Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.479
Cevap
60
Favori
247.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön kamera ciddi karanlık gösteriyor, sizlerdede öylemi?
  • arkadaslar allah rızası için yardım edin asus memo pad 7 foramt atarken yazılar geldi kaldı öle çıkamıyom nasıl çıkıcam ;?;? lütfen yardımm
  • Normalde şarj hep 8-9 saat gidiyordu 2 saate düştü acaba neden boyle oldu?
    Asus koou me173 8 gb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone1486

beyler tabletimin ekran dokunmatiği bozuldu dokunmatik ekrani değişmesi lazım.hard format attım yine aynı devam ediyor.gittikçe daha da kötu oluyor.ekran dokunmatik panelini değiştirmek ne kadara patlar bilginiz var mı ???

bizimki de geçenlerde bozuldu, yaptıramadım, bunların ömrü mü bitti, nedir :)
  • Asus tabletimin cami kirildi ve dokunmatik bazi bolgeler çalışmıyor garantiyr girer mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankara8084

Asus tabletimin cami kirildi ve dokunmatik bazi bolgeler çalışmıyor garantiyr girer mi acaba
    girmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcanata

quote:

Orijinalden alıntı: ankara8084

Asus tabletimin cami kirildi ve dokunmatik bazi bolgeler çalışmıyor garantiyr girer mi acaba
    girmez.

Yaptırmaya değer mi acaba servis ne kadar fiyat verir bilgini var mı arıyorum telefonları açmiyorlar
  • Merhaba arkadaşlar komşumun oglu ekrarn desenini fazla yanlış cizmeden dolayı cihaz kitlenmiş google hesaplarını vs bilmiyorlar fabrika ayarlarına nasıl cekebilirim boot menüye girerek foctory reset atmak istedim fakat boot menüye giremiyorum ne yaptıysam,güç tuşu ses kısma vs her türklü denedim giremedim cözüm ne önerirsiniz.Beklemedeyim saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazin44

Merhaba arkadaşlar komşumun oglu ekrarn desenini fazla yanlış cizmeden dolayı cihaz kitlenmiş google hesaplarını vs bilmiyorlar fabrika ayarlarına nasıl cekebilirim boot menüye girerek foctory reset atmak istedim fakat boot menüye giremiyorum ne yaptıysam,güç tuşu ses kısma vs her türklü denedim giremedim cözüm ne önerirsiniz.Beklemedeyim saygılar.

Sorunu çözdüm arkadaşlar asusun sitesindeki talimatları yaparken boot menüsü dosyası veriyor. Dosyayı zip ten cıkararak sd kartan atmak gerekiyormuş.
  • kitkat veya lolipop romu yok mu bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3Rt26

kitkat veya lolipop romu yok mu bunun

4.2.2 de kaldı

• Arkadaşlar şuan bu yazıyı görüpte hâla Asus Memopad HD 7 kullanan varsa p.m. ya da alıntı atabilirmi? Soracak sorularım var. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoppeR.

Arkadaşlar şuan bu yazıyı görüpte hâla Asus Memopad HD 7 kullanan varsa p.m. ya da alıntı atabilirmi? Soracak sorularım var. Teşekkürler

sor kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: wade3flash

quote:

Orijinalden alıntı: alone1486

beyler tabletimin ekran dokunmatiği bozuldu dokunmatik ekrani değişmesi lazım.hard format attım yine aynı devam ediyor.gittikçe daha da kötu oluyor.ekran dokunmatik panelini değiştirmek ne kadara patlar bilginiz var mı ???

aynı sorun bende de var. yok mu bir bilen

Garanti varsa dokunmatik paneli degisiyorlar.
  • Arkadaşlar hâla kullanan varsa günümüz oyunlarında vs. sorun çıkarıyormu acaba? Tabii en yeni oyunları fullde çalıştırsın demiyorum ama GTA:SA falan nasıl, oynanıyormu akıcı olarak? Ve bütçemden dolayı almayı düşünüyorum 2 yıl önce çıkan bir tablet ama yinede alınırmı dersiniz?
  • selamlar. benim asus memo pad 7 nin ekranı bölgesel çalışıyor. şöyle ki matematik defteri gibi düşünün. ama kareleri daha büyük olsun 1 cm2lik kareler.. sadece çizgilerin üzeri çalışıyor. yani çaprazlama veya yay çizme gibi işlemleri yapamıyorsunuz. birkaç ay önce başka bir sorundan servise gönderdiğimizde o sıkıntı yine vardı. servis dönüşünde sıkıntısını gidermişler.fabrika ayarlarına döndürmek çare olmadı. aynı sorun devam ediyor. bu sorunla karşılaşan veya çözmeyi başaran var mı?
  • Arkadaşlar asus memo pad 7 de otg özelliği varmı ?
  • Fırtınam.. F kullanıcısına yanıt
    yok. aslında tam yok değil ama usb çıkışı elektrik vermiyor. y kablolar var bir tarafına usb'den güç bağlıyorsun, bir tarafı normal otg kablosu gibi onlarla kullanırsan çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasey

selamlar. benim asus memo pad 7 nin ekranı bölgesel çalışıyor. şöyle ki matematik defteri gibi düşünün. ama kareleri daha büyük olsun 1 cm2lik kareler.. sadece çizgilerin üzeri çalışıyor. yani çaprazlama veya yay çizme gibi işlemleri yapamıyorsunuz. birkaç ay önce başka bir sorundan servise gönderdiğimizde o sıkıntı yine vardı. servis dönüşünde sıkıntısını gidermişler.fabrika ayarlarına döndürmek çare olmadı. aynı sorun devam ediyor. bu sorunla karşılaşan veya çözmeyi başaran var mı?

benimki de benzer şekilde bozuldu, ekranı değiştirmeyi düşünüyorum, İstanbul mecidiyeköye yakın bir yer tavsiyesine ihtiyacım var, tanıdık varsa gideyim...
  • Herkese merhaba, annem bu tableti kullanıyor ve kılıf almak istiyoruz. Önerebileceğibiz bir kılıf var mı? Asıl merak ettiğim de, model numarasının önemi var mı, yoksa webde asus memo pad 7 kılıf diye aratınca çıkan her kılıf uyumlu olur mu? Annemin tabletin model numarası K012 diye görünüyor, tam çıkamadım işin içinden. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.