Şimdi Ara

Lumia 1020 ülkemiz fiyatı belli oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
1
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lumia 1020 ülkemiz fiyatı belli oldu

Nokia'nın 41MP çözünürlükteki kamerası ile ikinci PureView evresi olarak tanımladığı Windows Phone 8 akıllı telefonu Lumia 1020 bugün resmi bir etkinlikle ülkemizde de satışa sunuldu.

4.5 inçlik AMOLED ekranda 1280x768 piksel çözünürlük sunan Lumia 1020 modelinde 1.5GHz saat hızında çalışan çift Krait çekirdekli Snapdragon S4 işlemci, 2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, WiFi, Bluetooth, 2000mAh batarya şeklinde özellikler yer alıyor.

Lumia 1020 modelinin ülkemiz için belirlenen fiyatı 1999TL şeklinde. Önceki Lumia amiral gemi modellerine göre fiyatının oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Modelin şimdilik satışını sadece Turkcell kendi sanal mağazası üzerinden yapacak. Daha sonra ise tarifeli paketler belirlenecek. 

Lumia 1020 modeli şimdilik karşısında Galaxy S4 Zoom modelini bulacak. Sonrasında ise Sony Z1 de bu rekabete katılacak. Nokia'nın rekabeti iyice kızışan kamera odaklı akıllı telefon sınıfında nasıl bir başarı kazanacağını ise zaman gösterecek. 

• Nokia Türkiye, LG G2'nin Türkiye satış fiyatını görmemiş galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapma bunu yapma bunu... Aylardır bekliyorum ve 2000 tl den giriyor olmaz böyle şey...

• boyle bir özellikte tel. 1200 tl bandında çıkması gerekirdi.
    1 yıl sonra 800tl ye paralel ith. satılır

• Alınabilir tek WP8 modeli 1020 bence,salt kamerası için eksiklerine katlanılır ama fiyat konusunda da biraz yapıcı olsalarmış,gider ayak daha iyi satış rakamları elde ederlermiş.

Öte yandan LG nasıl etkilemiş insanları,G2'den pahalı telefonların artık çekeceği var.

• Adında Türk Kelimesi Olupda Türkleri Kazıklayan Firmayı Allah Bildiği Gibi Yapsın!
  • G2 bu senenin hiti. G2 varken bunu almak saçma olur.

• LG G2 muhteşem fiyatla girmiş bir kez daha anlamış olduk
  • biraz geç haber oldu diğer sitelere göre

• 1600 seviyesinde olması gerekirdi. 2000 ütopik bir rakam olmuş. Kısa zamanda 1700 leri görür. Lg yi fiyat konusunda tekrar tebrik ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Nokia Türkiye, LG G2nin Türkiye satış fiyatını görmemiş galiba.

Aynen katılıyorum LG resmen devrim yaptı diğer firmalar fiyat açıklayınca insan ondan sonra anlıyor

• Ben açıkçası bu telefonu almam. Nedenine gelince bir telefonun kullanım ömrü 2-3 sene anca. 3 sene içinde sanmıyorum ki başka bir marka 41 mp kameralı telefon yapsın. 3 sene sonra telefondan sıkılıp değiştirince 41 mp den 13 bilemedin 16 mp e düşmüş olacaksınız ve canınızı sıkacak bu durum. Ya da telefonu değiştirmek isteyeceksiniz ama gönlünüz elvermeyecek 41 mp li telefon boşta durmasın diye. En iyisi hiç almamak bence. 1000 liralık fotoğraf makinesi alıp 5-6 sene kullanırım daha iyi.

• Lumia 920 1600TL'den çıktı dün gördüm 999TL'idi

Buda 3-5 ay içinde 1500TL seviyesine iner.

• satış zor yaparlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat çok kötü, yanlış görmediysem çift çekirdekli işlemci var lumia 920-925 ile aynı işlemci, ram 2 gb olmuş birde hafıza 2 kart artmış, kamera konusunda zaten artık birşey söylemek istemiyorum şu nokia ya biri telefon üreticisi olduğunu fotoğraf makinasına bu kadar kasmamaları gerektiğini söylemeli.
  • şerefsizlikten mezarcılıktan başka bişey değil yaptıkları, ya tutarsa mantığı!.., en fazla 1500 eder; 2 - 3 ay sonra kmse almayınca görürler boylarının ölçülerini o zaman düşer fiyatı 1500 altı bişeye..
  • Yuh 1999 ne ya tamam kamerası iyi de o paraya slr makina + lumia 520 al daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satmaz 1300 falan olmalıydı

• 2Bin TL zenginler için

1500 TL olunca meraklı ve çözümsüz , derdi olmayanlar için

6 Ay sonra yaz kampasında 999 TL olunca ( bunun atası 699tl olmuştu 1 yılda ) hep beraber güleriz

NEXUS 5 gelsin biz onu bekliyoruz !

NOT : LG G2 alın 6 kullanın sonra satın O paraya da bu cihazın SIFIRINI alın )))

İP4s ve 41mp purewiew e bakarsanız anlarsınız.....

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.