Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı Saat 21:00 'Samsung Note 3'ü inceliyor, Nokia 1020 hakkında konuşuyor sizden gelen sorulara cevap veriyoruz.' (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
1
Favori
7.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o cihazda donan Android değil SAMSUNG yazılımcısının eklediği zırvalıklar donuyor iftira atma ezik...
  • Samsung gerçekten bu sefer tasarımı iyi kıvırmış. Çok hoşuma gitti siyah telefon, tam iş adamı telefonu görünümünde. Siyah s4 var bende ama arka kapak tırt tabi Note 3'ün yanında ama telefonun ön yüzü kaliteli gözüküyor. Bu arada biri nexus nexus diye zırlıyor, mesut abi verdi ayarı da sustu. Kardeşim saf android kullanmanın tek bi yararı var güncelleme ilk sana çıkar. Gerisi aynı. Nexus'un ara yüzü bana göre hoş değil. Sen dersin şimdi yağ gibi akıyor yani stabil peki, ee htc one da stabil napacaz ? S4 te ilk çıktığına göre stabil sayılır. Note 3 stabil. Xperia Z stabil. Lg G2 stabil. Yani sırf sende nexus var veya alacaksın diye Samsung'a laf atma. Google Android'i satıyorsa en büyük kar payı Samsung dan geliyor onlara.

• Biri de dememiş ki Mesut bey Aşkitom nedir??

Paris aramasında da Paris dekoltesi haberinin tıklandığı gözlerden kaçmadı. Telefondan çok detaylarla ilgilendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Force -- 3 Ekim 2013; 7:26:49 >
  • Fiyat 1000tl civari olursa satar gibi..

• Galaxy Note 3 Şu anda dünyanın en hızlî ve en çok Ram'e sahip telefonu.Ama yazılım niye öyle vasat anlam veremiyorum.IOS gibi yag gibi akmıyor Android.Ama Note 3 gerçekten mükemmel olmuş.Arka kapagı çok begendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Bey,

Galaxy S4 mü yoksa Note 3 mü? Note3 cepte taşımaz gibime geliyor... Sizce?

• SAmsung Grey marketten şikayet etmeden önce yurt dışında satılan tüm modelleri getirsin. Türkiye'ye Tabletlerin telefon destekli olanları hiç gelmiyor.

• asksevgidostluk A kullanıcısına yanıt
    nasıl gelmiyor T210 modeli Galaxy Tab 3 7" modelini satılmıyor mu? kulaklık takınca telefon olarak çalışıyormuş...
  • Bu adam bir harika dostum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

nasıl gelmiyor T210 modeli Galaxy Tab 3 7 modelini satılmıyor mu? kulaklık takınca telefon olarak çalışıyormuş...

T210 modelinde 3g bile yok nasıl telefon özelliği olsun?

• yasinadin kullanıcısına yanıt
    kimisi de Avrupa'dan gelen cihazlar çalışmayacak,Orta doğudan gelenler çalışacak diyor bakalım bekliyoruz bende Suudi Arabistan'dan alacağım eğer sim kilit olayı başıma bela olursa s600'lü s4 veya g2 alacağım :)
  • Eksik olma Mesutcum :)
    (videodaki son cumlelerinin sıcaklığıyla bunu söyledim)

• asksevgidostluk A kullanıcısına yanıt
    sen öyle san... adamlar 3G olan modeli T210 ve TURKCELL'de bunu satıyor... VATANBİLGİSYAR'da satılan model yorumlarını oku alan adam yazmış... 3G var ve kulaklıkla telefon olarak çalışıyor...
  • telefon istediği kadar türkçe olsun eğer kernel tr değilse yani kies e takıldığında cihaz adı yanında (TUR) yazmıyorsa arama menüsünde rehberdeki türkçe karakterleri algılamıyor.sanırım elinizdeki cihazda yurtdışı.sıkıntı bundan çıkıyor.bunu kendi cihazımda farklı ülkelerin romlarını denerken farketmiştim ;)

• grezimonk kullanıcısına yanıt
    nasıl yani
  • note3 e doydum resmen süper programdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcitalip

kimisi de Avrupa'dan gelen cihazlar çalışmayacak,Orta doğudan gelenler çalışacak diyor bakalım bekliyoruz bende Suudi Arabistan'dan alacağım eğer sim kilit olayı başıma bela olursa s600'lü s4 veya g2 alacağım :)

suudi arabistanda n9005 yok diye biliyorum , valla ben note 3 un s800 lusunden umidi kestim note 3 active i bekliycem ay sonunda tanıtılcakmıs , active ler tek versyon oluyor ve s800 olacakhttp://www.sammobile.com/2013/10/02/could-the-sm-g910-be-samsungs-flexible-display-smartphone/ . bakalım insallah ondada hayal kırıklıgı yasamayız.

sketchbook pro da resim cizme olayı yuzunden ve cizimle ugrastıgımdan phablet tarzı cihazlar hep ilgilmi cekiyor bu isin lideride note serisi ona rakip gelecek olan lumia 1520 var bir de cıkınca ona bakicam gerci lumia 1520 de s pen yok ama belki z ultradaki gibi her hangi bir kalemle cizim yapma olanagı vardır gorucez, her ne kadar mesut bey windows phone almayın desede telefonun ozellikleri cok guzele benziyor bakalim ay sonuna kadar ak koyun kara koyun belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 3 Ekim 2013; 22:11:43 >

• yasinadin kullanıcısına yanıt
    nasıl n9005 yok ya :)

görüldüğü gibi var,Arabistan'da 2 versiyon da satışta çünkü adamlarda 4G var...

benim artık samsung harici diğer cihazlar pek ilgimi çekmiyor tamam kimisi seste kimisi kamerada geçiyor eyvallah ama ortalama bir cihaz isterseniz samsungdan başka alınası cihaz olmuyor...
  • note 3'deki gemili wallpaper'ı paylaşmanız mümkün mü acaba yada nereden bulabilirim
  • Bence Note 3'ün kapağındaki o suni derinin zamanla köşeleri aşınacak, iplikleri çıkacak parça parça olacak, çabuk deforme olabilecek bir yapıya sahip gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.