Şimdi Ara

iPad kendi kendine hareket ediyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
22.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi oyun oynarken veya internette gezerken kendi kendine dokunmaya başlıyor ekrana. Mesela facebookta geziyorum bi anda beni uygulamadan atıyor(öyle part diye kapanma değil home tuşuna basmışım gibi) ve başka uygulamalar açmaya başlıyor. Kapatıp açınca da düzelmiyor. 3 kez restore etmeme rağmen düzelmedi. Gold bilgisayardan aldım. iPad mini 16 gb wifi..

• Garantisi varsa bi baktır.
  • Birkaç gün önce,İos 7 ye geçince,böyle bir sorun çıktı diye konu açılmıstı,sonraki güncellemeyi bekleyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caferhan -- 30 Eylül 2013; 20:55:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Home tuşunda kısa devre var gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olanlar cihaz şarja takılı iken mi oluyor?
  • konu başlığına bakınca ipad ayaklanıp gidiyormuymuş dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

konu başlığına bakınca ipad ayaklanıp gidiyormuymuş dedim :)

Sesli güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

konu başlığına bakınca ipad ayaklanıp gidiyormuymuş dedim :)

Bende sizin şu ipade söleyinde benim iphoneyi şu ileri kadar bıraksın dicektim :D

• Evet ios 6dayken hiç böyle bir şey olmamıştı. internette yabancı forumları biraz araştırdım. aynı şeyi yaşayan bir çok insan var. amerikada ve avrupadakiler cihazı applestoredan direk değiştirmişler. ama türkiyede maalesef böyle bir şey yok. garantiye göndersem bir ay gelmeyecek. bir ay sonunda da sadece restore edip gönderecekler. olan şeyin de home tuşu ile bi alakası yok. mesela klavyede bir şey yazarken önce tuşlar kendiliğinden basılmaya başlıyor. ben birhggggghhhhhhhhgggggd..hhhhhgggrrgg...... bunun gibi.. oyunlarda falan kendi kendine nitro basmalar falan. zamanında ios 4 (tam bilmiyorum) ilk çıktığında böyle bir glitch olmuş. bir sonraki güncellemede düzelmiş. şu anda beta 6 yüklüyorum biraz onunla idare edeceğim..

• http://www.youtube.com/watch?v=DXCLeLl8iCI Bu da videosu. Aynı sorunu ios 6da yaşayan da varmış
  • http://www.youtube.com/watch?v=Qr6NEpMdq-c bir video daha buldum aslında iş ciddi olmasa eğlenceli bir şey
  • Bence bir okut üflet
    Her şeye rağmen garantiye ver bence

• aynı sorun bende de var. Ipad mini aldıktan 15 gün sonra sorunu yaşamaya başladım. IOS 7 ye güncelledim 2-3 gün düzgün çalıştı sonra tekrar kendi kendine uygulama açıp kapatmaya başladı. 2 gün önce servise gönderdim değişim talep ettim. sonucu sizlerle paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecureSpy

Bu olanlar cihaz şarja takılı iken mi oluyor?

Aynen cozum bu soruda gizli

• Hocam benim ipad 2 m vardı eskiden onda bi kere yaşadım böyle bi olay sonra yok oldu ve ipad 3 e geçiş yapdım

• İpad'ınızın icine cin girmiştir cin :)
  • Arkadaşlar ipadi servise göndermiştim. Sıfırlayıp göndermişlerdi. Tekrar gönderdim ve zorlu bi süreçten sonra dün servisten aldım. Benim de tahmin ettiğim gibi dokunmatik panel değiştirilmiş. Şimdilik bi sorun gözükmüyor. Ama orjinal panel yerine farklı bir panel kullanmışlar. Ekran çok daha yumuşak. Bir sorun çıkartır mı bilmiyorum ama şimdilik memnunum. Bence siz de servise göndermelisiniz. Veya Apple'ın kendi müşteri hizmetlerini arayın çok yardımcı oluyorlar
  • Benim ipod touchta da şarjdayken böyle olurdu. Orjinal şarj cihazı ve kablo kullanın, zaten orjinalse pc'den şarj edince oluyor mu diye kontrol edin, kabloda mı şarj cihazında mı sorun hangisindeyse onu değiştirin.

• Eğer şarza takılıysa (ve çoğunlukla yatak gibi bol metalli bişeyin altındaysa) statik elektrikten oluyor. Home tuşuna başlamaz bence 5 parmak olarak algılıyodur ekran. Şama eğer şarza takılı değilkende olursa garantiye gönderin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykan59

aynı sorun bende de var. Ipad mini aldıktan 15 gün sonra sorunu yaşamaya başladım. IOS 7 ye güncelledim 2-3 gün düzgün çalıştı sonra tekrar kendi kendine uygulama açıp kapatmaya başladı. 2 gün önce servise gönderdim değişim talep ettim. sonucu sizlerle paylaşırım.

cihazımı garantiden yenisi ile değiştirdiler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.