Şimdi Ara

Ram alırken neye dikkat etmelıyım (notebook)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben dizüstü bilgisayarıma 4 gb ram almak istiyorum yanlız alırken dıkkat etmemız gereken bı husus var mı yanı ddr3 alcam notebook ramı olcak bunları bılıyorum soktum laptopu bos slot var zaten tek 4 gb varmıs 4 daha alıp 8 yapcam bu ddr3 ve notebook ramı harıcınde baska dıkkat etmem gereken bırsey var mı ?

• Merhabalar; makinenizin marka ve modelini belirtebilirseniz uyumlu ram kontrolünü yapabilirim. 1066,1333 ya da 1600MHz desteği olabilir. Makine bilgisi doğrultusunda karar verilmesi daha sağlıklı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilendenal Destek

Merhabalar; makinenizin marka ve modelini belirtebilirseniz uyumlu ram kontrolünü yapabilirim. 1066,1333 ya da 1600MHz desteği olabilir. Makine bilgisi doğrultusunda karar verilmesi daha sağlıklı olacaktır.

DELL İNSPİRON 5520-6169 modeli
  • notebook upgrade olayi masaustu gibi degil.kagit uzerinde calismasi gereken ayni yerden ayni marka model aldigin ramler calismayabiliyor mavi ekran verebiliyor.4gb ram yeterli 8gb makineyi hizlandirmaz.
  • bana yetersiz geliyor ayrıca bir sorun cıkacagını pek zannetmıyorum
  • Ram kadar işlemcide önemli.Onu iyi kullanabilmek için iyi işlemci lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer Men

Ram kadar işlemcide önemli.Onu iyi kullanabilmek için iyi işlemci lazım

İntel Core İ5 işlemciye sahibim.
  • Tamam o zaman .Bende almayı düşünüyorum.Alıpta memnun kalırsan pm atarsın.
  • BENDEDE ASUS N53 SN SZ002V VAR BENDE YÜKSELTMEK İSTİYORUM TAVSİYELERİNİZ
  • burty123 kullanıcısına yanıt
    dell inspiron 5520-6169 modelinde 1600 mhz 4 gb veya 8 gb kullanabilirsiniz . aşağıdaki linkte kullanabileceğiniz ramleri bulabilirsiniz.

http://www.bilendenal.com/search.aspx?pIcerik=kvr16s
  • cekto C kullanıcısına yanıt
    sizin notebookunuzda çoğu notebooka göre farkı 4 slotunun olması . 4 gb 1333 dual rank ramlerle toplam 16 gb a çıkabilirsiniz. kullanabileceğiniz ram aşağıdaki linkte var.

http://www.bilendenal.com/search.aspx?pIcerik=Kingston%204GB%20DDR3%201333MHz%20CL9%20Notebook%20Belle%C4%9Fi%20Mod%C3%BCl%20KVR1333D3S9/4G
  • İşlemci ve model
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.