Şimdi Ara

GTA V'in İngiltere Liderliği 1 Hafta Sürdü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Oyun dünyasının en hareketli dönemlerine girmemizle birlikte satış listelerinde de hareketlilik başladı. Geçtiğimiz hafta İngiltere'nin değil, bütün dünyanın en önemli çıkışlarından birini yapan GTA V'in liderliği kısa sürdü.

FIFA 14'ün çıkışıyla birlikte FIFA serisi, futbolun ilgi gördüğü ülke İngiltere'deki liderlik hasretini giderdi. FIFA 14'ün çıktığı hafta İngiltere'nin en çok satanlar listesinde Grand Theft Auto V, ikinciliğe geriledi. Üçüncü sırada ise Minecraft'ın Xbox 360 sürümü yer aldı. İşte yayınlanan liste;

01. FIFA 14 (EA)
    02. Grand Theft Auto 5 (Rockstar)
    03. Minecraft: Xbox 360 Edition (Microsoft)

04. PES 2014: (Konami)
    05. The Last of Us: (Sony)
    06. Disney Infinity (Disney)
    07. Splinter Cell: Blacklist (Ubisoft)
    08. Saints Row 4 (Deep Silver)
    09. Diablo 3 (Activision)
    10. Rayman Legends (Ubisoft)

• disneyi kim oynuyor çıksın ortaya
  • Bu habere yazılacak tek şey var. FSDHGKFDSGHDFKSGHFDKGHSDFKGHDFSKGHADKGFDSAHGFHASD

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Demiştim geçen hafta GTA V'in Liderliği 1 Hafta Sürer diye ;) , Fifa 14 varken oyun dünyasının en büyük devi varken gta v kim fifayi geçicek :)

• Ben İngiltere'deki sıralamayı oyunu zaten alacakların aldığını düşündüğü için pek de umursamıyorum. Ama toplamda Fifa'nın ne kadar satacağını merak ediyorum. Sanırsam GTA'dan daha yüksek puanlar aldı(hiç değilse yakın). Bakıp göreceğiz.

Farkındayım GTA ile Fifa'yı karşılaştırmak çok saçma ama belki burada şunu görürüz. Önemli olan sadece puan değilmiş. Ayrıca Gta da her yıl çıkmadığı için sanırsam toplam satış oalrak fifa'dan üstün olacak.

Her şey bir yana BSC misafiri Disney İnfinity demiş ama benim anlamadığım The Last of Us nasıl oluyor da orada durabiliyor. Oyun bu kadar zaman listede kalması gerçekten harika birşey.

• Gta 5'in ilk hafta hasılatına bakarak konuşursak ne kadar sattığı belli.Yani alan almış ilk haftadan :D

• The Last of Us.

• İlk haftada bütün herkes almış :D

• quote:

Orijinalden alıntı: -CallOfDuty-

Demiştim geçen hafta GTA V'in Liderliği 1 Hafta Sürer diye ;) , Fifa 14 varken oyun dünyasının en büyük devi varken gta v kim fifayi geçicek :)

tebrik ederim ergen arkadaşım bu ön gürün için

• quote:

Orijinalden alıntı: -CallOfDuty-

Demiştim geçen hafta GTA V'in Liderliği 1 Hafta Sürer diye ;) , Fifa 14 varken oyun dünyasının en büyük devi varken gta v kim fifayi geçicek :)

Yalnız bu sadece ingilterede. Okumadın mı ki :/

• İngilizlere bakmayın ne çıksa birinci olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr25

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: -CallOfDuty-<br><br>Demiştim geçen hafta GTA V'in Liderliği 1 Hafta Sürer diye ;) , Fifa 14 varken oyun dünyasının en büyük devi varken gta v kim fifayi geçicek :)</blockquote><br><br>tebrik ederim ergen arkadaşım bu ön gürün için

Gta v gibi çöp oyunu anca sizin gibi ergenler oynar, Fifa 14 , Cod varken gta v neymiş.
    En çok oynancak 2 multi oyun belli 1 Fifa 2 Cod belki anca 3.cü olur

• akıllı kardeşlerim bunun nedeni gta nın satabileceği sayının çoğunu ilk haftasında satmasıdır biraz akıl lütfen :D
  • 1. Lige degil satis rakamina bakacaksin Fifa 1 haftada ne kadar satacak Gta5 ne kadar satacak

• Beklenen olmuş. Yapıştır FIFA

• Alan almistir bence, ben bile ciktigi gün aldım genelde oyunların hep ucuzlamasini bekler öyle alırım.

• şimdi call of duty çıkar tabi 20 gün önce spotta bazı teknolaji mağzaları da önceden gönderir sonra ilk bünde bu kadar sattım der hersene aynısını yapıyor spot demişken aral yurt dışından kaçak getirdiği oyunları ankarada spot a 90 tl veriyor normal yollarla getirdiği 200 tl şimdi aral bile illagal iş yapıyorsa sonra mesut çevik korsan oynayanlara hırsızlık yapıyorder biraz da aral laf söyle

• Eeee bizimde dilimizi, spikerimizi, 4.Ligimize kadar koysalar tabi en çok satılan oyun olacak .

• BSC'den Fifa 14 incelemesi bekliyoruz.

• 1 hafta önce yorumuma bakın, aynısını söyledim eksi yedim. buyur fiifa lider nooldu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.