli almasaydik demedik ve en çok yakanimiz en berbat trafiğe rağmen 8.5 litre ortalama yakalamışken bir satış temsilcisinin bunu diyerek potansiyel bir müşterisini sadece dizel araç satabilmek uğruna farklı markalara kaptirmak çabasını anlamam mümkün değil. Benzinli 13 yakarsa dizel % 30 az yaksa 9 litre mi yakacak? Benzinli 13 yakacak dizel 5.5 litre. Böyle bir dünya mı var? Burada yaziyoruz 1.2 Tsi ile 1.6 Tdi aynı alt yapıda araclar ve 15.000-TL fark senede 20.000km dolaylarında yapılıyorsa verilmeyebilir diye. Demek ki dizel üzerinden elde edilen ne büyük bir kâr rantı var ki aymaz satıcı göz göre göre yalan söyleyebiliyor. Pes...

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Bugün ilandan ötürü bir arkadas beni aradi. Forumu takip ediyorsa selam göndereyim kendisine buradan. Arkadaş GOLF almayı düşünüyor. İkinci el veya 0km kesin kararı oluşmamış. Bayiye gitmiş. İstanbul içinde benzinliler 12 - 13 litre yakar demişler kendisine. Bunu söyleyen bir satış temsilcisi. Bizler burada Yasin, Emir, Orhan, Nazım, Faruk ve diger hocalar 1 senede neredeyse 20.000km dolaylarını geride birakmisiz, 1 kere benzinli almasaydik demedik ve en çok yakanimiz en berbat trafiğe rağmen 8.5 litre ortalama yakalamışken bir satış temsilcisinin bunu diyerek potansiyel bir müşterisini sadece dizel araç satabilmek uğruna farklı markalara kaptirmak çabasını anlamam mümkün değil. Benzinli 13 yakarsa dizel % 30 az yaksa 9 litre mi yakacak? Benzinli 13 yakacak dizel 5.5 litre. Böyle bir dünya mı var? Burada yaziyoruz 1.2 Tsi ile 1.6 Tdi aynı alt yapıda araclar ve 15.000-TL fark senede 20.000km dolaylarında yapılıyorsa verilmeyebilir diye. Demek ki dizel üzerinden elde edilen ne büyük bir kâr rantı var ki aymaz satıcı göz göre göre yalan söyleyebiliyor. Pes...

Adam olmaz bunlar valla. Bunlar nasil meslek erbabi anlamak guc. Valla yanlis bilgi versem beni iki gunde kapinin onune koyarlar.

• Kismetse bende benim aslani persembe gunu yillik bakim icin maslak dogusa goturucem. 15400 km oldu ve yasina 1 ay var daha.

• Iyi aksamar cumleden. Serdar hocam ne sorcam sana 18 durbanla 17 dijon arasinda lastik yuks. Farki ne kdr?

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Bugün ilandan ötürü bir arkadas beni aradi. Forumu takip ediyorsa selam göndereyim kendisine buradan. Arkadaş GOLF almayı düşünüyor. İkinci el veya 0km kesin kararı oluşmamış. Bayiye gitmiş. İstanbul içinde benzinliler 12 - 13 litre yakar demişler kendisine. Bunu söyleyen bir satış temsilcisi. Bizler burada Yasin, Emir, Orhan, Nazım, Faruk ve diger hocalar 1 senede neredeyse 20.000km dolaylarını geride birakmisiz, 1 kere benzinli almasaydik demedik ve en çok yakanimiz en berbat trafiğe rağmen 8.5 litre ortalama yakalamışken bir satış temsilcisinin bunu diyerek potansiyel bir müşterisini sadece dizel araç satabilmek uğruna farklı markalara kaptirmak çabasını anlamam mümkün değil. Benzinli 13 yakarsa dizel % 30 az yaksa 9 litre mi yakacak? Benzinli 13 yakacak dizel 5.5 litre. Böyle bir dünya mı var? Burada yaziyoruz 1.2 Tsi ile 1.6 Tdi aynı alt yapıda araclar ve 15.000-TL fark senede 20.000km dolaylarında yapılıyorsa verilmeyebilir diye. Demek ki dizel üzerinden elde edilen ne büyük bir kâr rantı var ki aymaz satıcı göz göre göre yalan söyleyebiliyor. Pes...

haklısın tarık hocam. bu açıklama çok iyi oldu.

• nerdesin çiğerim
  • quote:

nerdesin çiğerim

bir de bak ne soracam diyor. yau adamım bütün forum senin.
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Hocam bunları elemeleri lazım ama...Geçen hafta depoyu fulledikten sonra sürekli 5500 devir bandına çevirerek kullandım şehir içiydi üstelik,10 lt demedi bile.9küsür gösteriyodu.Böyle adamları barındırmamalılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ele.elec.eng.

Hocam bunları elemeleri lazım ama...Geçen hafta depoyu fulledikten sonra sürekli 5500 devir bandına çevirerek kullandım şehir içiydi üstelik,10 lt demedi bile.9küsür gösteriyodu.Böyle adamları barındırmamalılar

güncel tsi motorların ekonomisini, 1.2tsi motorun gücünü insanlara anlatıp inandırmak imkansız
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Bizde zaten dizel alanlar boşa almış durumda bak mahmut hocama anca 15k yapmış

• SATURNUS2015 kullanıcısına yanıt
    Kelkit'teyim hocam daha yakınız hatta. Demirözüne yakın taraflara geldim seçimlerde görev için ama Bayburt'a gelemedim. Sadece ortadan dere akıyor diyorlar

Yakıt konusuna gelirsek; Bursa'dan K.Maraş'a gitmeden önce yakıtı doldurmuştum 300 TL tutmuştu. Bu yakıtın yaklaşık 50 lirasını şehir içinde harcadıktan sonra yola çıktık. Depo 100 km daha gösteriyordu ama riske girmemek için Göksu'ya girmeden 100 TL'lik yakıt aldım. Merkeze girdiğimde de hemen hemen çeyrek deponun yarısı kadar vardı yanlış hatırlamıyorsam. Belki biraz düşmüştü. O da yolda radar uyarıları hariç 110'un altına düşmedim ve hızım ortalama 120 civarıydı. 90'a sabitlesem biraz daha fazla giderdi

• 
Sayfa: önceki 16791680168116821683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.