Şimdi Ara

Toshiba Özel: Yeni dizüstü bilgisayarlar, tabletler, kameralar ve dahası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toshiba'nın yeni nesil bilgisayarlarını, Nvidia Tegra 4 ve Windows 8 tabanlı tablet bilgisayarlarını, Türkiye'deki televizyon çalışmalarını ve yeni aksiyon kamerasını, Toshiba dendiğinde akıllara gelen ilk isim olan TNB A.Ş Genel Müdürü Aytaç Biter ile konuştuk. Samimi cevaplar veren  Aytaç bey, televizyon pazarında amaçlarının Türkiye'de en çok satan Japon TV markası olmayı hedeflediklerini söylerken, kullanıcılara yönelik çeşitli tavsiyelerde de bulunuyor. Toshiba'nın teknik servis ve satış sonrası hizmet tarafında yaptığı yeniliklerin de açıklandığı video, teknoloji sektörüne ışık tutan detaylarıyla da izleyicisini bilgi dolu bir atmosfer içerisinde tutuyor.

• Video bulunamadı iletisi Çıkıyor :(

• Çok aradık malesef Video Bulunamadı.

• Gopro dan haberi olmayan veya yok sayan hatta üstüne bisi atan adam
  • Toshiba markası iyidir. Türkiye de de seveni çoktur. Aytaç Biter kadar ürünlerini iyi tanıyan rakiplerini iyi analiz eden bir yönetici yoktur.

• olmasada olur bir marka

• Aytaç Bey olaya çok hakim be..

• Toshiba ürünü kullanmam sevmem cok yetersiz ve dandik geliyor bana en son tercıh etcegım marka

• quote:

Orijinalden alıntı: AYSIN

Toshiba markası iyidir. Türkiye de de seveni çoktur. Aytaç Biter kadar ürünlerini iyi tanıyan rakiplerini iyi analiz eden bir yönetici yoktur.

bir toshiba nın fanı eksikti hoş geldiniz:)26 mesaj atmışsınız hepsi toshiba ile ilgili:) ya da çalışanısınızdır bilemedim bak şimdi:)

üstte de son derece seviyeli bir eleştiri vardı dh ye.nereye uçtuysa artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 1 Ekim 2013; 3:13:08 >
  • Sevgili ERDİ, sizden beklemediğim bir hareketti :S Yorumumu hangi sebeple sildiniz acaba ? Yorumumun kaybolduğunu görünce, ' Yazık ' dedim... Ben farklı yerlere konu açıp da belirtebilirdim, Fakat az kişinin kulağına gitsin diye pek ilginin olmayacağını düşündüğüm konuya yorum yaptım. Yorumumu seviyeli şekilde yapamayacaksam buranın anlamı ne !
    Doğru söyleyeni kovarlarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

Sevgili ERDİ, sizden beklemediğim bir hareketti :S Yorumumu hangi sebeple sildiniz acaba ? Yorumumun kaybolduğunu görünce, ' Yazık ' dedim... Ben farklı yerlere konu açıp da belirtebilirdim, Fakat az kişinin kulağına gitsin diye pek ilginin olmayacağını düşündüğüm konuya yorum yaptım. Yorumumu seviyeli şekilde yapamayacaksam buranın anlamı ne !
    Doğru söyleyeni kovarlarmış.

Merhaba,

Yorum/eleştri yapmak (sonuna kadar yapın) ile karalama /iftira atmak arasında farklar vardır.

İlk yorumunuzda neler yazdığınızı siz zaten biliyorsunuz.

Teşekkürler.
  • Bildiğim kadarıyla Toshiba eskiden sağlam laptoplar üretmekle ün yapmış bir markaydı. Ama tabi bu çok eskidendi. Bugün bu marka bana hiçbirşey ifade etmiyor. Toshiba denince aklıma Bimeksin sattığı birkaç dandik kamera ve televizyon geliyor. Nesi var diye bakmaya zahmet etmeyeceğim bir marka. Zaten videoyu da izlemedim Evet gerçekten..
  • Videoyu izledim ve ilk dikkatimi çeken şey dizi yırtık bir kot pantolon oldu:) belki de toshibanın geldiği noktaya da işaret ediyordur bu yırtık:)

• Aytac bey ve DH ekibine tesekurler gayet faydali ve basarli bir video olmus.

• Cok acik ve net Toshiba notebooklarin Mercedesidir. :) (Apple'in urunleri bu siralamanin disinda)

Etrafiniza bakin 5 10 seneyi gecmis tas gibi calisan Toshiba notebooklar goreceksiniz. Komponentleri tasarimi ...vs hepsi cok kalitelidir.

Toshibanin online global supportu driverlari filan yine birinci siniftir.

Gelelim dost aci soylere... Boylesine bir dunya markasi urunde ulkemizde boylesine bir teknik servis saglamak ne yazik ki bizlerin utanci olsun.

3 ya da 4 adet detayli teknik soruma cevap verme lutfunda bile bulunmayan, problemime cozum uretemeyen bir yerel teknik servisi vardir. Su anda 3. Toshiba notebookumu kullaniyorum bir daha ki, ne yazik ki Toshiba degil Mac pro olacaktir.

• toshibayı katien önermiyorum 5 para etmez malı satana kadar hersey

• Toshiba almayın toshiba almayın toshiba almayın garanti süresinden 2 ay geçti fiyatı caktilar üstelik aldığım laptop baştan beri sorunlu ama malesef garanti süresi geçtikten sonra götürmek nasip oldu bazı sebeplerden ötürü. Eğer note book alacaksanız kesinlikle sony alın sony alın ama 1 sn önce fan sesini dinleyin fan fazla ses yapmazsa alın sony nin tek eksisi fan sesi sonuç alarak toshiba almayın sen müşteriye fiyatı cakarsan teshir malı satarsan böyle kapak yersin kime sorduysam nere baksam toshiba sorunlu eskisigibi değil yani toshibadan uzak durun bir de garanti uzatma zamizingosu var o da yalan oldu neyse sabaha kadar toshiba almayın yazarım lan o sabit diskin değiştirme fiyatı nedir şad alırım ona ama salak kafam verdik parayı bi kere

• Ssd alırım edit

• quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Cok acik ve net Toshiba notebooklarin Mercedesidir. :) (Apple'in urunleri bu siralamanin disinda)

Etrafiniza bakin 5 10 seneyi gecmis tas gibi calisan Toshiba notebooklar goreceksiniz. Komponentleri tasarimi ...vs hepsi cok kalitelidir.

Toshibanin online global supportu driverlari filan yine birinci siniftir.

Gelelim dost aci soylere... Boylesine bir dunya markasi urunde ulkemizde boylesine bir teknik servis saglamak ne yazik ki bizlerin utanci olsun.

3 ya da 4 adet detayli teknik soruma cevap verme lutfunda bile bulunmayan, problemime cozum uretemeyen bir yerel teknik servisi vardir. Su anda 3. Toshiba notebookumu kullaniyorum bir daha ki, ne yazik ki Toshiba degil Mac pro olacaktir.

Ne mercedesi mercedes malzeme kalitesinden çalmaz.. sen sony e mercedes de taş gibi yapıyor adamlar olsa olsa hyundai falan olur bu tosbaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben tv sinden memnun kalmadım özellikle servislerinden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.