Şimdi Ara

iphone 5s T-Mobile contract-free Tr'de çalışır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorum şu yakın bir tanıdığım amerikaya gidiyor şu an yoldadır kendisi kendisine bir iphone 5s alıcak bende rica ettim bir tanede bana getirecek ama şu T mobile contract free olayını çözemedim ben sıkıntı çıkarırmı Tr de?

• quote:

Orijinalden alıntı: Révoltant

Sorum şu yakın bir tanıdığım amerikaya gidiyor şu an yoldadır kendisi kendisine bir iphone 5s alıcak bende rica ettim bir tanede bana getirecek ama şu T mobile contract free olayını çözemedim ben sıkıntı çıkarırmı Tr de?

Calisir ama once t-mobile i arayip sim kildini actiracaksiniz sonra 40 gun bekleyceksiniz o zaman calisir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Orijinalden alıntı: Révoltant

Sorum şu yakın bir tanıdığım amerikaya gidiyor şu an yoldadır kendisi kendisine bir iphone 5s alıcak bende rica ettim bir tanede bana getirecek ama şu T mobile contract free olayını çözemedim ben sıkıntı çıkarırmı Tr de?

Calisir ama once t-mobile i arayip sim kildini actiracaksiniz sonra 40 gun bekleyceksiniz o zaman calisir

Benim arkadaş o zaman cihazı aldığı zaman benim cihazı açması gerekicek sanırım ? yoksa telefonu açmadanda yapılabilir mi?
    ve T mobile olmayan direk sim free olan 5s ' in ne zaman çıkacağı bellimi ? teşekkürler
  • Révoltant kullanıcısına yanıt
    Full price at&t alsın o simkilitsiz siz neden t-mobile istiyosunuz onu ben anlamadım zaten. Ben at&t full price aldım kullanıyorum sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 gun bekleme durumu tmobile'in kendi dukkanlarindan alinirsa gecerli, apple store dan alinanlarda oyle bir durum yok deniyor. Bakiniz macrumors forumlari.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fullprice att var mı hocam?

Sitelerinde sadece tmobilede var contract free.

Kontratsız Att i5S'i att storedanmı aldınız apple storedanmı?

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    Apple store dan aldim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

40 gun bekleme durumu tmobile'in kendi dukkanlarindan alinirsa gecerli, apple store dan alinanlarda oyle bir durum yok deniyor. Bakiniz macrumors forumlari.

+1
  • Arkadaslar 20 eylulde apple storedan t mobile contract free iphone 5s aldim. Abd de bi hafta t mobile ile kullandim. Suan turkiyedeyim. Dun imei kaydini yaptirdim. Suan vodafone hattimi sorunsuz kullaniyorum.

• Yok artik daha neler ben ne aldigimi bilmiyor muyum istiyosan faturanin resmini koyuyum. Almasini bileceksin gidip unlock istiyorum dersen sana kapiyi gosterirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.