Şimdi Ara

MÜJDE ATRİX'İNİZE STABİL ANDROİD 4.4.4 KİTKAT DOPİNGİ!!KAMERA,WİFİ,BT 02.20.15 UPDATE (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
3
Favori
33.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ramazan12345

son kernel mükemmel ne ısınma var ne de sorun
    https://www.dropbox.com/sh/npbgtozd4w0ahiv/VIA6JjSf4l
    kernel listesi burada sürekli buradan güncellenir adresi favorilerine ekle

Kardeş cm 10.1 yüklü bende epinter ilk defa rom yukledim isinma ve sarj sorunum var kernel nasil yukleniyor yapabilir miyim ben acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SMHSNGN

arkadaşlar bu son kernel güncellemesinden sonra wifi çalışmıyor bende neden acaba

kardeş burdaki dosyaları indir kur bendede aynı sorun olmuştu

http://yadi.sk/d/dtZzm7vHPFHc5

wipeları tam yap hafıza kartını temizle sonra dosyaları içine at

cmw içindeki mount and storage un içindeki wipelarıdayap kardesim sonra romu kur teli aç başlangıç ayarlarını yap sonra cmw'den gappsı ve kerneli kur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

quote:

Kardeş cm 10.1 yüklü bende epinter ilk defa rom yukledim isinma ve sarj sorunum var kernel nasil yukleniyor yapabilir miyim ben acaba

rom yükler gibi kuruyosun kardeş recovery moddan install form sd card ı seç kur rom kurar gibi

http://yadi.sk/d/dtZzm7vHPFHc5 burda bende çalışanlar var romuda indirip dene burdakini ramazan kardeşimin linktekiler olmazsa eğer. farkediyo çünkü cihaza göre bazı kernelle gappslar

• quote:

Orijinalden alıntı: aCipH

quote:

quote:

rom yükler gibi kuruyosun kardeş recovery moddan install form sd card ı seç kur rom kurar gibi

http://yadi.sk/d/dtZzm7vHPFHc5 burda bende çalışanlar var romuda indirip dene burdakini ramazan kardeşimin linktekiler olmazsa eğer. farkediyo çünkü cihaza göre bazı kernelle gappslar

Su an epinter var sadece üstüne kerneli atsam olur dimi kardeş

• quote:

Su an epinter var sadece üstüne kerneli atsam olur dimi kardeş

evet sadece indiriğiniz kerneli install zip diyerek kuracaksınız 1sn. de bitiyor zaten o kadar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMHSNGN

arkadaşlar bu son kernel güncellemesinden sonra wifi çalışmıyor bende neden acaba

kerneli yanlış yüklemiş veya farklı rom kullanıyor olabilirsiniz
    kullandığıız roma göre kernel yükleyin
    tavsiye rom epinter 2013 12 11 cm10.1
    tavsiye kernel kernel-2014_04_24_11_41_cm10_1.zip
    yine aynı sorun olursa hafıza kartınızı çıkarın cihazdaki öenmli dosyalarınızın yedeğini alın herşeyi formatlayın tüm wipeleri yapın tekrar deneyin

• ramazan12345 kullanıcısına yanıt
    ustadır kendisi saygılar
  • aCipH A kullanıcısına yanıt
    estafilluah sağolun hocam
  • Son kernelde

1-)kamera orjinal kadar iyi mi?
    2-)şarj durumu orjinal kadar iyi mi?
    3-)tangodan görünyülü görüşme yapılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isokocak

Son kernelde

1bana göre orjinalden iyi kamera var
    2sarj konusu orjinal kadar gitmiyor okadarını bekleme derim çünkü orjinaldeki gibi bom boş bi rom yok şu an elimde telefondan keyif aldım şahsen
    3tangoyu denemedim ama ön kamera çalışıyor.
  • quote:

Son kernelde

@aCipH hocam yazmış ama bende kendi deneyimi mi yazayım sakın yanlış anlaışılma olmasın lütfen
    1 Kamera stok roma göre aynı fakat çekilen resmin bit derinliği ve iso değerleri stok romda daha iyi gibi görünüyor.
    2 Şarj durumu stok ile aynı stok romda ısınma vardı bu romda yok
    3 tangoyu denemedim hangouts denedim ufak tefek buglar oldu

peki bu romu kullanmaya değermi? DEĞER

• quote:

quote:

Son kernelde

@aCipH hocam yazmış ama bende kendi deneyimi mi yazayım sakın yanlış anlaışılma olmasın lütfen
    1 Kamera stok roma göre aynı fakat çekilen resmin bit derinliği ve iso değerleri stok romda daha iyi gibi görünüyor.
    2 Şarj durumu stok ile aynı stok romda ısınma vardı bu romda yok
    3 tangoyu denemedim hangouts denedim ufak tefek buglar oldu

peki bu romu kullanmaya değermi? DEĞER

kesinlikle değer. kamera arayüz olarak dedim ben iso değerlerine falan takılmadım :D cm10 da kamera yoktu çünkü :D şükrediyorum şuanda

• eğer bu dedikleriniz dogtuysa telefonu satmaktan vazgececgim ben 27 mart tarihli kerneli kullanyrdm şarj ve kamera iyi değildi :)
  • isokocak kullanıcısına yanıt
    Dene kardes denemekten zarar cikmaz ama yedegini almayi unutma orjinalinin sorun olursa geri donersin. Cunku bu dusunceler sahsi goruslerimiz. Belki sen farkli dusunursun romlar hakkinda :)

• quote:

Dene kardes denemekten zarar cikmaz ama yedegini almayi unutma orjinalinin sorun olursa geri donersin. Cunku bu dusunceler sahsi goruslerimiz. Belki sen farkli dusunursun romlar hakkinda :)

Hocam ben yanlış mı yukluyrm acaba romu mesela rom yulkleynce herseyım fotolar muzıkler rehber falan heps geri yuklenyr sanırm gmail hesabıma kaydediyr cunku herhangi bir yedekleme işlemi yapmıyrm rom da yuklnıyor sıkıntı olmuyor wipe yaparken nereleri ve sırasını yazar mısınız lütfen teyit olması amacııyla ?
  • quote:

quote:

Hocam ben yanlış mı yukluyrm acaba romu mesela rom yulkleynce herseyım fotolar muzıkler rehber falan heps geri yuklenyr sanırm gmail hesabıma kaydediyr cunku herhangi bir yedekleme işlemi yapmıyrm rom da yuklnıyor sıkıntı olmuyor wipe yaparken nereleri ve sırasını yazar mısınız lütfen teyit olması amacııyla ?

ramazan hocam sende doğrumu sıralama teyit ette :)

şimdi ben tertemiz bir telefon için oncelikle recovery moda girip(ses kısma+power) menüden sırasıyla

1-wipe data/factory reset
    2-wipe cache partition
    3-mounts and storage'e girip
    3.1-format /cache
    3.2-format /data
    3.3-format /osh
    3.4-format /system
    3.5-format /preinstall
    3.6-format /emmc
    3.7-format /sd-ext
    3.8-format /sdcard(ramazan hocam ben alayını temizlemekten yanayım her ne kadar sen çıkartın desende :D)
    4.http://yadi.sk/d/dtZzm7vHPFHc5 linkinden (bende çalışan rom-gapps-kernel) dosyaları indirip sdcard içine atın
    5.installzip from sdcard --> choose zip from sdcard
    6.indirdiğiniz romu kurun
    7.telefonu açın ve başlangıç kurulumlarını yapın fakat telefonun gmaildeki yedeğini yüklemeyin tavsiyem
    8.recoverymoda dönüp sdcarddaki gappsı kurun üstüne kerneli kurun
    9.advange-->wipe dalvik cache
    10.wipe battery stats
    11.reboot system now

hayırlı olsun...

• aCipH A kullanıcısına yanıt
    aynen hocam doğrudur
  • Yükledik bakalım 355e satıyrdm piranha zen alacaktım vazgectım gibi hala sansm var 1-2 gun kullanaym bakalm sizce piranha zen alayım mı :D
    Sahsi gorusumu sunarsam benim icimi rahatlatcak telefon degil bunu kullanirim daha iyi tavsiye etmiyorum ben arastirmak lazim ama arastirmadim ben pek :)bakalim kesin kararini verde arastiririz :))

Bana sıfır piranha zen verseler yine de değişmem atrix hala gözbebeğim :)
    Bence zen den uzak dur hocam atrix in malzeme kalitesi var yedek parça da bol yine de sen bilirsin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.